Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537853/bmid_prived-me-zpatky-663768191917f.jpg 4 1709 1709

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Motto

Bring Me Back, 2018

Interpreti: Tereza Dočkalová , Martin Pechlát

Refadora
28.01.2020 2 z 5

Nejvíc můj dojem z knihy vystihují tři písmena.. wtf? Tušila jsem, že příběh bude hodně zamotaný a rozuzlení překvapivé, ale všechno má své meze a hranice uvěřitelnosti..Nemůžu ale popřít, že se knížka velmi dobře četla- jako oddechovka na dovolenou je to fajn.

kotatkoz
25.01.2020 3 z 5

Tradičně čtivá a poutavě psaná Paris, ale děj (ač přes snahu o komplikovanost) trošku fádní - vcelku jsem tušila jaké bude rozuzlení, tak jsem jen čekala na záverečné vysvětlení detailů... Taková jednohubka, rychle a příjemně se přečte, nic moc to člověku nedá a po chvíli už ani nevíte, že jste ji přečetli :D

michaelaaa5
19.01.2020 4 z 5

Z knihy mám tentokrát smíšené pocity. Děj příliš monotónní, neustálé nacházení matrjošek a úvahy co by, kdyby..Závěr to ale zachránil, ten byl překvapivý a naprosto šokující.

GrouLE
18.01.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila. Čtivá, příběh zajímavý, autorku mám velmi ráda.

ivis77
14.01.2020 2 z 5

Ostatní knihy jsou lepší. K této se už rozhodně nevrátím.

pastelka53
10.01.2020 3 z 5

Lehce zamotaný děj, odbíhání odnikud nikam.
Muž, který se nedokáže rozhodnout a neustále lpí na minulosti. Finne, takovouhle bláznovinu jsi si z toho udělal sám.

Adell-ka
09.01.2020 3 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Docela mě to i bavilo, i když všudypřítomné matrjošky už mi po chvíli trochu lezly na nervy a děj mi místy přišel mírně řečeno přitažený za vlasy, ale na konci, když přišlo rozuzlení, to najednou dávalo smysl. Byl to fajn poslech, ale předchozí knihy od autorky se mi líbily víc.

chaera
05.01.2020 1 z 5

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že autorka prostě začala psát tuto knihu s tím, že ji nějak vymyslí během psaní. Nehorázně zamotané, nelogické, chování postav ani finální rozuzlení nedává smysl a napětí žádné. Když jsem si poprvé přečetla anotaci, zápletka mne zaujala, ale bohužel autorka nedokázala plně využít její potenciál. Navíc byl hlavní hrdina absolutně nesympatický. Další knihy autorky mají lepší hodnocení, takže jí asi ještě dám šanci, ale toto byl za mě naprostý propadák. 1/5

takana
05.01.2020 4 z 5

Dala se číst, ale předchozí knihy byli lepší.

Bassetka
03.01.2020 5 z 5

Precteno jednim dechem. Konec se natahoval, ale i tak se mi to libilo.. Urcite si prectu i predchozi knihy teto autorky.

maličkán
03.01.2020 3 z 5

Tak tato kniha mě lehce zklamala. První 2 knihy od Paris jsem hodnotila nejvýše. Tady byl začátek super, vypadalo to nadějně, ale pak se to jaksi nezáživně vleklo, matrjošky už mi lezly krkem. Konec se naopak zase vydařil.

Laduš94
03.01.2020 3 z 5

No, nevím. Určitě nejslabší od B.A.Paris... Nicméně čte se to fajn, tempo skvělé hlavně na začátku, pak se začne trochu vytrácet. Konec dost přitažený za vlasy.

čef
31.12.2019 3 z 5

Skoro mám chuť napsat nějakou ostrou kritiku, ale nikdy to nedělám a neudělám to ani dnes. Pochválím autorku za převelikou imaginaci, kterou vytvořila příběh z jiného světa, než vidím okolo sebe. Rovněž psychologická bitva a různá „vnitřní“ rozjímání hrdiny byla zpracována opravdu profesionálně dobře. Zřetelně před sebou vidím davy spokojených čtenářek, které uspokojí tento velký román lásky. Takže tady raději končím, abych neřekl něco společensky nevhodného.

Maryan
30.12.2019 4 z 5

SPOILER
Nápad dobrý. Škoda že sa to tak dlho naťahovalo. Mohlo prísť ku stretnutiu skôr a hlavná hrdinka mohla hrať dve role a porovnávať, poprípade vyťažiť zo situácie všetko. Príliš dlhé, záver ničotný, keď sama zomiera. Námet by sa dal napísať aj inak, oveľa lepšie. Inak svižne čitateľné.

AnetaHr
30.12.2019 3 z 5

Stale nevim, co si o teto knize myslet...

6544
27.12.2019 5 z 5

Napínavý děj

Bustedka
25.12.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se nemohla odtrhnout. Hned první kapitola mě dostala a musela jsem pokračovat a pokračovat a pokračovat. A takové knížky já ráda. Jenže pak se ten příběh tak nějak zastavil.. Stránky ubíhaly a příběh stál a stál. A ačkoliv se před koncem ještě trochu rozběhl, to tempo, co měl na začátku bylo dávno pryč. A je to škoda. Motiv je dobrý, celková zápletka a vyvrcholení mi ale nepřijde úplně rozebrané tak, jak by si to zasloužilo.

Scheril89
25.12.2019 2 z 5

Za mě nejslabší díl autorky, co jsem doposud četla.

Anet2106
16.12.2019 3 z 5

Za mě bohužel nic moc kniha. Neurazí, ale ani nenadchne. Sice konec byl nečekaný, ale nebylo tam tolik napětí, jaké od thrilleru očekávám. Za zavřenými dveřmi a V pasti lží se mi líbilo více.

twigxi
12.12.2019 3 z 5

Takovy tuctovy thriller, ktery neurazi, nenadchne. Cetl se mi dobre, ale par mesicu po docteni uz si ani moc nepamatuju o cem to bylo.