Rezistence

Rezistence
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286864/bmid_rezistence-Fo1-286864.jpg 4 3721 3721

Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat si, do  které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Světový bestseller ve vydání s filmovou obálkou.

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Insurgent , 2012

Aingeal
26.03.2015 5 z 5

Velmi zdařilý druhý díl ze série. Ještě akčnější a dynamičtější než ten první:), a opět spoustu napínavých momentů! Vřele doporučuji.

sisi koblizc!
26.03.2015 5 z 5

Skvělé pokračování ještě lepšího prvního dílu. Myslím že tahle kniha je takové to mezi dvěma různými příběhy.

Kao
26.03.2015 4 z 5

Myslím, že první díl byl malinko lepší, ale to vůbec neznamená, že by tenhle byl špatný! Mě přijde, že je dobře, že to takhle hezky popsala co všechno se dělo a bude dít, a že tím ten příběh zacelila mohla jsem si více věcí dát dohromady:) A hlavně mě totálně dostal konec. Bylo to něco, co jsem absolutně nečekala a bylo to prostě skvělé!
Ten pocit když čtete, čtete to největší překvápko, končí strana, otočíte a... Nic!
Měla jsem pocit, že umřu když jsem zjisitla, že tím ta kniha končí:D

ThrisaManx
25.03.2015 5 z 5

Stejně skvělé jako první díl.

Laki_Laki
24.03.2015 5 z 5

Skvělá jako první díl. Akorát mi vadí, že k sobě Tris a Tobias nejsou upřímní a téměř si nikdy neřeknou celou pravdu. Jinak úžasná kniha. Doporučuji

Nikiny
22.03.2015 5 z 5

Stejně dobrá kniha jako první díl, už se teším na filmové zpracování

John2048
21.03.2015 4 z 5

Trošku jiná než Divergence. Tris je mnohem odvážnější a Tobias docela něžnější. Dnes jsem viděl i film a ten se od knihy docela liší.

kacka29
20.03.2015 5 z 5

Napínavé, dechberoucí dobrodružství plné nečekaných zvratů!

adnov
19.03.2015 1 z 5

Nechápu to nadšení. Vždyť se tam jen bojuje a řeší se: já mu to neřekla, ale měla jsem a on mi zas zatajil to a to. (proč si neříkali vše mi nebylo jasné). Tris je v ohrožení života, ale někdo ji zachrání nebo ona někoho zachrání. A spousta lidí zemře. A to vše stále dokola. Spousta nelogičností. Přečetla jsem to jen se sebezapřením. Byla jsem zvědavá jak to dopadne. BOhužel je nutné si přečíst ještě jeden díl, pokud chci vědět zda se vezmou :)

Arya26
15.03.2015 4 z 5

Tato kniha se mi líbila ,ale víc se mě líbil první díl. Druhý díl byl sice víc akční ,ale děj v některých úsecích vázl. Nelíbilo se mi to že Tobias vyměkl ( V jedničce to byl tvrďák Čtyřka).
Tris někdy měla až přehnaně sebevražedné sklony. Kniha se mi líbila ,ale byla o něco slabší než jednička.

natalie2171
14.03.2015 4 z 5

Mívám takovou smůlu, že u knižní trilogie bývá vždy ten 2. díl takový méně záživný. Jsem ale moc ráda, že tady to bylo naopak a autorka mě nenechala se nudit! Knihu jsem si užila, měla z ní smíšené pocity, možná jsem trošku, ale jen trošku nepochopila konec, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Doufejme, že bude stejně dobré i filmové zpracování :)

Petttra
14.03.2015 5 z 5

Po přečtení prvního dílu Divergence mi to nedalo a musela jsem vědět, jak to pokračuje. V knihovně to nebylo k zapůjčení, takže jsem si to stáhla do mobilu v pdf. Nikdy bych neřekla, že jde tak rychle přečíst knihu. Do knížky jsem se zamilovala. Je to úžasná kniha plná dobrodružství, překvapení, napětí a lásky. Určitě doporučuju!! :)

KerrKnock
13.03.2015 5 z 5

Naprosto úžasná knížka, doporučuji! Totálně jsem se do ní zamilovala, je čtivá, skvěle se čte.

rendasykorka
12.03.2015 5 z 5

Nevěděla jsem, že tak rychle umím číst, nemohla jsem se vůbec odtrhnout od děje, stopro doporučuju :)

adelaska
03.03.2015 5 z 5

pro fanoušky a ty, co se těší na film: https://www.youtube.com/watch?v=iJCc3LL-Fyw&t=119

sabbinka88
02.03.2015 5 z 5

nejvíc se mi líbí, že se do té knihy vcítím.. to je asi jediná s kterou tohle umím .. je opravdu super a mužu ji doporučit :)

VioletRainbow
24.02.2015 4 z 5

Po skvěle rozjetém prvním díle trochu zklamání, ale stále nabité dějem, i když ne tak dobré jako jednička.

Mirokluso
22.02.2015 5 z 5

1234567981234687

elfinkaa97
09.02.2015 4 z 5

Kniha je velmi čtivá a dobrodružná.

Ronnie68
07.02.2015 5 z 5

Druhý díl trilogie byl daleko více zajímavější, akčnější a dokonce i čtivější než první díl. Úplně mě to vtáhlo do děje. Zajímavý byl hlavně ten otevřený konec knihy ... už se těším až dočtu i 3. díl.