Dvojitý kříž

Dvojitý kříž
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178895/bmid_robert-hunter-dvojity-kriz-5Lh-178895.jpg 5 3959 3959

Robert Hunter série

Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer, 2009

petr9316
22.06.2020 1 z 5

Nepříliš originální příběh s předvídatelným koncem - cca od poloviny knihy je poměrně jasné kdo to je, jen se neví proč. Je zde pouze jedna příběhová linka která rychle ukazuje jedním směrem a slepé uličky hned končí. V porovnání s knihami od Agathy Christie nemá smysl tuhle knihu číst, tam alespoň rozvíjejí charaktery postav a nabízí nespočet možností. Tady jsou dialogy neskutečně ploché, naivní a hlavní hrdina naprosto nezajímavý. Jediné plus knihy je, že autor dokázal věrně popsat velmi zvrácené vraždy, které ve vás chvilku zůstanou.

Rimmsi
22.06.2020 4 z 5

Skvělá kniha, popravdě jsem ji koupil více-méně náhodně a nic jsem od ní neočekával. Ze začátku jsem uvažoval, že knihu odložím a nedočtu ale nakonec jsem u ní zůstal a myslím, že jsem udělal dobře.

prochajda
21.06.2020 5 z 5

Opravdu skvělá, čtivá kniha a sympatičtí detektivové. Určitě si přečtu i další jejich případy.

Krizovakri
20.06.2020 4 z 5

Kniha je velmi čtivá, ale zároveň napsaný tak, že i po týdenní pauze čtení vám nedělá problém vrátit se do děje. Hlavní postava detektiva, drsného samorosty, je sice trochu ohraná, nicméně mi to nezkazil celkový dojem z knihy. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah a to je polovina úspěchu. Takže konec jsem dočetla jedním dechem. Tohoto autora řadim mezi své oblíbené detektivek.

janastok
20.06.2020 5 z 5

Říkala jsem si, co všichni s tím Carterem mají a knihu jsem odkládala. "
Chyba, velká chyba. Bylo to hódně dobré, napínavé, detektivové sympaťáci bez zbytečných vnitřních démonů. Pachatele jsem neuhádla ani náhodou. Jdu ihned do dalšího dílu.

Marta1996
16.06.2020 5 z 5

Mohu jenom doporučit, děj byl svižný, detektiv Hunter byl skvělí a já hned jdu na další knihu od autora.

sylva8672
11.06.2020

Jedním slovem waaaaaaaw !!!!
Detektivky miluju, ale ještě nikdy jsem nečetla tak dokonale propracovanou detektivku. Hned po prvních pár stránkách mě dej totálně pohltil a četla jsem v každé volné chvilce. Hlavní postavy jsou mi obě hrozně sympatické a baví mě. Před autorem klobouk dolů, je opravu vidět,že ví,co píše a má to do detailu vymyslene. Okamžitě jsem si koupila ostatní díly, protože Chris Carter předčil i mého milovaného Keplera

Kaaathy
01.06.2020 5 z 5

3x ANO. Ráno jsem málem zaspala do práce, protože jsem knihu nemohla odložit. Prostě to nešlo. Skvěle napsané, strhující děj. Těším se na další knihy ze série.

Lilit15
31.05.2020 4 z 5

Ze začátku jsem se trochu ztrácela a pořád mi to nějak nesedělo.. až po nějaké době, jsem se do toho pořádně začetla. Vraha jsem uhodla ,ale jen čirou náhodou a zbytek byl vysvětlen. Naprosto úžasná kriminálka :D Hunter je zajímavý detektiv. není tak drsný jako jiní detektivové z knížek o kterých jsem četla!! :D takže to vlastně bylo příjemné a taky se mi líbilo pouto, které měl se svým novým parťákem Carlosem :)))) dávám o jednu hvězdičku míň, protože jsem se ze začátku nedokázala dost dobře začíst a taky očekávám ,že další díly budou ještě lepší :D tak uvidíme a já jdu na další díl!!! :D

Martiiiik
31.05.2020 5 z 5

To byla krimi pecka :-) Pořádná drsná kriminálka s velmi sympatickým detektivem :-) Četlo se jedním dechem, byla napínavá celou dobu a nešlo přestat číst.. :-) Někomu se mohou případy zdát trochu morbidnější, tak pozor :-) jistě sáhnu po dalším díle a doporučuji :-)

maximus13
29.05.2020 5 z 5

Proč nejde dát VÍCE HVĚZDIČEK? Chris Carter je A. C. Doyle 21. století! Takto se má psát detektivka! Už mám načteno, ale aby mě po takto propracovaném díle vystřelilo do vesmíru ještě naprosto úplně posledních pár souvětí, to jsem ještě nezažil! Poslední stránku jsem četl několikrát dokola. ČTĚTE! ČTĚTE! ČTĚTE!

bekule
26.05.2020 5 z 5

4,7
Rozmýšlela jsem se mezi hromádkou E knih kterou začít a do žádné se mě až tak moc nechtělo, ani tato mě moc nelákala. Nakoukla jsem na začátek s tím že se uvidí a najednou jsem zjistila že jsem téměř v třetině knihy, tak mě příběh pohltil .Je to hodně drsné, kruté, zvrácené ale kdo má rád Deavra nebo Karin Slaughter tak touto carterovkou určitě nebude zklamán.Doporučuji a už se těším na další díl.

ydnac
25.05.2020 5 z 5

Kdybych mohla dám 10 hvězdiček :-)tak aspoň takhle **********:-)
Velká pecka, fantastická kniha.Dlouho jsem tohoto autora odkládala a to byla VELKÁ chyba. Děj byl naprosto nezastavitelný, napínavý, strhující, nenechal mě oddechnout. S každou stránkou už jsem chtěla být alespoň o dvě dál. Hunter i Garcia jsou skvělá dvojka. Jeden doplňuje druhého a nechybí ani humor. Pro další díl nepoběžím do knihovny, musím je mít doma!!! Doporučuji

careras.c
23.05.2020 5 z 5

...pěkně napsaný...čtěte přátelé..

sedw
21.05.2020 5 z 5

Parádní thriller, četl jsem jedním dechem. Super postavy, super zápletka, nepředvídatelné. Bavil jsem se neskutečně.

zpevSusannah
21.05.2020 5 z 5

To by mě zajímalo, kdo mi Chrise Cartera zatajil! Jak je možné, že jsem ho objevila až teď??!
Protože tohle (TOHLE!) byla fakt parádní jízda, dámy a pánové. Počínaje touto knihou mám oblíbenou novou detektivní dvojici a jsem ráda za toto (pro mě) nové osvěžení.
Dvojitý kříž má jednoduše koule!
Dvojitý kříž má grády!
Dvojitý kříž si jde tvrdě za svým, svého čtenáře okamžitě lapí a pustí ho ze svých drápů až zcela vysosaného "umem" bestiálního vraha.
Po dlouhé době spokojenost a má lehce zvrácená thrillerová dušička opět dostala potřebnou dávku energie.
Pět hvězd zaslouženě a okamžitě se vrhám na další díl.

NicaCola
18.05.2020 5 z 5

Tak tohle byla pecka...

Per-quiee
16.05.2020 4 z 5

Hunter je typický detektiv, který přežívá na kofeinu, trpí nespavostí a nosí trenčkot. I přesto, že samotné vraždy byly zrůdné, jejich popis nepřevládal, takže jsem ani nestihla být znechucená. Neustále mě v průběhu knihy něco překvapovalo. Můj první Carter a rozhodně ne poslední.

adulik23
16.05.2020 4 z 5

Ako prvú som čítala druhú knihu zo série, takže už som vedela kto bude vrah ale nič to neubralo na zážitku z čítania, super séria, teším sa na ďalšie.

olívoil
16.05.2020 5 z 5

Začátek byl hrůzostrašný...…….pak spousta zapeklitých situací...….když už si člověk myslí, že to dobře dopadne, omyl...……….a rozuzlení? Naprosto překvapující...……...jdeme na další knihu

detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Chris Carter
brazilská, 1965