Dvojitý kříž

Dvojitý kříž
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178895/bmid_robert-hunter-dvojity-kriz-5Lh-178895.jpg 5 3959 3959

Robert Hunter série

Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer, 2009

twigxi
18.09.2020 4 z 5

Skvela detektivka, nemohla jsem se odtrhnout. Uz se tesim na dalsi dily!

Kuffenbach
11.09.2020 5 z 5

Po zhnusení tzv. severskými detektivkami, je toto balzám na mou čtenářskou duši.

Pokud hrajete počítačové hry, víte, že některé vypadají skvěle, ale jaksi hratelnost nic moc. Jiné vypadají jako Quasimodo, ale ta hratelnost!

Tato kniha je druhý případ - nehledejte květnatého Shakespeara, nebo Homéra, naleznete "pouze" úderného a skvělého Cartera! Těším se na další díly.

Ahmose
11.09.2020 5 z 5

Moja prvá kniha od Chrisa Cartera a rozhodne nie posledná, príbeh ma chytil od samotného začiatku, presne niečo takéto som hľadal. Dej má skvelú dynamiku, zápletka veľmi zaujímavá, postavy su veľmi sympatické, krvi tam je za mňa tak akurát aj keď je pravda, že ja znesiem veľa. Kto je vrah som síce tušil, ale nevedel som prísť na motív. Kniha splnila všetky moje očakávania. Akurát ma mrzí, že v slovenčine sú zatiaľ vydané len tri diely. ODPORÚČAM !!!!!

Jenny055
10.09.2020 5 z 5

Počúvala som ako audioknihu a bola skvelá. Výborne nahovorená (čítal Jakub Saic) a Robert Hunter mi bol veľmi sympatický. Určite si prečítam ďalšiu knihu.

Mabie
01.09.2020 5 z 5

Toto byla moje první kniha od Cartera a na základě hodnocení zde i na Audiotéce jsem měla velká očekávání. A ta se splnila - bylo to nad očekávání dobré. Velice chytrá detektivka, resp. thriller s překvapivým koncem. Příběh sám byl příšerně temný a drsný, ale zápletka výborná, osoby vzhledem k žánru nečekaně věrohodné a rozuzlení mě tentokrát opravdu překvapilo. Poslouchala jsem příběh jako audio a kromě autora musím pochválit i interpreta za pěkné namluvení.
Doporučuji!

Zmitko.m
31.08.2020 5 z 5

Super kniha. Chytla mne hned od začátku nálezem první oběti. To byla teda síla. Píběh byl parádní, celou dobu jsme vůbec netušil, kdo je vrahem a docela mne to nakonec překvapilo. Robert Hunter se stal mým oblíbeným detektivem, jeho pohled na svět i na vyšetřování, kdy občas prostě "kašlal" na předpisy, aby se dobral pravdy a spravedlnosti, se mi zalíbil. Jsem zvědav na další jeho případ a Dvojitý kříž mohu rozhodně doporučit.

Lka
31.08.2020 5 z 5

Audio :
Ze začátku mi nesedl hlas, ale pak jsem si zvykla a už to bylo super. Chvála opravdu sedí. Nemohla jsem se odtrhnout. Přesně tento typ knih miluju. Napínavé od začátku až do konce. Hned se vrhám na další díl.

Safrika
29.08.2020 4 z 5

Paradni kniha, cetla se sama, napinavy pribeh, ve kterem jsem do posledni chvile nevedela, kdo za tim stoji :), takze se tesim na dalsi dily.

monudostal
27.08.2020 5 z 5

Knihy autor teda rozhodně napsat umí.. všechny díly jsem hltala a byla vždy nadšená..

Ivana11
25.08.2020 5 z 5

Moje první knížka od CH. C. a byla super, už mám připravený ke čtení další díl.

petraj30
24.08.2020 5 z 5

Po přečtení první kapitoly mi bylo jasné, že knihu neodložím, dokud ji nepřečtu celou, i za cenu spánku. Knihu jsem nemohla odložit ani po přečtení kapitoly, protože konec pokaždé signalizoval další zajímavou informaci.
Bylo to naprosto brilantní, čtivé a tak napínavé, že jsem si nervozitou okusovala nehty, ale ta kniha za to stojí.
Hlavní představitelé a vyšetřovatelé se mi moc líbili, občas mi připomínali Holmese a Watsona, prostě naprosto úžasný tým.
Vraha jsem ani netypovala, protože jsem byla tak zabraná do čtení, že jsem si ani neuvědomila, že bych měla někoho typovat:-). Ale bylo to hodně velké překvapení, i když jsem si někdy dala dvě a dvě dohromady, to celkové odhalení byl pro mě šok.
Teď už konečně chápu to šílenství po této sérii a já se po dnešku zařazuji mezi ostatní fanoušky a moc se těším na další díl. Bylo to skvělé čtení, které mohu vřele doporučit:-)

Lukeronka
20.08.2020 5 z 5

Drastické ale velmi čtivé, střídání kapitol - každá z jiného úhlu pohledu a každou jsem dočítala s tím, že už chci pokračovat dál... Taková ta série, kterou jsem četla v kuse (v té době asi 6 vydaných knih) a neměla jsem potřebu měnit autora. Rozhodně jsem se nenudila.

Tereza197
19.08.2020 5 z 5

Miluju kriminálky a protože mi došly knihy od Nesba a Keplera, vrhla jsem se na Cartera! Musím říct, že po první knize jsem úžasně navnazená na další knihy!

m.valova
19.08.2020 5 z 5

Sympatická dvojice detektivů,opět série tak jak to mám ráda.Motiv vražd jsem neuhádla ani náhodou,vraha jsem si v určité části tak trochu tipla,ale tápala jsem až do konce a v epilogu..takové trošku překvapení na závěr.Co dodat vypadá to,že mám další oblíbené detektivy ve sbírce a těším se na jejich vývin.

iskovsky
18.08.2020 3 z 5

úplný súhlas s kolegou toni-az...
veľmi ma sklamal koniec a rozuzlenie prípadu... a tiež by som privítal popis toho akým spôsobom zobral D-King právo do vlastných rúk, ak už si dal autor tú námahu, že ho do príbehu všruboval len preto aby nám zamotal hlavu.... celé mi to prišlo ako priemerný thriller s B.Willisom v hl. úlohe ... veľmi nepotešilo ale ani neublížilo...

toni-az
15.08.2020 2 z 5

Jedna hvězdička za udržení napětí, druhá za atmosféru. Jinak jedu proti proudu a musím konstatovat, že za mě dost slabota. Geniální vyšetřovatel, který přehlíží úplně jasné věci, vrah odhadnutý cca v polovině knihy. Linie D-Kinga úplně navíc, stašně šroubované zápletky. Nesmyslné motivace, nesmyslné chování postav. Příšerné dialogy. Nechutné popisy obětí. Zbytečné odbočky popisující kde, proč a jaký si která oběť koupila dům či kalhotky a největší opruz, že každý člověk, kterého snad potkal někdo na ulici musí být popsán přesnou výškou, váhou, barvou očí a vlasů, velikostí bot a snad i penisu.

Další díly a vůbec knihy od tohoto autora rád oželím.

Evelin2506
13.08.2020 5 z 5

Jsem nadšená. Četla jsem doslova dnem i nocí.

danica6371
13.08.2020 3 z 5

Hm, nadšená z toho 2x nejsem. Takové nemastné, neslané, bez napětí... snad se to s dalšími díly zlepší. :-)

terez_knihomol
13.08.2020 5 z 5

Kniha pro všechny milovníky dobré krimi se sympatickými detektivy. Jdu hned na další díl.

Becca_books
13.08.2020 5 z 5

Tohoto autora jsem měla na seznamu k přečtení dlouho, ale stále jsem měla rozečtené jiné série a nedostala jsem se k němu. Až teď jsem si jej vzala na dovolenou a musím říct, že mě hned první kniha chytla. Bylo to čtivé, napínavé. Oba detektivové mi jsou sympatičtí. Děj mi přišel zajímavý, pěkně rozložený a do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, kdo je pachatel.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Chris Carter
brazilská, 1965