Dvojitý kříž

Dvojitý kříž
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178895/bmid_robert-hunter-dvojity-kriz-5Lh-178895.jpg 5 3959 3959

Robert Hunter série

Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer, 2009

Marley_Kid
14.11.2020 5 z 5

Mal som rozpisanu dlhú recenziu, ale preklikom som si ju zmazal... tak len jednoducho...

Kedy už konečne niekto podľa týchto kníh natočí seriál?!

Avila
13.11.2020 5 z 5

Cartera jsem hodně dlouho opomíjela a i potom co jsem knihu měla už doma si na přečtení docela počkala... Někdy mám problém se "přemluvit" si přečíst knihu která je opěvovaná jak je skvělá....
Ale tohle byla pecka... Čtivé, napínavé,Hunter a Garcia oba sympatičtí. Myslela jsem že to bude i víc drsné ale nebyl to žádný extrém... Já jsem spokojená a mám dalšího oblíbeného autora a sérii.

Sacinka
11.11.2020 5 z 5

Boží jízda! Chlapi vyšetřovatelé mě bavili od začátku.. mělo to spád a ten závěr? Woow super.. těším se na další díl

VerčaFF
09.11.2020 3 z 5

Dobrý thriller s trochu nechutnými detaily a pro mě docela neuvěřitelným závěrem. Velice čtivá kniha, u které se nedá usnout a dlouhou dobu netušíte, kdo je vrah.

allart
06.11.2020 5 z 5

Brilantne napísaná kniha. Asi jeden z najlepších krimi thrillerov, čo som čítal. Prekvapivé akcie, spád, proste čitateľ sa nenudí. Trochu mi vadil záver, bolo to také zrýchlené, ako keby sa autor niekam ponáhľal, ale na druhej strane, do poslednej chvíle som nevedel, kto je vrahom ????????????

kokosek
05.11.2020 4 z 5

No co k tomu napsat?
Snad jen neskutečná jízda. A musím říct, že odhalení jsem fakt nečekal. A to je tedy na první díl dost dobrá vizitka. No tak snad další knihy budou stejně dobrý.

LilianaFalcon
03.11.2020 5 z 5

Asi mám občas předsudky opačného charakteru. Protože vím, že dobrý thriller umí napsat i ženská, tak jsem se mužským autorům vyhýbala.
Ale tohle je skvělé. Tečka.
Napínavé, hrdinové chybují,...

dominika3155
03.11.2020 5 z 5

Skvělý,napínavý a nepředvídatelný!!!Už mám doma celou sérii ;)

Hyperlenin
01.11.2020 5 z 5

Napínavé a čtivé.

kokos1
31.10.2020 5 z 5

Pro mě obrovské překvapení. Šáhl jsem po knize náhodně a musím napsat že mě hodně bavila. Určitě si přečtu další.

Ossinky
23.10.2020 5 z 5

Bylo to super doporučuji

EvikU.
23.10.2020 5 z 5

První kniha od autora a teda neskutečná jízda. Bravo. Zas jedna kniha která mě moc nenechala odpočinout a okradla mě o trochu spánku. Napínavý jako kšandy. S vrahem jsem si ani neškrtla. A hlavní vyšetřovatelé velký sympaťáci. No co vám budu vykládat. Jsem paf a s otevřenou pusou jdu na druhý díl.

ADE138
19.10.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé a brutální.

polednice1705
19.10.2020 4 z 5

Moje první zkušenost s Carterem. Drsné a surové popisy vražd, ale bavilo mě to a jsem zvědavá na další...Jen ten přednes Jakuba Saice stojí
za prd :-((

sramkovamichala
13.10.2020 4 z 5

Napínavý příběh, nijak předvídatelné.

KateBeckett
05.10.2020 5 z 5

Jedním slovem - šokující.

kristie
03.10.2020 4 z 5

Dlouho, dlouho jsem Cartera odkládala, protože se to na mě hrnulo že všech stran... A dobrý, sice na můj vkus trochu víc nechutný popisy, ale bavilo mě to. Ideální knížka na čtecí krize, když se nejde začíst. Ale teda na vraha jsem přišla dřív než legendární Robert Hunter, jen jsem samozřejmě nemohla znát motiv. Uvidíme co přinesou další díly.

Ales.BD
29.09.2020 3 z 5

Další v chlastu naložený geniální detektiv-samotář a jeho nereálně zvrácený osobní nepřítel, povoláním sériový vrah. Přitom Carter umí psát tak, že by ty jakože atraktivní provařené rekvizity nebyly ani třeba. Ale jinak zlatej obyčejnej strejda Maigret, co uprostřed vyšetřování volá domů aby se dozvěděl, jakou mu milostivá předloží večeři.

Greenfingers
23.09.2020 2 z 5

Bude se asi opakovat, ale mě tyhle zvrácenosti již nijak neoslovují.

kikizubik
19.09.2020 4 z 5

Moje první setkání s Chrisem Carterem a sedl mi skvěle...už díky prologu jsem hltala stránku po stránce, abych zjistila, kdo je ten seriový vrah...Nemůžu tomu upřít, že to bylo dost drsné, zvláš jakým způsobem vrah své oběti zabíjel, ale překvapivě jsem to dala a Huntera a jeho parťáka jsem si zamilovala natolik, že se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další případ s nima.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Chris Carter
brazilská, 1965