Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3344 3344

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

Marcik7
17.11.2019 4 z 5

Nemůžu si pomoct, styl Bryndzových knih se mi líbí, Erika měla sex s krásným černošským kolegou, zápletka taky velmi zajímavá, prostě fajn.

anája
16.11.2019 2 z 5

Tato kniha mi připadá od autora nejslabší. Zdálo se mi, že místo poutavého příběhu a na začátku víc rozvinutého, protože , když byl tak důležitý i když 25 let promlčený..... chybělo mi tam nějaké to přesné popsání situace a okolností hned na začátku. Ale tady se pořád předskakovali od Eriky k Amandě a v postavách ve kterých jsem se ztrácela,......a ani ten konec to nezachránil.

Nunynka
14.11.2019 4 z 5

Kniha byla poutavá a bavila mě od začátku. Jen ten konec byl pro mě takový nepravděpodobný. Ale od půlky mě knihy chytla a musela jsem číst a číst. Bylo to o hodně lepší než Dívka v ledu.

lapagerie
13.11.2019 3 z 5

Od tohoto autora moje první kniha. Nevím, jak moc vadí, že je až třetí v sérii. Jestli to může něco ovlivnit. Četlo se dobře, téma zajímavé, děj ubíhal, ale na druhou stranu mi nijak nevadilo knihu odložit a vrátit se k ní třeba za dva dny. Od tohoto autora si možná ještě něco přečtu, ale spíš jen pokud mi náhodně padne do ruky.

Restang
12.11.2019 4 z 5

Tak opět Bryndza je sázka na jistotu, baví mě, je fakt, že některé knihy o půl hvězdičky méně, jiné více. Ve čtení jeho knih budu pokračovat a ráda si ho koupím do své knihovny. Vy kdo čekáte Chrise Cartra, tak ho nečtěte, o tom Bryndza totiž není. A teď řádně vybočím z davu, mne totiž Bryndza baví víc než Carter, nepotřebuje tam mít tolik drsných popisů vražd.

kikies
07.11.2019 5 z 5

Jsem nadšená! Upřímně jsem vůbec nevěřila tomu, že se dá napsat něco zajímavého o vyšetřování zločinu starého 26 let. A už vůbec jsem nebylo schopná pochopit, co všechno jsou někteří lidé schopni udělat pro to, aby zamaskovali dávnou chybu, notabene (SPOILER!), jedná-li se o nehodu! Takže skvělá práce - Eriku Fosterovou začínám mít hodně ráda a určitě jejím případům budu ještě věnovat hodně času.

Susan94
05.11.2019 2 z 5

Směs všeho možné i nemožného, bohužel nerozumím co se na tom všem líbí. Od autora se mi líbila pouze první kniha, díky krátkým kapitolám je to čitelnější, ale to je bohužel vše... Do dalších dílů se raději nebudu prozatím pouštět.

vincek1
05.11.2019 4 z 5

Zajímavý příběh, který se mi zpočátku zdál pomalý, chvílemi chaotický, ale závěr byl "kalup". Jsem zvědavý na další knihy autora.

MP17
30.10.2019 3 z 5

Průměr, Robert Bryndza má zjevně své kvalitativní mantinely, které nejspíš jen tak nepřekročí a možná vlastně ani nechce.

Evelyn2
27.10.2019 4 z 5

Skvela kniha od vyborneho spisovatele, ale konec na muj vkus probehl az moc rychle a moc jsem se nedopatrala motivace nekterych cinu lidi zodpovednych za smrt Jessicy.

Warty
14.10.2019 4 z 5

Opět dobře napsaný příběh se zajímavým rozuzlením. Víc není co dodávat.

hasta
13.10.2019

Přečteno během pár dnů, špatná nebyla, každopádně četla jsem i lepší

Peace
11.10.2019 4 z 5

"U policie jsem už pětadvacet let a každý den mě překvapí, jak můžou být lidi odporní."

Robert Bryndza je pro mě sázka na jistotu, když se u čtení nechci nudit ani jednu stránku.
Už teď jsem natěšená na další Eričin případ! :o)

cerna7151
09.10.2019 4 z 5

Byla to má první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Velmi čtivě napsané, celou knihu se něco dělo a nutilo pokračovat.

Skalara
08.10.2019 5 z 5

Další peka tohoto autora :) Prostě Bryndza zatím nezklamal a to mě těší :) Proto si ho šetřím a když se hodně zklamu v knize tak si vezmu právě Bryndzy a hned se pak čte lépe :)

ajasin
04.10.2019 4 z 5

Moje třetí kniha. Vždy se snažím číst knihy ze série tak, jak jdou za sebou. Temné hlubiny jsou pro mne zatím nejpovedenější. Budu rozhodně ve čtení případů Eriky pokračovat.

tami1
24.09.2019 5 z 5

Výborné čtení. Příběh má spád a Erika se konečně chovala jako člověk z masa a kostí.

Páájinka
23.09.2019 5 z 5

Trochu jiné než předchozí 2 díly, ale konečně byla Erika trochu lidská. Moc dobře se četla.

jprst
13.09.2019 4 z 5

Autorova tvorba v této sérii jako by se pohybovala v jakési sinusoidě, po dost dobré Dívce v ledu přišly dva slabší příběhy (Noční lov a Temné hlubiny). Tím ovšem nechci říci, že by nestály za přečtení. Ale netřeba autora zatracovat, další knihy jsou zase výrazně lepší.

Mrňous1
09.09.2019 5 z 5

Bryndza se čte prostě skvěle. I když jsem tentokrát dost brzy odhalila, kdo za tím stojí, nic to neubralo na čtivosti a zajímavosti příběhu. Vůbec mi nevadí, tak jak někteří čtenáři uvádějí, všudypřítomní homosexuálové. Vzhledem k vývoji společnosti stejně budou brzy většinou:-)))Už se těším na další díl.