Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3336 3336

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

oblakaknih
01.04.2020 5 z 5

Konečně jsem se dostala k dalšímu dílu této série! A bylo to skvělé. Přestože mi bylo řečeno, že liché díly jsou lepší (čím to je?), do tohoto jsem se pouštěla s obavami. O to víc jsem teď nadšená.
Další originální případ, další originální zvraty.
Erika mi byla zase sympatická, oproti předešlému dílu jsem s ní dokázala sdílet myšlenkové pochody a názory.
Jak jsem u autora zvyklá, jeho styl psaní je pecka! Kniha se četla sama, stránky mi ubíhaly pod rukama a já jen nechtěla, aby byl konec. Moc mi vyhovují ty krátké kapitoly!
Porovnáním s předchozími díly jsem se rozhodla, že Temné hlubiny si plný počet prostě zaslouží.
Byla jsem překvapená, naštvaná, dojatá, napjatá. Všechno, co od dobrého thrilleru očekávám.
A aby toho nebylo málo, je tady i malinko romantiky, která mi čtení ještě o trochu zpříjemnila.
Moc doporučuji, těším se na další díly.

gaaabi
31.03.2020 4 z 5

Tentokrát téma zmizelého dítěte - to dostane všechny ženy. A zase svalnatý Peterson! Čte se pěkně, ale fakt mi trochu vadí, že už dopředu vím, kdo za tím stojí...

NoraHudecová
19.03.2020 4 z 5

Pri riešení iného prípadu sa náhodou objaví telo dievčatka, ktoré zmizlo pred viac ako dvadsiatimi rokmi. Do obnoveného vyšetrovania sa púšťa Erika Fosterová so svojím tímom. Jessica Collinsová mala 7 rokov, keď bez stopy zmizla a jej rodinu to nezvratne poznačilo. Erika sa snaží pochopiť rodinné vzťahy a o pomoc požiada aj bývalú vyšetrovateľku tohto prípadu. Amanda Bakerová si nedokáže odpustiť, že nenašla páchateľa a svoj žiaľ utápa v alkohole. Podarí sa im napokon nájsť vraha spolu s Erikou, alebo to Amanda vyrieši sama? Je jediný podozrivý naozaj vinníkom alebo je pravda skrytá niekde úplne inde?
Krátke kapitoly, zaujímavý námet a dočkáte sa aj mierneho napätia. Hlavná vyšetrovateľka Erika mi v predchádzajúcich dvoch dieloch nebola sympatická, ale teraz som celkom zmenila názor. A to asi najmä preto, že sa neopakoval scenár o odobratí prípadu a vyšetrovanie na vlastnú päsť ako v predošlých knihách. Príjemná zmena bola aj romantická zápletka. Určite budem v sérií aj naďalej pokračovať.

Welinie
13.03.2020 5 z 5

Musím uznat, že Divka v ledu byla taková ta rozjezdová, pilotní knížka. Druhý a tento třetí díl neměly chybu.

Eleanor-ka
12.03.2020 4 z 5

Příběh Temných hlubin mi přišel mnohokrát zajímavější než příběh Dívky v ledu. Přišel mi daleko víc zamotanější a zkrátka temnější. Podobně, jako první díl, i tento vás okamžitě vtáhne a po chvilce vám uvízne v hlavě.
Závěr mě překvapil, ale dávám dolů jednu hvězdu za to, že mi už od samého začátku přišla Laura podezřelá.
Mě ty "Bryndzoviny" jednoduše baví. :)

Besa
12.03.2020 5 z 5

Toto je prvá kniha od tohto autora, ktorú som čítala. Paci sa mi autorov štýl písania, príbeh, dynamika, prekvapujúci záver, veľmi sa mi páči hlavná postava - Erika, ktorá, ako som pochopila, je hlavnou postavou jeho predchádzajúcich detektívok. Knihu som doslova zlhtla a teším sa na ďalšie.

michaela2173
11.03.2020 5 z 5

Další skvělý příběh Eriky Fosterové.

prezident68
11.03.2020 5 z 5

tak ako predošlé knihy, zaujímavý, rýchly dej..výborné..

Always a reader
05.03.2020 5 z 5

Autorův styl, příběh a postavy mě neskutečně baví.

Vevericka.eva
03.03.2020 4 z 5

Dobrá detektivka. Hlavní hrdinka mi úplně neseděla, ale když nebudu mít něco výrazně lepšího, asi se pustím do ostatních dílů.

Safrika
02.03.2020 4 z 5

Knihu jsem precetla rychle,az do konce jsem nevedela co se stalo :), takze za me fajne! Tesim se na dalsi dily

PetraCy
28.02.2020 5 z 5

Opět perfektní a napínavý děj... konec jsem přečetla na jeden nádech, nemohla jsem se už od toho odtrhnout a četla až do půlnoci....

NatZE
18.02.2020

Tak tohle jsem přečetla snad najednou :) Určitě doporučuju.

Petraca
16.02.2020 5 z 5

Mně se další Bryndzova kniha opět líbila, dobře se četla, příběh zajímavý, konec překvapující. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

rozina351
06.02.2020 3 z 5

Bráček, ale velmi čtivý a zábavný :) A oceňuji Bryndzovo poděkování na konci jeho slovenské tchyni :)))

monika6035
05.02.2020 5 z 5

Bryndza nezklamal napínavá a čtivá

terkezka
04.02.2020 5 z 5

Perfektní, napínavá, ten konec byl absolutně nečekanej, prostě pecka !

ilčidlo
26.01.2020 4 z 5

Tento díl super

emilieselden
26.01.2020 4 z 5

Temné hlubiny se mi líbily víc než Dívka v ledu, Ráda se pustím do dalších dílů. Ale můj názor na ne příliš sympatickou hlavní hrdinku se nemění, i když tady mi to tolik nevadilo.

zimolka
24.01.2020 5 z 5

Závěr mě velice překvapil.Opravdu povedená série.