Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3344 3344

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

zimolka
24.01.2020 5 z 5

Závěr mě velice překvapil.Opravdu povedená série.

Karolína7
20.01.2020

Knihu jsem četla jedním dechem - zase několik nedospalých nocí. Bryndzu mám ráda...

Garfi
20.01.2020 3 z 5

Temné hlubiny mě zatím bavily ze všech autorových knih nejméně, objasňování staré vraždy, která vlastně SPOILER ve finále ani vraždou není. Do toho stále méně sympatická Erika, která si vynucuje účast na případu, protože všichni okolo jsou neschopní a výkřiky typu "já toho hajzla tam někde venku určitě chytím!" této detektivce trochu ubližují.

Nikola_
17.01.2020 5 z 5

Prostě Bryndza.. TOP

kozisek1
16.01.2020 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíce.

Marta_P
16.01.2020 5 z 5

Za mě rozhodně nejlepší kniha z celé série, případ mě hodně bavil a rozuzlení pro mě bylo překvapivé. Styl autora se mi líbí, je to příjemná detektivka.

Lavender756
15.01.2020 3 z 5

Díky kratším kapitolám se čte kniha dobře, má celkem spád, ale taková neurazí nenadchne. Vlastně ani pořádně nevím, co o ní napsat. Pravda, pointa zajímavá, překvapivý závěr, ale jde o takový dobrý průměr.

sirojezkin
12.01.2020 3 z 5

Opět napínavá a čtivá kniha od osvědčeného autora. Už se těším na další. Akorát těch homosexuálů je tam až moc :)

Lol_so_weird
12.01.2020 3 z 5

Zdá se mi to, anebo jsem jediná, kterou tato kniha absolutně nezaujala? Námět na příběh skvělý, to se musí nechat, ale celkově příběh byl pro mně takový zvláštní. Přišlo mi, jakoby to byla nějaká zkušební verze ještě před tím, než pan autor našel nějakého vydavatele a zkoušel si psát jen tak sám pro sebe. Pořád jsem čekala, kdy mně kniha zaujme, ale bohužel se tak nestalo, nebýt toho skvělého členění kapitol, tak se mi tu knihu snad ani nepodaří přečíst. Nicméně autorovi za tohle dílo dám aspoň 3 hvězdičky, jelikož Dívka v ledu byla pro mně zase naprosto skvělá, tak doufám, že jakmile skočím na další knihu od něj, tak už mně nezklame :)

pavlinka0250
10.01.2020 5 z 5

Moje třetí kniha od autora, čtená s velkým odstupem od předešlých a beru to jako velké plus.
Knihu jsem si užila od začátku až do překvapivého konce.
Tak zase někdy Eriko.... :-)
*****

Landys
06.01.2020 5 z 5

Tenhle dil me neskutecne bavil! Erika me bavi cim dal vic :)

medvídě
31.12.2019 5 z 5

Další temný případ, který padne na Eričina bedra. A vše začne celkem nevinně - při hledání ukrytých drog v zatopeném lomu, kde jsou nalezeny kosti malé dívenky, která, jak je záhy zjištěno, zmizela před více než 20 lety. Příběh sledujeme z více pohledů a jedním z nich je i naše záporná postava, ale kdo to vůbec ve skutečnosti je?
Jak hluboká a temná tajemství může skrývat rodina mrtvé dívky? A kdo skutečně může za její smrt? A jaký dominový efekt její smrt spustila v životě všech?
Tento díl se mi líbil asi nejvíce. I nová linka Eričina života vypadá dobře, tak doufám, že se ještě rozvine.

Barussat
26.12.2019 4 z 5

Od začátku mě tahle kniha neskutečně bavila, a musím se přiznat, že i více než Dívka v ledu. Líbilo se mi, jakou cestou se Erika vydává, jak se vyvíjí a že to není už ta "nudná" Erika z prvního dílu. Hned hledám další díly a zajímá mě, kam se bude vyšetřovací parta ubírat dál.

Toledo
09.12.2019 4 z 5

Opět báječný a napínavý případ se super zápletkou. Těším se také, jak se bude vyvíjet osobní život Eriky :)

Anna27
06.12.2019 4 z 5

Přečetla jsem s pauzama za 1,5 dne, takže fakt mě to bavilo. Vtáhlo mě to do děje hned na začátku. Výborně promyšlený příběh, jak postavy, tak situace byly zajímavé, nenudila jsem se a určitě si přečtu další jeho knihy.

MishkaPlacha
26.11.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc. Příběh byl zajímavý a mělo to spád.

nevřelka
23.11.2019 5 z 5

Tak, a celou sérii s Erikou mám za sebou. Škoda, třeba se ještě nějakého nového dílu dočkám. Příběh se mi líbil, byl napínavý a tak trochu jsem tušila, jak to celé dopadne, resp. kdo za co může. Četlo se to samo.

stefi61
22.11.2019 4 z 5

Nemám ráda začátky knih...ale tato mě vtáhla hned od první kapitoly.

Pája699
22.11.2019 5 z 5

Temné hlubiny velice ráda doporučím. Je to jedna z nejlepších knih z celé série, co jsem od autora četla. Pan Bryndza je prostě skvělý autor a ani tentokrát mě nezklamal. Jeho knihy se čtou sami. Opět nechybělo napětí. Prostě skvělé!

tonysojka
17.11.2019 3 z 5

Průměrný thriller, sice s mírně překvapivou pointou, leč předvídatelným průběhem děje.