Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

evka11
10.05.2019 3 z 5

Klasický Brynza. Bohužel si začínám připadat jako heterosexuální menšina = autorovy poznámky jsou dle mého názoru příliš časté a snižují spád příběhu....Oscar Wild by se radoval...

Dopi70
09.05.2019 4 z 5

Vcelku čtivá a nenáročná oddychovka, u které se nemusí příliš přemýšlet, se zajímavým rozuzlením.

ivusse
09.05.2019 5 z 5

Pěkně se to četlo, konec překvapil.

Kyri
07.05.2019 2 z 5

Tentokrát jsem úplně mimo názory ostatních. Shodnu se v tom, že to byla detektivka, tím to končí. První dvě detektivky od tohoto autora se mi líbily, teď nevím, jestli se nechám definitivně odradit, nebo mu dám ještě šanci.
Emoce cvičí s každým, kdo se tam objeví, o to je to chudší na rozum. Zmatená paní policistka, která se vyspí se svým podřízeným a pak řeší, že se to nesmí nikdo dozvědět. Pachatel, který pomáhá policii tím, že naprosto zapomenutý a neřešitelný případ označí novými stopami zcela zbytečných vražd, které zfušovaně předstírají sebevraždu... Druhý zloun, který se nechá vydírat tím, že s někým počal dítě? Přestože chtěl naopak vydírat svého zločinného šéfa? HM :(

Ivulik7
06.05.2019 5 z 5

Velice dobrá detektivka. Napínavá od začátku do konce. Žádné zbytečné hluché mista. Doporučuji.

Krisařka
04.05.2019 3 z 5

Líbila se mi víc než druhý díl, lépe se mi i četla, ale již od začátku jsem věděla, kdo má holčičku na svědomí. Otec dítěte akorát celý dej zdlouhavě a zbytečně zamotal.

saez
29.04.2019 4 z 5

Mám určité výhrady, ale zdá se, že autor má vzestupnou tendenci.

ivoiro
28.04.2019 5 z 5

Tohle byla velice dobrá kniha, která mě zaujala. Těším se na další případy Eriky.

Sofós
28.04.2019 5 z 5

Opět skvělá detektivka! Děj měl spád, napětí se stupňovalo. Vůbec jsem neodhalila, kdo za čím stoji. Měla jsem své tipy, ale všechny špatné. Závěr byl naprosto pŕekvapující. Takže sháním další díl, abych se s Erikou a spol. zase brzy setkala :-)

iška
27.04.2019 4 z 5

Pěkná detektivka. Je příjemné, když si autor udržuje laťku a čtenář tak není zklamán ve svém očekávání. Tak snad to tak bude i nadále.

Lenoulinka
27.04.2019 5 z 5

Eriku a její tým jsem si zase užila. Kniha byla napínavá až do konce a vůbec jsem netušila, jak je to všechno zamotané. Fajn na celé sérii je, že se v ní promítá nejen Eriky pracovní život, ale i soukromý. Do dalších dílů se co nevidět pustím.

Dajine
22.04.2019 5 z 5

Jako předcházející a předpokládám i další knihy tohoto autora. Napínavé, zajímavé, děj má spád, nic zbytečného navíc.

hankahin
19.04.2019 5 z 5

Přečteno za 1,5 dne. Skvělá kniha, napínavý děj. Doporučuju!

simona g.
13.04.2019 5 z 5

Super, super, super. Opět kniha, kterou proletíte a která baví. Dobře se čte, ostatně jako prozatím všechny autorovy knihy. PECKA, SUPER, DOPORUČUJI!!!

Drahuš
13.04.2019 5 z 5

Skvělé, Bryndza mě baví, zatím všechny díly super. Kniha vtáhne do děje a nepustí. Těším se na další...

vera4669
13.04.2019 4 z 5

Třetí kniha a zatím z nich nejlepší, ale stále mi "něco" v knížkách chybí. Knihy se však dobře čtou a určitě sáhnu po další

Illaa
13.04.2019 4 z 5

Po delší době jsem se vrátila k detektivním případům vyšetřovatelky Eriky Fosterové, první dva díly jsem četla zhruba před rokem. Bylo to opět příjemné čtení, líbí se mi, že děj je vždy plný napětí, díky čemuž knihu mám hned přečtenou. Robert Bryndza je můj oblíbený detektivní autor, vždy se jedná o spletitý případ, propojený skrytým tajemstvím. Tak tomu bylo i v Temných hlubinách.

Dalimila12
10.04.2019 3 z 5

Líbila se

Abikk
10.04.2019 3 z 5

Moje třetí kniha od Bryndzy a vůbec z něj nejsem odvázaná jako spousta čtenářů. Příběh byl fajn, ale něco mi chybělo.

Stairy
09.04.2019

Za mě určitě nejlepší Bryndzova kniha, kterou jsem četla. Napínavý příběh až do konce. Přečtete jedním dechem. Dobrý byl i Noční lov. Líbí se mi, že děj má spád, prostředí a lidi popisuje akorát tak, aby si čtenář udělal představu, ale nijak tím "neotravuje". Bryndzu jsem si vygooglila a překvapilo mě, jaký je to mladý fešák:-). Už se těším na další knihu, co si od něj přečtu.