Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

Vlaďkaa4
27.02.2019 4 z 5

Velmi ctive, autor to opravdu umi. Sice stejna vysetrovatelka, ale pokazdy originalni a prekvapivy pripad. Tesim se na dalsi dily.

Dimi39
27.02.2019 5 z 5

Zatím nejlepší díl. Výborná detektivka s nádechem staré školy. Popravdě mě odrazoval štítek: pro ženy, kterého jsem si všiml až u druhého dílu ale naštěstí se moc romantiky a podobných "dívčích" věcí nedělo.

Francoa
26.02.2019 5 z 5

Mé první čtení od britskoslovenského autora se čte velice dobře, příběh je stále zajímavý a rozuzlení je nezvykle, překvapivě nečekané.Určitě si přečtu něco dalšího.

monula6471
25.02.2019 5 z 5

Opět skvělý napínavý příběh . Knihu jsem přečetla za dva dny , jako vždy jsem se nemohla odtrhnout . Doporučuji ????

Ditula
24.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. :-) Je to moje druhá přečtená od autora, první jsem četla Dívku v ledu. Líbí se mi, že kniha má krátké kapitoly a tak nějak to pěkně plyne, ke konci to má nečekaný spád a hezky se to čte. Tak jsem zvědavá na další.

saphiral
20.02.2019 3 z 5

Dávám 4 hvězdy za ten konec , sice nečekaný ale docela neuvěřitelný. Četla jsem od autora lepší.

AnnaBa
15.02.2019 5 z 5

Já ty knizky proste miluju. Líbí se mi to napětí a taky, ze je dej zasazen do Londýna, ve kterém teď ziju, takže vim, kde se co nachází.

Mininka
15.02.2019 5 z 5

Tohle byl zatím z těch předchozích dílů ten nejlepší! :) Příběh se četl sám, hodně nečekaných zvratů a samotný konec mě velmi překvapil. Za mě palec nahoru!

a.k
14.02.2019 5 z 5

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tentokrát řeší šestadvacet let starý případ zmizelé malé dívenky.
Super detektivka, která má švih a moc dobře se čte. Doporučuji.

independentka
14.02.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem :-)

Kačenka29
13.02.2019 5 z 5

Má třetí kniha od Roberta Bryndzy..a už se těším na další! :-) Tato kniha mě bavila zatím nejvíc.. Za mne úžasný autor i kniha :-)

Kátice
12.02.2019 4 z 5

Opět výborná kniha!

Janynka
12.02.2019 5 z 5

Skvělý Bryndza!! Není co vytknout, těším se na další :-)

stesa
10.02.2019 5 z 5

Detektivka přesně podle mého gusta. Žádné zdlouhavé popisné pasáže ani přespříliš vedlejších dějových linek, které by příběh zamotávaly, jako je to u jiných detektivek. Tady v centru vyprávění celou dobu stojí kriminální případ a vyšetřování, které vhodně doplňuje vedlejší děj týkající se života postav. Vývoj příběhu dával smysl a rychle ubíhal, rozuzlení bylo překvapivé. Pro mě nejlepší detektivka, kterou jsem v posledních několika měsících četla, a už pokračuju dalším dílem.

VeronikaAug
08.02.2019 5 z 5

Moje třetí kniha od Roberta Brydzy. Jeho detektivky se mi moc líbí, skvěle se čtou. Temné hlubiny mají smutný rodinný příběh, pro čtenáře však velmi zajímavý. Za sebe doporučuji a těším se na poslední díl, Chladnokrevně.

Lenkazabreh
06.02.2019 5 z 5

Další z případů, které se četly jedním dechem. Tohle je autor, kterého si vždy koupím a přečtu. Úžasné!!

Jirulka
31.01.2019 5 z 5

Autor opět nezklamal. Čte se to samo, děj ubíhá, žádná hluchá mista. Celá zápletka mě překvapila, nečekala jsem něco takového..

asonka
31.01.2019 5 z 5

Pokračování nezklamalo

Terka18
27.01.2019 5 z 5

Přečteno za víkend. Šlo to jako po másle. Rychlý sled události a žádné zbytečné protahování. Super nemám co vytknout.

Haneez
25.01.2019 5 z 5