Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

ellypusik
09.04.2019 4 z 5

Opravdu čtivé a poutavé! Příběh byl velmi složitý a zamotaný, stále temnější události z minulosti vyplouvaly na povrch. Do poslední stránky jsem neodtrhla od knihy oči.

NADEI
09.04.2019 5 z 5

Druhá kniha od RB a zase moc fajn počteníčko. Sice je mi víc sympatičtější Petterson, než Erika, ale na čtivosti to neubralo a byla zde i velmi zajímavá postava Amandy, která se s případem probrala ze svého žalostného živoření.

Kubajzz
08.04.2019 4 z 5

Knizka se mi libila

Kardoš
06.04.2019 5 z 5

Skvělé.K

Kate72
05.04.2019 5 z 5

Tahle série se docela povedla. Zatím nejlepší z toho co jsem od Bryndzi četla. Překvapivý konec, to fakt nevymyslíš:). Těším se na další.

Havrnka
04.04.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Opět skvěle vyobrazená práce kolektivu detektivů vedených Erikou Fosterovou.

martina3610
03.04.2019

Bryndzu jsem si velmi oblibila. Tato kniha se mi asi zatím libila nejmíň,ukvapeny závěr se dal zpracovat lépe.

Lukana82
03.04.2019 4 z 5

Nooo, četla se skvěle, jen jsem čekala trochu větší napětí. Knihy od Roberta miluju. Hned jdu do další.

Dani25
30.03.2019 4 z 5

Zaujímavý prípad a prekvapivé rozuzlenie

Dashmo
28.03.2019 5 z 5

WOW!nepotrebuje dodatočný komentár..

hana4834
27.03.2019 4 z 5

Jako vždy skvělá detektivka

adevis
25.03.2019 4 z 5

Vím, že existují lidé, kterým se knihy od pana Bryndzy nelíbí, nebaví je... asi je nikdy nepochopím.
Mezi mé nejoblíbenější žánry patří thrillery a při čtení již třetí knihy o Erice Fosterové mi došlo, že jsem se asi zamilovala do detektivek. Ne asi, ale určitě :)))
Kniha byla opět výtečná, nemohla jsem ji odložit, pořád jsem nad ní přemýšlela a nikdy mě ani na chvilku nenapadlo, že by to mohlo dopadnout tak, jak to dopadlo. A tak to má u kvalitní četby vypadat.
Troufám si říct, že tento díl překonal Dívku v ledu a Noční lov. Temné hlubiny byly opravdu temné. Už anotace vám pohne žaludkem... Uvidím, zda ji překonají následující knihy. Proto 4/5. Kdyby mě další ohromila ještě víc.

jittik
24.03.2019 5 z 5

Do poslední chvíle jsem netušila...
Opravdu skvělé detektivky

Viviana-Mori
15.03.2019 5 z 5

Na tomto dílu oceňuji, že to celé bylo trochu jinak, než jak to v podobných knihách bývá, že prostě jen nesledujeme opakované vraždy nějakého maniaka a jen hádáme, kdo to je. Tady ani nevíme, jak to celé vlastně vzniklo a proč. Za konec plus.
Erice bych taky určitě přála, aby si konečně našla nějakého pořádného chlapa a dokázala s ním vydržet.
Těším se na další díly.

Marčullkas
14.03.2019 4 z 5

Skvělé!! Po celou dobu jsem byla napnutá.

Lenny33
08.03.2019 4 z 5

Překvapivě mi tato série připadá díl od dílu lepší. Případy jsou promyšlenější, osobní život našich hlavních hrdinů zajímavější. Jen tak dál.

m.valova
04.03.2019 5 z 5

Třetí Eričin případ je aspoň pro mě zatím nejlepší,postava jako taková se mi líbí čím dál víc a těším se na její další vývoj.

JaneTrafy
03.03.2019 5 z 5

Sice mi trvalo dlouho, než jsem to přečetla, ale stálo to za to. Kniha mě chytla už od samého počátku. Chvilkami i mně bylo do breku. Ale postupně mi pár věcí došlo, přesto konec velice překvapil. Tady se nedá nic vytknout. Úžasný spisovatel, úžasný de, úžasné postavy. Prostě vše úžasné a tuto knihu mohu jenom doporučit.

monika0092
03.03.2019 5 z 5

Kniha opět nezklamala :) je až s podivem, jak si přeju, aby to Erika s Pettersonem zkusila :D

postrach
28.02.2019 5 z 5

Tato detektivka se autorovi vydařila.Zatím první místo.Erika a její tým.opět skvěle.Líbyla se mi postava Amandy.která se vrátila zpátky do života a pomohla s nedořešeným případemmsvou noční můrou.Tentokrát autor neprozradil vraha.příliš brzo a vyřešení případu a konec knihy.se mu povedli.Doporučuji a těším se na dvě knihy.co mi zbývají přečíst.