Temné piesky

Temné piesky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500231/bmid_temne-piesky-H9Z-500231.jpg 4 2083 2083

Kate Marshallová série

Jedného sériového vraha už chytila. Podarí sa jej chytiť aj druhého? Hmlový fantóm, ktorý vraždí ľudí, je vraj len miestny mýtus. Jedno dievča sa však presvedčí o opaku. Profesorku kriminológie Kate Marshallovú čaká počas potápačskej výpravy so synom šokujúci objav: v hlbinách priehrady Temné piesky nájdu zachytenú mŕtvolu mladého chlapca. Polícia príliš rýchlo usúdi, že sa utopil bez cudzieho zavinenia. Kate má iný názor a sleduje stopy, ktoré ju zavedú k zlovestnému odhaleniu. Je to ďalšie v rade záhadných úmrtí a zmiznutí, ktoré súvisia s okolitými slatinami a s mýtickým fantómom, čo vraj striehne v hustej hmle. Keď zmizne profesorka, ktorá skúma pôvod miestnych legiend, Kate a jej spolupracovník Tristan Harper musia bleskovo konať. Záhadný sériový vrah, po ktorom Kate a Tristan pátrajú, však nie je jediný, kto má pred nimi náskok. Aj niekomu ďalšiemu veľmi záleží na tom, aby sa tajomstvá Temných pieskov nikdy nevynorili z hlbín zabudnutia.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Shadow Sands, 2020

Monkas1
10.03.2021 5 z 5

Doporučuji

evikt
10.03.2021 4 z 5

Robert opět nezklamal, napínavé, čtivé, pochmurně umocněno anglickými mlhami a tajnostmi postav, zvláště policistů Ko, syna a otce a spletitymi vztahy v rodině Bakeru.. Kate s Tristanem jsou fajn tým.

Booktwins
07.03.2021 5 z 5

Druhý díl této série byl za mě lepší, zapletenější a mnohem víc děsivý. Připomínalo mi to nějakým způsobem Mizející dívky, které se mi líbily sice trošku víc, ale bála jsem se u toho tak nějak stejně. Kate mi moc sedla a její "spolupracovník" to tam pěkně oživoval. Na konci jsem byla napjatá, jak se to vyvine a vůbec jsem to na rozdíl od té minulé nečekala. Za mě nejlepší kniha od tohoto autora - jsem fakt zvědavá, co vymyslí dál.
4,8/5

putpuda
07.03.2021 5 z 5

Nevím, který díl se mi líbil víc.... v prvním bylo asi více napětí, tady se spíš rozjíždí charaktery postav, a stejně jako jsem psala u série s Erikou (mimochodem už bych si dala nějaké to pokračování ;)), určitě se najde spousta lepších knih, ale mě to mooooc baví a strašně dobře se to čte. Určitě je R.Bryndza v současné době jeden z nejčtenějších autorů ;) ...a po právu....

Sandule44

Miluju všechny knihy od Bryndzy ❤

klarinka9974
06.03.2021 5 z 5

Musím říct, že tento autor umí skvěle psát. Mám za sebou už všechny jeho knihy a nemůžu říct ani jedno špatně slovo. I tato kniha byla super. Hned od první kapitoly jsem hltala každou stránku a defakto jsem si brala knihu všude sebou, kdyby se náhodou naskytla příležitost někde číst. Super příběh, nechybí malé napětí, nečekané odhalení ale i mrazení v zádech.

Vlasta155
05.03.2021 5 z 5

Skvělé pokračování!

Hella
05.03.2021 3 z 5

Za mě lepší než první díl. Kate je mi podstatně sympatičtější než Erika v jiné sérii. Nicméně jednu - a to fakt nepřehlédnutelnou - výtku bych měla: Které dítě má ještě v 11 letech chybějící přední zuby? Ani syn Kate to rozhodně nemohl být.

jana8352
04.03.2021 5 z 5

Opět silný příběh, mohu doporučit

janina66
03.03.2021 5 z 5

Plných 100%. Úžasně čtivá a strhující detektivka. Napínavá jako vždy, až do úplného konce. Tento 2.díl s Kathy se mi líbil daleko více, než úvodní "Kanibal". Už teď se nemohu dočkat pokračování!!☺

DenNav
03.03.2021 5 z 5

Robert Bryndza opět nezklamal. Dobré čtení, ostatně jako vždy

nikiss76
02.03.2021 5 z 5

Skvělé pokračování našlápnuté série s Kate Marshallovou. První díl byl pro mne o trochu lepší, protože byl více šokující a syrovější avšak dvojice Kate a Tristan byla sehranější v tomto díle. Byla jsem ráda, že autor věnoval prostor i postavě Petera, o které věřím, že uslyšíme i nadále.

Pet13
02.03.2021 5 z 5

Super! Báječně napsaná detektivka. Určitě žádná ztráta času.

Baby19

opět skvělé

Květ
01.03.2021 4 z 5

Po dlouhé době zase detektivka od Bryndzy. Oddechová, tak akorát napínavá, čtivá, záležitost na dvě odpoledne :) Není to žádný trhák a vyrážečka dechu, ale příjemná knížka psaná lehkým stylem. Líbila se mi. (3,75*)

KatyM.
28.02.2021 4 z 5

Kniha nezklamala, ale předešlé díly mě bavily více. Již se těším na další díl.

MatoPalkes
28.02.2021 5 z 5

Dočítané a teraz nastáva to nepríjemné čakanie na ďalší diel. Zaber Roberte, zaber.

Alli005
27.02.2021 3 z 5

Tato kniha od Bryndzy mě bavila zatím nejmíň ze všech jeho knížek, ani nevím proč.
Snad další díl bude zajímavější.

Polinka92
26.02.2021 5 z 5

Skvělé dílo! Moc se těším na další díly!

Vesina
24.02.2021 5 z 5

Bomba !! Ostatně jako vždycky :)