Hrej férově

Hrej férově
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226904/bmid_hrej-ferove-226904.jpg 4 448 448

The Game série

Abbi Jenkinsová už ani nedoufala, že by někdy opustila zdi ústavu pro duševně choré, kde musela strávit celý poslední rok. Že se jí to povedlo, však neznamená, že by zapomněla, co všechno jí Pearce provedl. Moc dobře ví, že jedinou šancí, jak se vyrovnat s depresemi, které jí každý den ničí mysl, je balet, který je pro ni víc než jen pouhým koníčkem. Balet na prestižní umělecké škole Juilliard v New Yorku je tím jediným, co jí dává touhu žít. Něco, k čemu se může upnout. Blake Smith opustil Londýn z jednoho jediného důvodu, a to i přesto, že nikdy nechtěl utíkat před bolestnou minulostí. Po příjezdu do New Yorku je plně odhodlaný, že splní slib, který dal sestře a dostane se na Juilliard. Nikdy však nepředpokládal, že potká Abbi – dívku, jejíž oči jsou plné smutku a utrpení. Utrpení, jaké on sám dobře zná. Každá hodina, kterou spolu stráví, je sbližuje víc a víc... Čím více se dozvídají o své minulosti, tím více se musí ptát sami sebe, zda existuje ještě něco, co by je mohlo zachránit…... celý text

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

terush2300
02.03.2018 1 z 5

Za mě zatím jednoznačně nejslabší díl série. Příběh mě nezaujal, nenadchl ani nechytl, vlastně mě spíš nudil.

Maruš.D
26.02.2018 4 z 5

Rozmanitosti se meze nekladou.. Emma Hart je toho příkladem. Každá kniha v této sérii je něčím výjímečná a odlišná od těch ostatních a přeci jen se na něčem shodnou. Láska. Láska je to nejsilnější co v životě máme a přesně na to poukazuje ve svých příbězích. Miluju její knihy a třetí díl není výjimkou :-))

dancadragneel
22.12.2017 5 z 5

Tahle kniha byla úplně odlišná od ostatních dílů a díky bohu za to, poněvadž bych nemohla kdyby to bylo furt to samé. Bylo zde ukázáno jak těžké je bojovat s depresemi, aneb sám se sebou a opravdu před autorkou smekám... Kniha mě opravdu dostala....

xindl007
16.12.2017 5 z 5

Jsem za tuto knížku ráda. I když tu dějově nejsou žádné zvraty, i přesto se tu odehrává boj. Vnitřní boj člověka trpící depresí. Jak moc to tito lidé mají těžké, si leckdo neuvědomuje,ale tato kniha vám pomůže. Pomůže je pochopit, nahlédnout do jejich nitra.

kacaaba
23.11.2017 5 z 5

Mě se kniha líbila, nic zápletkově dramatického, romantika s nahlédnutím do psychologie.

Abnička
21.11.2017 5 z 5

Asi nejlepší kniha z celé série. Četla jsem jí jako poslední a moc se mi líbila. Byla hodně emociálně založená a za to má u mě velké plus!

MarKy95
09.11.2017 5 z 5

Z celé série nejlepší kniha.

martina5069
25.10.2017 4 z 5

Třetí díl série the game byl úplně odlišný od těch předchozích. Setkáváme se tu totiž se závažným tématem deprese a její stavy. Depresemi trpí hlavní hrdinka knihy Abbi, která byla zavřená v psychiatrické léčebně, díky vášni k baletu se dostává do New yorku, kde se na zkoušce seznámí s pohledným a hlavně strašně hodným klukem jménem Blake,který si přividělává jako kuchař. Příběh je hodně emocionálně založený a nejen na jedné stránce zadržujete dech. Vztah mezi Bakem a Abbi byl nádherný a nešlo tu jen o sex o který šlo hlavně v předchozích dvou dílech a čtvrtý má být podobný. Na začátku ve věnování autorka píše, že ví jaké to je mít deprese, tuhle knihu psala, když jí bylo nejhůř a věnuje ji lidem, kteří depresemi trpí a přeje si aby si hlavně asi teda čtenářky uvědomily, že sebepoškozování je špatné a vždy jsou kolem vás lidi, kteří vás podrží, když se cítíte nadně. Za mě úžasná kniha a doporučuji.

1259
19.09.2017 5 z 5

Velmi hezký a romantický. Takový krásný spřízněný duše, co se hledali, až se našli.

nani_nka
08.09.2017 3 z 5

Nebolo to zlé, ale od tých vtipných, oddychových prvých dvoch častí série je táto skôr depresívnejšia a venuje sa viac vážnejším veciam. Ale musím uznať, že mužskí hlavní hrdinovia sú v každej knihe série dobre napísaní.

domino1701
06.09.2017 5 z 5

Třetí díl nezklamal. Byl trochu odlišný od prvních dvou dílů, ale přesto byl hodně dobrý. V některých pasážích jsem měla husí kůži.

janelka2
15.07.2017 3 z 5

Zatím se mi všechny knížky z této série líbili.Tato se mi ale líbila asi nejméně.Ale bylo to tou depresivní tématikou.Předchozí díly byly plné sexu a sem tam humoru.Tento díl se od předchozích lišil ale určitě nebyl špatný.Další díl si určitě přečtu.

Charley
26.04.2017 3 z 5

Styl psaní autorky se mi líbí. V tomhle díle je zvolená docela těžká tematika depresí a sebepoškozování, ale přitom je to pěkně popsané. Až na ty popisy toho, jak se řezala mi dělali husí kůži.
Nicméně stále je pro mě nejlepší první díl. :)

Klarka0123
21.07.2016 5 z 5

příběh o 2 lidech ztracených v životě,kteří si navzájem dodají odvahu žít a poznají,že je opravdu pro co žít
smutný příběh,který má srdce, ale není to jen tak nějaká romantika
zanechá ve vás stopu

IvankaM
17.07.2016 4 z 5

Silný příběh. Hodně. Konec byl předem jasný dopředu, ale stejnak mě toto oddechové čtení překvapilo.

emily6046
15.02.2016 5 z 5

Hrej férově je knížka o smutném a tragické příběhu. Nejde jenom o smutný příběh, jde taky o to, že i když nás něco dokáže zlomit, rozervat či roztříštit není vše ztracené. A nejlepším lékem bývá láska. Upřímná a férová láska.

Laf
13.12.2015 4 z 5

Velmi pěkný a dojemný příběh, který vás rychle vtáhne do děje.

Veronika.C
01.10.2015 3 z 5

Dobrá kniha, hezký příběh ikdyž musím přiznat že ty předešlé se mi líbily o trošku víc ... ale hezké čtení jako vždy od této autorky :)

Veronika.C
01.10.2015 3 z 5