Divoká zvířata

Divoká zvířata
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544197/bmid_divoka-zvirata.jpg 4 6 6

Na moři Geralt zjišťuje, že tam, kde vedle sebe žijí lidé a nestvůry, platí nevyřčené pravidlo, že zaklínačské řemeslo není pouhým zabíjením monster. Poté co jeho práce na moři nabere krvavý obrat, je Geralt vyplaven na pobřeží cizí nové země. Ujmou se ho místní lovci, kteří se s ním snaží uzavřít dohodu. Avšak každý jejich krok je bedlivě sledován a Geralt je záhy zatažen do konfliktu mezi lovci a tajemným klanem, o kterém je známo, že vraždí lidi.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Wild Animals, 2024

Aykiru
dnes 3 z 5

Dobrý spisovatel se vyznačuje nejen tím, že umí dobře a čtivě psát, ale také tím, že nachází nová a nová témata a styly – časem se rozvíjí a roste. A pokud jeho ústřední témata zůstávají stejná, dokáže se na ně dívat z nových a nových úhlů, ohýbat je a otáčet, zkoumat a dotýkat se.
To je umění, které dělá dobrého spisovatele.
Ovšem, to co poslední dobou předvádí Bartosz Sztybor není nic jiného než nádeničina Stejná témata, stejná slova, stereotypní postavy a hrdina, který se nemění.
I dobrý příběh mnohokrát ohraný omrzí a znechutí se. Možná kdybych tento příběh četla bez hlubších znalostí, snad by mě i zasáhl…

KubaHanzelin
včera 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale po tolika dobrodružstvích bych čekal od Geralta už větší rozhodnost. Divoká zvířata je opět krátký příběh s morálními dilematy o lidství a právu na život
Neříkám, že mě tyto příběhy nebaví, ale autor Zaklínačských komiksů by mohl témata prostřídat, protože už se místy začíná opakovat

DennisMoore
včera 5 z 5

Pokud to už dávno nedělá, měl by se Andrzej Sapkowski mít na pozoru obzvlášť teď, když se oficiálně očekává jeho nová zaklínačská kniha. Bartosz Sztybor mu totiž každým dalším komiksem nasazuje laťku výš a výš. Nedovedu si představit, že by se jeho chytré scénáře plné morálních dilemat o lidství a nelidství někomu nelíbily, navíc když je píše s takovou lehkostí, dokáže je tu a tam odlehčit nějakým suchým vtipem a přitom působí pořád svěže a originálně. Zeptejte se mě na nového autora, který mi v poslední době dělá největší radost, a bude to určitě Sztybor s jeho Zaklínačem a Cyberpunkem.