1moniccka 1moniccka komentáře u knih

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Super knížka a děj byl super trochu zase něco jiného . Mám rada tuhle spisovatelku a všechny knížky od ní jsou skvělé

26.07.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Dokonalá tečka

14.07.2018 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Z druhého dílu jsem taková zklamaná.Ani se to nečetlo tak jak první jedním dechem ale tady jsem potřebovala delší pauze a najít zas chuť pokračovat.

01.07.2018 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Rychlá oddechovka četlo se to dobře i když zápletka divná spis jsem čekala že tam bude něco okolo vztahu mezi Filipem a Maxem

18.01.2021 4 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Je to neco nečekaného a nového ale i tak to zaujme me teda naopak jinak du cist dalsi díl tak jsme zvedava nemam rada nedočtene knihy i serie :-)

18.01.2021 4 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Nedocteno nebavilo to asi tim ze uz vimm :-)

01.08.2020 1 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

I kdyz to bylo takove furt stejne pohadani zas usmíření a pak vyznání lasky takove rychle cekala jsme trosku vic ale jinak jako oddechovka super

14.06.2020 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Tohle nebylo spatne aĺe autotka to umi lepe knizka byla nekdy zbytecne v necem zbytečně dlouha. A chyběla mi tam ta uplne prvni jiskra mezi nema jen poslicek a hádka o televizi takova nuda noo

08.04.2020 5 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Bylo to něco úplně jiného než co čtu, bylo to zdlouhavé a takové oničem točilo se to jen kolem jestli zůstane vickrat uzzz neee

29.01.2020 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Bylo to super a bylo fajn ze tam nebilo tolik erotiky nehodilo by se to k tomu. Knizka byla ctiva

15.10.2019 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

bylo to takové šup a zápletka byla celkem nudná farmář byl lepší

28.09.2019 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

čekala jsem víc autorka se spletla v žánru asi :-)

19.08.2019 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Nápad byl dobrý že to psala jako s pohledu Tylera. A tím ukázala na problém týrání děti fyzicky. Ale úplně první díl nejlepší

12.06.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

celá série byla super ale už v posledním díle mě strašně už štvalo ty jejich rozchody nemohla jsem se už podřadně začíst ale prokousala jsem se.Co jsme byla rada za ten epilog byl hodně dobry a ne jen par řádku jak bývá všude.Rada si sérii ještě přečtu ale už jen první dva dily jinak superr

16.05.2019 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Z knížky jsme strašně nadšena je to strašně lákaví děj moc jsme nadšená že ted je i sfilmovany a na to se docela těším a taky sem nadšena jak děj pokračuje.

06.04.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

byla to dobrá knížka dobrý nápad na děj.A tuším jake bude pokračovaní že by Lex a Gabs a to bude hodně dobrý ti dva :-)

01.04.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

to jako fakt tak moc sem těšila a takové zklamaní. Začátek byl na mě moc jednoduchý tak rychle odpuštěno střed byl dobry a ke konci to jako fat takový rychlí konec, nic o otci to mě celkem zklamalo že to bylo takové useknuty.

01.03.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Zajímavý příběh. Ten začátek byl drsný. Johns byl sympaťák a Edit byla fajn i to co si prožila první šikana,přepadení a pak strata nej. kámošky se ji nedivým no.Ale bylo fajn jak tam bylo zabivakovaný i děj Andersa a Hangs a její mamky bylo to super. Konec jsem si myslela že tam něco sehraje ten jeho bracha.Ke knížce se rada několikrát vrátím tak vřele doporučuji četlo se to krasně

13.10.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Bylo to no jak to napsat takové nečekané no nevím jak to popsat ale nelituji že jsem si ji přečetla ale jednou stačilo.

12.10.2018 3 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

knížka byla super, dlouho jsem na takovou knížku nenarazila a nadchla mě četlo se to samo. Vřele doporučuji

09.10.2018 5 z 5