1moniccka 1moniccka komentáře u knih

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

prostě dokonalá tečka. Všechny díly super strašně jsem se na tenhle díl těšila i když tenhle byl průměrný.Hodně jsem si oblíbila tyhle Royalové škoda že nebude pokračovaní :-(

10.09.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Super děj akorát strašně zdlouhavý než se začne něco dít.Nevím proč se furt řeší že jsou sourozenci vždyť nejsou biologický a nic na tom není a jak někdo miluje dokáže být bez toho druhého??? Už se strašně těším na konec jak to autorka ukončí.Vřele doporučuji

06.08.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Knížka začala super a vtipně. Chci taky takového Londona který bude opatrovat a starat se. Knížka byla super a jsem rada že jsem si ji přečetla Konec byl takový trochu zvláštní ale hlavně krasný a něžný.

01.08.2018 4 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Velké zklamaní čekala jsem něco víc.Zápletku jsem čekal už v půlce. A konec byl tak jednoduchý a skončilo tak jak začalo nudně.

21.07.2018 2 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Strašně moc mě bavila přečtená byla za dva večery , super .Akorat mě přišlo že první byl takový víc napnuty a víc se tam toho dělo a super už se nemůžu dočkat dalšího dílu protože to skončilo zajímavě a napětě

11.06.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

byla skvělá četlo se to samo nedokázala jsem ji odložit .I když v půlce jsem už tušila konec zápletky

17.05.2018 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Konec se dal cekat. Na me to bylo i celkem zdlouhavé a zadne velke zvraty i kdyz s tou mámou bylo smutne. K

19.07.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Knizka nebyla spatna hlavne zápletka s kamarádkou ale autorky maji mnohem lepsi knizky.

16.01.2021 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Jedina knizka kterou proste nedoctu vsechny dily byly dobry a tesila se jak budu cist pokracovani ale tad me nic moc nelaka

02.09.2020

Racer Racer Katy Evans

Vsechny knizky i dily pred byly super ale u tehle jsem se hrozne nudila nepovedla se ale je hezky ze chtela udelat knizku po jak to bylo,...

08.04.2020 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Par veci mi tam nedavalo smysl nekde je dokaze nejít a nekde ne ??? No budiš:-) ale jinak to bylo hodne povedené ta zápletka. Ted by mohlo byt pokracovani o bratrovi

15.02.2020 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Pekna knizka četlo by se to jednim dechem ale ta slovenština mi dala zabrat :-) jinak je to krásný příběh

24.01.2020 4 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Cela serie byla dobra ale tenhle posledni dil byl takovy slabí.

08.11.2019 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

knížka se četla bezvadně i ta zápletka byla superrr

19.08.2019 5 z 5

Sex, víno a cigarety Sex, víno a cigarety Petra Zhřívalová

knížka nebyla úplně nejhorší ale některé pasáže jsme je přeskočila.když se blížil konec a všichni byly zadaní jsem si říkala že tam skočí hezkej zadek.le je škoda že tam nebylo něco o Vladovy jak to bylo pak sním jak odešla nebo něco prostě takový konec jiný

10.03.2019 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

tahle série není špatná ale je hodně slabší než ta první.Ale jako od dechovka obry ale určitě přečtu jen jednou :-)

08.02.2019 4 z 5

Smlouva s osudem: Cesty lásky Smlouva s osudem: Cesty lásky Jitka Volfová

poslední díl byl ze všech nejlepší.Nečekala jsem teda že podvede Eva a ještě s Markem no hrůze ale Adam taky není svatý. Strašně mi akorát vadí že tak fakt nebyl konec co třeba šarka prasklo to na ní, a jak to probíhalo mezi Evou a Adamem. Mohlo to ještě kousek pokrčovat ale k téhle knížce se už nevratím.

18.01.2019 3 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Knížka se četla celkem obstojně hodně jsem se ztrácela v minulosti a budoucnosti ale nápad na tenhle děj byl dobry a fakt název seděl překvapil mě konec načekala jsem ho zrovna takhle ale byl dobry .

17.11.2018 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha celkem o ničem jen jejich divné představa někoho jiného celá knížka o sexu a už jak začalo že jedou do Vegas říkala jsem si tam bude svatba a hned tři :-) hlavní děj byl až na posledních dvou kapitol ale jinak není špatná a série božských byla lepšííí

02.11.2018 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

knížka byla super neděla se tam jedna věc a neřešilo se tam jen hlavní hrdinové jak jinde. V půlce jsem říkala už jsou spolu co se tam bude dít a nemohla jsem knížku odložit a četlo se to úplně samo.Tyhle dvě autorky by mohli pokračovat ve spolupráci když z toho bude tak dobré čtení jen tak dal

26.10.2018 5 z 5