Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Bohyňa lovu Bohyňa lovu Tessa Dare

Lucy byla pěkně praštěná,ale takovým hezkým způsobem.A Jeremy?Pro tyhle drsný chlapy mám prostě slabost,takže za mě skvělý příběh.

21.08.2023 4 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Jako vždy prostě super.No autorka umí,to se musí nechat.

21.08.2023 5 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Tracy Anne Warren

Ach tahle autorka je neskutečná,co kniha to perla.To zas byla nádhera. Došlo i na slzy.Snad seženu další díly, protože jsem opravdu nadšená.

11.08.2023 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Sice krátký,ale erotikou a romantikou s trochou drsna příjemný příběh.

09.08.2023 5 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Sice to byla taková jednohubka,ale byla nádherná,jak je u této spisovatelky zvykem.

09.08.2023 5 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Myslím, že erotických scén bylo akorát a líbil se mi i příběh.Na to, že kniha má tak málo stran,to bylo čtivé.Mě se to líbilo, žádný komplikovaný děj na přemýšlení, prostě erotika s lehkým příběhem.

09.08.2023 4 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Zatím je to první díl, který mě moc nezaujal.Přiznám, že asi od poloviny jsem už jen přeskakovala stránky jen proto,abych to jakž takž dočetla.Ty 3 hvězdičky jsou za Cynstery, které miluji.

07.08.2023 3 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Na Richarda jsem se těšila a nejsem vůbec zklamaná . Nádherný příběh ze Skotska.Jen mě štvalo,že tady Vana přejmenovali na Rytíře.Nechápu proč a myslím, že Vane mu slušelo rozhodně líp.

05.08.2023 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Na Vana jsem se těšila.On a Ďábel mě zaujali nejvíce z celé rodiny.Snad ještě Richard.Miluji namyšlené, tvrdé, nepřístupné a nebezpečné chlapy a tihle tři vypadají stejně.Oproti prvnímu dílu byl tenhle slabší.Sice hlavní hrdinka byla sympatičtější,ale celkově to postrádalo trochu více šťávy a akčnosti.

05.08.2023 5 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

První díl a jsem okouzlená.A to nejen Cynstery,ale i příběhem.I když mi Honoria moc nesedla, přišla mi hodně namyšlená a nesympatická, příběh byl skvělý.I jeho rozuzlení a vlastně celá zápletka byly super.Tak a teď se těším na Vana.

05.08.2023 4 z 5

Jediný bozk Jediný bozk Tracy Anne Warren

Jedním slovem nádhera . Doufám, že ostatní díly budou stejně skvělé. Krásně jsem si pobrečela ,bylo to úžasné.Cade byl tvrďák k pomilování a Meg nebyla žádná husička,oba byli sympatičtí.Teď se budu těšit na Edwarda a doufám, nějaký příběh bude o lordu Adamovi Greshamovi.

01.08.2023 5 z 5

Můj hříšný markýz Můj hříšný markýz Gaelen Foley

Moc hezký příběh.Autorka má všechno promyšlené do nejmenších podrobností.Sice jsem četla nejprve druhý díl, než jsem sehnala tento,ale nevadí. Stejně jsem uchvácena a těším se na další knihy.

26.07.2023 5 z 5

Můj nebezpečný vévoda Můj nebezpečný vévoda Gaelen Foley

Nechápu,proč nejsou tyto knihy vydané i v češtině.A že jich je.Jsem ráda, že nemám se slovenštinou problémy, protože by mi uteklo spoustu krásných knih.Mezi ně patří i tato.Za mě super.Přestože jsem nejprve sehnala a přečetla tento druhý díl, už se těším na ostatní.Zase jedna autorka, která bude patřit mezi mé oblíbené

25.07.2023 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Když pominu,že někdy bylo těch vulgarit moc, celkově byl příběh super.Dlouho jsem se takhle nezasmála.Na konec, když přišla televize, jsem opravdu brečela smíchy.Jako oddychovka krásný.

22.07.2023 5 z 5

Tajomný vojvoda Tajomný vojvoda Gaelen Foley

Skvělý příběh plný romantiky a napětí.

15.07.2023 5 z 5

Oltář lásky Oltář lásky Cheryl Holt

Podle mě to bylo super.Sice byla Olivie hrozně naivní,ale v té době dívky asi takto vypadaly.Samotný příběh byl nabitý dějem, takže jsem se nenudila.

14.07.2023 4 z 5

Lord se špatnou pověstí Lord se špatnou pověstí Bethany Bennett

Bylo to krásné.Moc hezký romantický příběh s trochou erotiky, následně prošpikovaný odhodlaným padouchem, který chce dosáhnout svého,ale hlavně krásná romantická láska.

14.07.2023 4 z 5

Svatební plán Svatební plán Sophia Farago

Moc pěkná historická romance.Takové milé pohlazení na deštivé odpoledne.Bez padouchů,bez erotiky a přece velmi krásné.

13.07.2023 4 z 5

Vlčí touha Vlčí touha Daria Charon

Moc se mi to líbilo. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak krásné.Sice jednoduché,ale jako romantika nádherné.

13.07.2023 4 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Já moc nemám ráda špionážní romanci,ale tady to bylo takové smíchané půl na půl, takže to nebylo vůbec špatné.Chtěla jsem hlavně dočíst celou sérii a myslím,že první a třetí díl byly nejlepší.Přestože zbývající dva byly slabší, nelituji,že jsem knihy přečetla.Nemůže být každá spisovatelka jako Garwood a tak k tomu musíme také přistupovat

11.07.2023 3 z 5