Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Jako v prvním díle všude Lucy kam přišla,udělala zmatek.Bylo to vtipné a moc jsem se bavila.Sice u prvního dílu více,ale i tento měl své kouzlo.Těším se na další díly

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Skvělé,Lucy byla úžasná.Nic si nenechala líbit a vždy si stála za svým.Měla pěkně ostrý jazýček

Ráno neplačem Ráno neplačem Katarína Gillerová

Mám autorku moc ráda,ale myslím si,že tento příběh patří k jejím slabším.Určitě to umí líp

Dáma a psanec Dáma a psanec Rowan Keats

Na můj vkus to nebyl žádný zázrak.Čekala jsem od knihy víc.Je pravda,že byl tento díl lepší než první.

Tajemství lady Gwyn Tajemství lady Gwyn Sabrina Jeffries

Nebylo to špatné,ale žádný zázrak.

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Bylo to skvělé.Úžasná romantika.Už se těším na 2.díl

Štěstí Aloise Peina Štěstí Aloise Peina Magda Váňová

Kniha se mi celkem líbila.Všechny příběhy od této autorky vychází ze života a jsou psány opravdu tak,jak chodí život.

Pokoj bez dveří Pokoj bez dveří Karolina Tůmová

Mě se to moc líbilo.Mám ráda české spisovatelky a tahle kniha se opravdu povedla.

11.02.2021 4 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Mám tuto autorku moc ráda a i když tato kniha patří k těm slabším,nebyla špatná.Přečetla jsem ji na jeden zátah i když bylo jasné,jak to dopadne.

06.02.2021 3 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Ano,bylo to moc hezké.Myslím,že stojí za přečtení oba díly.Nádherný křehký příběh o lásce a porozumění.

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

Nádhera,i tento 2.díl je skvělý jako 1.díl.Byla tam romantika,dobrodružství,prostě nádhera.Už se těším na další díly.

Andělská tvář Andělská tvář Carole Mortimer

Bylo to krásné,kouzelné a romantické.Zatím jsem přečetla 2 díly ze série a jsem unešená.

Sídlo Blackmoore Sídlo Blackmoore Julianne Donaldson

Tak jak jsem byla nadšená knihou Panství Edenbrooke,tak jsem 2.dílem byla zklamaná.Vůbec mě kniha neoslovila a nelíbila se mi.

06.02.2021 2 z 5

Matky, upracovaní andělé Matky, upracovaní andělé Milena Tomešová

Ze začátku se mi kniha moc líbila,nevadilo mi ani často opakovaná víra v boha,ale od poloviny už to bylo horší,na začátcích kapitol mi trvalo,než jsem se zorientovala o kom vůbec příběh je.To přeskakování,že byla každá kapitola o někom jiném se mi nelíbilo.

20.11.2020 3 z 5

Růžová dáma Růžová dáma Lenka Procházková

Nebylo to nic závratného,takový slabý průměr

20.11.2020 2 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Miluji příběhy z Vysočiny.I když se spíše odehrával v Londýně,na přitažlivosti mu to neubralo.Bylo to skvělé.Těším se na další díly.

15.11.2020 4 z 5

V zajetí vášně V zajetí vášně Alexander Stainforth (p)

Kniha měla nádherný rozjezd,ale od poloviny se už skoro nic nedělo,žádné napětí ani pořádná akce.Už dopředu každý tuší,co bude dál.Nejhorší byl konec,strašně rychle vše ukončeno a shrnuto na pár stránkách.A vysvětlení onoho přepadení bylo úplně strašné.Je to škoda,mohl to být nádherný příběh,kdyby byl lépe propracovaný a dotažený do konce.

07.11.2020 3 z 5

...a postarej se o Elišku ...a postarej se o Elišku Lucie Müllerová

Hodně smutný příběh Adély a její dcerky Elišky,kdy Adéle diagnostikují rakovinu slinivky břišní.Nejdůležitější pro ni je,kdo se o její dcerku postará,až zemře.Je pravda,že poslední kapitoly mám hodně rozmazané a stránky mokré.Je to velmi dojemný příběh,jen mi to připomnělo knihu Děvčátko.Musím přiznat,že ta byla více rozpracovaná a víc se mi líbila.

22.10.2020 4 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

Příběh z chudinské čtvrti Londýna byl celkem hezký,no každopádně mám raději z plesových sálů.Ale kdo má rád napětí-kterého bylo dost-at si knihu určitě přečte.Jen mi to přišlo takové jakoby nedokončené.

08.10.2020 3 z 5

Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra Rachael Anderson

Bylo to skvělé.Oproti prvnímu dílu to mělo úžasný příběh.

05.10.2020 3 z 5