Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Moc hezké-romantika,zločinec,napětí.Prostě nádhera.

05.10.2020 4 z 5

Gwendelina Gwendelina Jane Ashford

I když má kniha tak nízké hodnocení,nebylo to zas tak špatné.Moc bych nerozebírala,jak dlouho se viděli,na to aby se zamilovali,ale je to spíše taková oddychová romantika u které nemusíte moc přemýšlet jak dopadne.I když byla Gwendelina trochu jednodušší a někdy vážně by jí člověk nejraději propleskl,aby se vzpamatovala,mě se kniha líbila.

05.10.2020 3 z 5

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Asi proto,že jsem starší ročník,líbila se mi ta část za socialismu.Po revoluci už to nebylo ono.Nebylo to takové opravdové-hlavně to s těmi penězi.Ale celkem to bylo hezké počtení na odpoledne.

20.09.2020 3 z 5

V područí lásky V područí lásky Stephanie Laurens (p)

Krásné zakončení celé série.Nemyslím,že by byla kniha nejhezčí z celé série,u mě vítězí Gentlemanova čest a Na prahu touhy,ale přesto se mi líbila a určitě doporučuji přečíst celou sérii.

18.09.2020 4 z 5

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Bylo to hezké,romantické i humorné.Líbilo se mi to.

14.09.2020 4 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Čekala jsem,že to bude horší,ale mě se to celkem líbilo.Taková oddychovka na odpoledne.

Najít recept na štěstí Najít recept na štěstí Barbora Robošová

Nebylo to úplně špatné,ale už se k ní nevrátím

Tajemství temné noci Tajemství temné noci Lucie Tomková

Nebylo to špatné,ale nebylo to dotáhnuté do konce.

Helen v zajetí touhy Helen v zajetí touhy Alexander Trocchi

Jedna hvězdička za obálku-omlouvám se,ale větší BLBOST jsem snad ještě nečetla.

14.09.2020 1 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Příběh byl hodně čtivý a rychle utíkal.Madison byla protivná a nerozhodná,nevěděla co chce.Logan byl super.Ale četla jsem i horší a přečtu si i druhý díl.Jako oddychovka super.

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Krásný příběh tří dívek,které prošly jako sestřičky hrůzami války a jejich přátelství je drželo při životě.Je to spíše romantický příběh než podrobné vykreslení historie války. Podle mě to bylo skvělé.

22.08.2020 4 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

První díl byl nádherný,začátek druhé se slibně rozjel a najednou se zasekl a už to bylo o jednom a tom samým.Nezachránilo to ani tajemství na konci knihy.Hlavně jsem nepochopila otce Blaire,proč utekl a zůstal s Rushovou matkou,když to všechno věděl.Nevím jestli se pustím do třetího dílu,v tomto díle bylo celkem všechno vyřešeno a opravdu od poloviny to nebylo ono.

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

První díl byl super.Mělo to děj,napětí a romantiku,úžasné.Zvládla jsem oba díly najednou za odpoledne,ale druhý díl už byl slabší.

22.08.2020 4 z 5

Jedině Tereza Jedině Tereza Táňa Kubátová

Bylo to hezké,taková jednohubka na odpoledne.Začátek byl super,konec už trochu drhnul, jako celek to bylo fajn.Ale myslím,že to není kniha ke které se vrátím.Přečetla jsem ji,ale druhý den ve mě z ní nic nezůstalo.

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Bylo to super,jen ty sexuální scény nemusely být tak do podrobna.Ale užila jsem si to.Stojí za přečtení

11.08.2020 4 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Ano,bylo to hezké,jako všechny knihy od této spisovatelky,ale.....Hned na začátku bylo jasné,jaký slib to bude a co se stane.Mrzí mě,že vždy musí jít o nějakou velkou tragédii.

10.08.2020 3 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Bylo to úžasné.Moc se mi to líbilo.Určitě doporučuji přečíst

10.08.2020 4 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Jedním slovem SKVĚLÉ.Krásný příběh jedné rodiny a jejich starostí a strastí.Určitě doporučuji přečíst

10.08.2020 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi Jayne Ann Krentz

Líbilo se mi to.Stark byl skvělý a Desdemona takové zlatíčko,které vědělo jak na něj..

05.08.2020 4 z 5

Keltská věštba Keltská věštba Meagan McKinney

Na začátku jsem chtěla knihu odložit,ale vytrvala jsem a nakonec to nebylo vůbec špatné.

05.08.2020 3 z 5