Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Byla to příjemná oddychovka na jedno odpoledne,Neurazí,nenadchne.

20.06.2020 3 z 5

Nabídka, jaká se neodmítá Nabídka, jaká se neodmítá Jill Mansell

Nenáročný příběh u kterého je jasné jak to dopadne.Nemusíte u něj přemýšlet,je to taková oddychovka.

20.06.2020 3 z 5

Útěk z Berlína - S židovskou hvězdou v kapse Útěk z Berlína - S židovskou hvězdou v kapse Margot Friendlander

Příběh židovské dívky,která se snažila přežít válku.Hodně smutné.Je tam popsán i její život po válce.

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Strašné-jak tohle může matka udělat svému dítěti a otec to nechá být?Jen pro silné nátury....Jsem máma a tohle tedy vážně byla síla.Matku bych mučila těmi nejhoršími způsoby.

18.06.2020 4 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Hrozně smutný příběh o domácím násilí

Nechtěná msta Nechtěná msta Marie Magdalena Horňanová Jodasová

Škoda,že taková velká láska postupem času vyšuměla.S tím,že Hanka neuměla vyjádřit své přání,se časem z ní stala nevrlá žena a vlastně Martin ani nevěděl,proč je taková.Amálka také nakonec nedopadla nejlépe.

18.06.2020 3 z 5

Ze života peklo - Podle skutečného příběhu Ze života peklo - Podle skutečného příběhu Jana Benešová

Příběh lékařky záchranné služby,kde se prolíná s příběhem z jejího soukromí.Celkem vzato dost hrůza,pokud se toto stalo.Podle skutečné události-to je tedy šílené...

Jeden život navíc Jeden život navíc Helena Němcová

Vůbec mi to nepřišlo špatné.Sobecká matka,která chtěla dceru jen pro sebe a utlačovaná dcera,která se nedokázala vzepřít.Jen mi vadil ten konec.V reálu asi navázat vztah po tolika letech tam kde přestal,to je asi blbost.

Debutantka Debutantka Meg Alexander

Bylo to takové místy hezké,místy nudné.Mělo to sice děj,romantiku a i padoucha,ale přišlo mi to takové divné.

16.06.2020 3 z 5

Svéhlavá nevěsta Svéhlavá nevěsta Mary Brendan

Tak tohle bylo opravdu něco.Bylo to romantické,dobrodružné.Byl tam padouch a nebezpečí,ale i láska.

16.06.2020 4 z 5

Láska, nebo pomsta? Láska, nebo pomsta? Deborah Hale

Moc se mi to líbilo,Ewanovi sice chvíli trvalo,než se ujistil,koho vlastně miluje,ale bylo to takové romantické,škoda, že bez nějakého většího vzrušení.Žádný padouch ani nebezpečí.

16.06.2020 3 z 5

Král válečník Král válečník Michelle Willingham

Bylo to hezké,jen moc krátké.Jako příběh super.

16.06.2020 4 z 5

Konečná volba Konečná volba Sylvia Andrew

Začátek byl dobrý,ale potom nuda,vůbec mě to nebavilo.Jossie vyrostla jako kluk a chovala se jako slepice.

10.06.2020 2 z 5

Vzácná dáma Vzácná dáma Anne Ashley

Takový obyčejný příběh bez vzrušení,zločinu ap.Všichni v knize byli takoví studení,nezáživní.Číst se to dalo,ale nebudu se k ní vracet.

10.06.2020 3 z 5

Prokletí minulosti Prokletí minulosti Ann Elizabeth Cree

Nějak mě to neoslovilo.Celkem jsem se nudila.

10.06.2020 2 z 5

Ten nejlepší Ten nejlepší Ruth Axtell Morren

Bylo to celkem hezké,ale takové obyčejné,nebylo tam žádné vzrušení,žádná pořádná zápletka.Prostě jen obyčejný romantický příběh.

10.06.2020 3 z 5

Popelčiny slzy Popelčiny slzy Annie Burrows

Mě se to celkem líbilo.Nebylo to vůbec hloupé.Jen mě mrzelo,že nebylo dořešeno,co bylo nakonec s Robertem,to zůstalo takové otevřené.Četla jsem i horší.

09.06.2020 3 z 5

Útěk slečny Winthorpeové Útěk slečny Winthorpeové Christine Merrill

Moc povedené.Nakonec i Penny zjistila,že knihy nejsou všechno a Adam byl nakonec taky úžasný.A vztahy mezi aristokratickými manželi,kde se brali bez lásky opravdu byly strašné.Určitě doporučuji přečíst.

08.06.2020 4 z 5

Dvojí slib Dvojí slib Juliet Landon

Bylo to skvělé.Sice Nicola odolávala celkem dlouho,ale Fergus byl správný chlap.Přišlo mi trochu přitažené za vlasy,aby tak mladá šlechtična bydlela sama i když to byl její dům a ještě stále otevřený,ale nakonec proč ne.Moc povedené.

08.06.2020 4 z 5

Píseň Aljašky Píseň Aljašky Kate Bridges

Romance to asi byla,ale já přesto dávám přednost romanci z Londýna a z prostředí aristokracie.Tohle mě moc nebavilo.

08.06.2020 2 z 5