allyce allyce komentáře u knih

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Čtivé a pomíjivé jako sekt. Chvíli lahodí, pak vyšumí.

23.06.2019 2 z 5

Tvář Tvář Dean Koontz

Vážně mě Koontzovi záporáci baví :-) Líbí se mi, že je autor nepředstavuje jen jako čistá psychopatická monstra, ale mají také jiné stránky, které mě pobaví, nebo jen vyvolají úsměv. Horory mistra Kinga miluji, jsou pro mě top a děsí mě, u DK se mi líbí, že vždy jsou v knize místa, kdy si můžete na chvíli u úsměvných řádků odpočinout, než přijdou zase řádky hutně znepokojující. Tvář doporučuji a nezapomeňte na Koutkem oka, další super dílo.

12.06.2019 4 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Životní příběh, pod který by se jistě spousta žen podepsala, jen většina z nich, nebo jen málokterá, poté potkala pana Pravého.

22.05.2019 4 z 5

Dřevěné ženy Dřevěné ženy Petr Prouza

Komentář níže je vyčerpávající a já s ním zcela souhlasím.

17.05.2019 4 z 5

Oblíbená sestra Oblíbená sestra Jessica Knoll

Zajímavá obálka a ......... tím veškeré plusy končí. Tak slaboduchou knihu jsem již dlouho v ruce nedržela.

17.05.2019 1 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Jako vždy super.

17.05.2019 4 z 5

Sedmé dítě Sedmé dítě Erik Valeur

Jednu hvězdu dávám za námět a tuto knihu nedoporučuji.

11.04.2019 1 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Od autorky mám přečteny všechny její knihy, ale jak jsem již uvedla v jiném komentáři, její díla z posledních let se s těmi staršími nedají srovnat. Už to prostě není, co to bývalo.

03.04.2019 3 z 5

Talisman Talisman Stephen King

Je mi líto, ale tady pana Kinga oslavovat nebudu. Talisman je pohádka, která mě nezaujala.

26.03.2019 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělý příběh, ALE ! Jiný spisovatel, jiná doba, jiná země... pak bych byla spokojená. Prostředí, do kterého je příběh zasazen, mi bylo nesympatické, otravovalo mě a opravdu jsem byla ráda, když jsem dočetla poslední stránku.

11.03.2019 2 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Smutný příběh, který by měl dojmout, soucítit s hlavní hrdinkou, věřit.... Žádnou emoci jsem však necítila. Škoda.

11.03.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Autorka tim, koho nechala v úvodu umřít, mě zasáhla až na emoční dno a klidně si to mohla odpustit. Ne, tuto knihu znovu číst nebudu.

27.02.2019 3 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Spousta politických dialogů a jen málo prostoru pro příběhy samotné.

16.02.2019 3 z 5

Město stínů Město stínů Ariana Franklin (p)

Zajímavý příběh z předválečného Berlína, bavil mě.

16.02.2019 4 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Jednoduché, předvídatelné, povrchní......... Bylo velmi těžké se přinutit k dočtení.

17.01.2019 2 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Skvělý úvod, na jehož vysvětlení si musíme počkat až na závěr, kdy se vše pěkně propojí. Je pravda, že to byla celkem zdlouhavá cesta, chvílemi mírně nudná, ale takových chvil nebylo příliš. Dala bych tři hvězdy, ale za ten úvod jednu přidávám.

15.01.2019 4 z 5

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

Nezvyklý styl vyprávění, jednoduchý, rázný, trefný a emotivní. Závěr mě dojal, slzy jako hrachy. Doporučuji.

15.01.2019 4 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Zatím nejslabší kniha od pana Grishama, který je, tedy lépe řečeno byl, můj oblíbený autor, který si sám postavil laťku hodně vysoko. Vypadá to, že už nemá sílu na ni dosáhnout, ani se jí přiblížit. Zklamání.

06.12.2018 1 z 5

Série Série John Lutz

Absolutně mě nebavil tým soukromých vyšetřovatelů. Tyto postavy se panu autorovi moc nepovedly.

04.12.2018 3 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Kniha má několik dějových linek, překupníci drog a zbraní, vyvolávání paniky na veřejných místech, hanobení menšin a samozřejmě také milostný a rodinný život kinezioložky Kathryn. Nejméně mě bavila první zmíněná, ovšem právě u jejího rozuzlení ze mě vypadlo, nic a vše říkající slovo: waw! Tady mě pan Deaver dostal, narozdíl od ukončení milostného trojúhelníku.

28.11.2018 3 z 5