anez66 anez66 komentáře u knih

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Chvílemi mě až děsil fakt, že to není fikce.

18.01.2015 5 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Ještě jsem neviděla film, a proto si myslím, že se mi kniha tolik líbila. Vážně. Hrozně mě bavila a jen mě víc navnadila na film. Už se těším na Audrey Hepburn jako Holly.

15.07.2014 5 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Oddechová kniha. Skvěle se to četlo. :)

02.07.2014 5 z 5

Pěna dní Pěna dní Boris Vian

Jsem ohromena. Vian udělal z obyčejné zápletky něco neskutečného. Knihu, jako je tato, jsem ještě nikdy nečetla. Budu na ni dlouho vzpomínat. :)

26.06.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Když jsem uviděla tu obálku, musela jsem si knihu koupit. Měla jsem obavy, že nebude tak skvělá jako ta obálka. Ale zmýlila jsem se. Kniha je neuvěřitelná.

09.02.2014 5 z 5

Básně II. 1985–1986: Někdy jste tak sami, až to prostě dává smysl Básně II. 1985–1986: Někdy jste tak sami, až to prostě dává smysl Charles Bukowski

Naprosto úžasné! Poezie není můj šálek čaje, ale Bukowski je něco naprosto jiného. Nemohla jsem se odtrhnout. Bukowski všechno píše prostě tak, jak to je. Nic nezlehčuje, nic nepřibarvuje. Po přečtení této knihy jsem si okamžitě objednala další dvě. Bukowski je borec! :D

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha je skvělá. Chvílemi mi připomíná Stmívání, ale to vůbec ničemu nevadí. Tento příběh je osvěžující. Od knihy jsem se nedokázala odpoutat. Patch mě neskutečně přitahoval a nemohla jsem se dočkat další části, ve které bude společně s Norou. Celá série je bezvadná. :)

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

Krásná kniha. Velice smutná, dojemná a plná života.

08.01.2022 5 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Četla jsem pomaleji, aby mi kniha vydržela dlouho. Konec stejně bohužel přišel. Autorce se klaním a přeji moc a moc štěstí. :)

27.10.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Některé mi vykouzlily úsměv na tváři, některé jsem si musela uschovat a některé jsem jen prolétla. Pěkná kniha. :)

13.08.2020 5 z 5

Kniha není pro každého a ne každá její část je všeobecně zajímavá. Já si čtení hodně užila a neustále se culila. Budu si teď hygge momentů vážit ještě víc. :)

13.05.2020 4 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Dokonalost. Napětí od začátku do konce. Bez slz to nešlo. Dlouho se mi nestalo, že mě kniha tolik zranila a zanechala ve mně tolik pocitů.

04.02.2020 5 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Moc pěkné počteníčko.

26.01.2016 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Nebyl to zrovna můj šálek.

04.11.2015 4 z 5

Memento Memento Radek John

Kniha mě nejdříve nebavila,ale když jsem dostávala v příběhu dál, nemohla jsem ji najednou pustit z ruky. :)

15.09.2015 5 z 5

Nezadaná Nezadaná India Desjardins

Nemám z toho zrovna čtenářskou euforii, ale rozhodně pobavilo. :)

07.05.2015 4 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Naprosto perfektní čtení! Autor je originální a jeho styl psaní je úžasný. Kniha mě moc bavila. Určitě si ji ještě někdy přečtu. :)

15.08.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha je báječná. Musím říct, že název mě trochu odrazoval, ale nesuď knihu podle obalu. Odhalil se mi úžasný příběh. Líbí se mi autorčin styl. Dobrodružství s kapkou romantiky. Dokonalá dvojice. Všechno je skvěle popsáno, ne na pět stran a přitom si všechno dokážete dokonale představit. Kniha se dá číst pořád dokola a neomrzí. Jsem z ní nadšená. :)

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Tak to je síla.

14.02.2020 5 z 5

Židé. Dějiny a kultura Židé. Dějiny a kultura Leo Pavlát

Zajímavé čtení, přesto občas nudné.

19.09.2016 4 z 5