Anoliy Anoliy komentáře u knih

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Opět jedna ze skvělých knih tohoto autora. Za mne ne poslední...

07.08.2023 5 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Moje druhá a né poslední kniha tohoto autora. Je velmi čtivá, moc se mi líbila.

02.10.2022

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásně napsaná kniha. Hrozně čtivá a nelze se od ni odtrhnout. I slza mi ukápla, při představě jak se v pohraničí těžce žilo.

25.01.2022 5 z 5

Dračí náhrdelník Dračí náhrdelník Vlastimil Vondruška

Zase jedna moc pěkná. Knihy pana Vondrušky jsou moc hezké a jejich čtení mne baví. Dokáži přečíst jedním dechem. :-) Prostě super. Tak jak je občas psáno v komentářích - měla jsem trošku chaos - kde, kdo, jak, proč..., ale Oldřich a ostatní jsou borci :-)

03.01.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedna ze skvělých knih a její firmové zpracování opět úžas (a to nerada srovnávám knihu a film).

03.09.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Přečteno za víkend.
Kniha je super, ani nevím zda chci vidět film.

03.09.2021 4 z 5

Životní příběh Jana Mikoláška: Pravda o slavném českém léčiteli Životní příběh Jana Mikoláška: Pravda o slavném českém léčiteli Ivana Šulcová

Souhlasím s hodnocením - blackholesun32. Takže vlastně nemám co dodat.
Každopádně pan Mikolášek byl velká osobnost.

26.03.2021 3 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Moje první kniha od M. Goffy a již teď vím, že ne poslední. Opravdu moc pěkná, kauza Olejářů mne minula - páč jsem za sebou v tu dobu tahala kačera, ale jsem ráda, že jsem se něco dozvěděla :-) Za mne 100%

21.02.2021 5 z 5

Msta písecké panny Msta písecké panny Vlastimil Vondruška