ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Neklidný hrob Neklidný hrob P. J. Parrish

Detektivka se dobře četla, byla ke konci správně napínavá.

01.02.2019 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Rozhodnutí se mi moc líbilo. Kniha je čtivá, má správný spád i napětí. Já ji řadím k nejlepším od autorky.

27.01.2019 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Výborný psychologický thriller s dokonale zvládnutým vykreslením postav. Thriller o vině a nevině, o lžích, o schopnosti manipulovat s lidmi okolo. Fascinovalo mě, jak to tomu člověku všechno procházelo.
Autorka si mě získala svou přesvědčivostí a vypravěčským uměním, kniha je velice čtivá a napínavá, s koncem, na který se nedá zapomenout.
Pokud vás baví psychothrillery, nenechte si tenhle ujít!

24.01.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Vynikající, dechberoucí a do posledního písmenka dokonale promyšlený psychologický thriller. Rozjezd je trochu pomalejší, ale pak se nestačíte divit. Temná tajemství a lži tří žen- matky Lisy, dcery Avy a přítelkyně Lisy- Marilyn vás nenechají ani chvilku v klidu. S napětím jsem četla až do mrazivého závěru. Velice ráda knihu doporučím, stojí opravdu za to.

20.01.2019 5 z 5

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Teda, to byla jízda! V půlce přijde zásadní zvrat, který jsem nečekala, pak další a další překvapení. Výborně promyšlený, napínavý thriller se závěrem, který mě hodně pobavil. Musím ho doporučit!

18.01.2019 5 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Kniha mě vůbec nezaujala. Škoda, námět a prostředí nebyly špatné, ale podle mě to autorka nedokázala dobře "prodat".

17.01.2019 2 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Bravurní, dokonalý thriller. Teprve v úplném závěru se dozvíme, kdo stojí za tím, co se stalo Leovi, bratrovi Napa a kamarádům Lea a Napa ze střední školy.

16.01.2019 5 z 5

Kosti v písku Kosti v písku Kathy Reichs

Tento díl se mi moc líbil, pěkně čtivý a má dostatečné napětí až do konce.

14.01.2019 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Originální zápletka, napínavé, i když poněkud depresivní čtení a spousta nečekaných zvratů. Ode mě má 5 *.

13.01.2019 5 z 5

Kosti nikdy nelžou Kosti nikdy nelžou Kathy Reichs

Můj první díl z "Kostí" a určitě se pustím i do dalších.

12.01.2019 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Příběh měl spád i napětí. Romantická linka mi tam zas tolik nevadila, spíš mi některé pasáže z této části přišly směšné. Ale čtení to nebylo špatné.

11.01.2019 4 z 5

Targa: Okamžik před smrtí Targa: Okamžik před smrtí B.C. Schiller

Docela neobvyklý námět, kniha je čtivá, ale mě si příliš nezískala. Něco mi tam chybělo. Hodnotím ji jako průměr a pokračování asi vyhledávat nebudu.

11.01.2019 3 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Kniha je slabší než Parazit, ale líbila se mi. Je napínavá, akční a čtivá. Uznávám, že je dost překombinovaná a je tam hromada zvratů, ale na rozdíl od spousty ostatních čtenářů mně to tolik nevadilo.

09.01.2019 4 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Knížka mě podle anotace zase tak moc neupoutala (téma uprchlíků mě příliš nebere) a přemýšlela jsem, jestli si ji mám půjčit. A je to skvělý thriller, má spád a napětí od začátku do konce, žádná hluchá místa. Teď už se nedivím vysokému hodnocení a doporučuji ho. Obálka je také vydařená.

07.01.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Souhlasím s tím, že prostředí chalupy v lese a věci, které se kolem ní děly mohly být strašidelnější, ale zase to bylo víc věrohodné. Kniha je velice čtivá, má spád, napětí a slušný závěr. Přečetla jsem ji za jeden večer. Není to žádné vrcholné dílo, ale já jsem byla hodně spokojená a doporučím ji.

01.01.2019 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

Námět byl zajímavý, ale kniha mi přišla nudná, stránky jsem přeskakovala. Pro mě ztráta času.

31.12.2018 1 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Kniha mě bavila. I když jsem četla od autora lepší knihy, pět * jí dám.

29.12.2018 5 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Dobrý, čtivý a docela napínavý psychologický thriller. Lee bydlí s kamarádkou Emmy, která najednou zmizí. Lee zjistí, že o ní vlastně nic neví, je pro ni naprosto cizí, jako by vůbec neexistovala !

28.12.2018 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Úžasný thriller, velmi čtivý, napínavý, s adrenalinovým závěrem. Kniha se velmi těžko odkládá a mrzí mě, že jsem ji už dočetla. Kdo ji nezná, určitě si ji přečtěte!

26.12.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Na knihu jsem se moc těšila. Je to čtivý psychologický román, který se odehrává střídavě v současnosti a v období před dvaceti lety. Jsem spokojená.

24.12.2018 5 z 5