avalonek avalonek komentáře u knih

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Začátek mě trošku potrápil,přišlo mi to celkem nudný.Nevzdala jsem to,a vydržela a nakonec mě konec hodně nadchl.Za to jsem přidala ještě jednu hvězdu.I když mi od začátku bylo jasný s kým hlavní hrdinka skončí..Taková jednoduchá jednohubka..

09.07.2017 4 z 5

Muž na stezce Muž na stezce Miroslav Žamboch

Jednou už jsem Koniáše zkoušela číst,ale nějak jsem asi neměla chuť a odložila ho.Ale po nějaké době jsem mu zase dala šanci.Ze začátku jsem nějak moc nadšená nebyla,ale čím víc jsem četla,tím víc mi to sedlo.Hezké povídky,které jsou dobře promyšlené,mají spád,pěkný děj a i vtip.Takže jsem moc ráda,že jsem tomu ošklivákovi nakonec ještě dala šanci..

06.07.2017 4 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Miluju,jak mezi hlavními postavami vzniká postupně láska.Jak se zprvu nenávidí a postupně se začnou milovat.Je to tak hezky napsáno,že se vždycky úplně tetelím blahem..A tady to bylo opravdu moc hezky napsáno.. Krásné

27.06.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nevím,jak to Jojo dělá,ale pokaždé mě přinutí plakat u jejích knih.Tak krásný příběh dvou lidí a jejich nešťastný osud,který jim nepřeje mě dostal do kolen.Byla jsem smutná,když byli smutní oni,šťastná,když byli oni..A nejšťastnější jsem byla,když to nakonec vše dobře dopadlo.I když až po tolika smutných letech..Prostě krása....

22.06.2017 5 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Zase jsem strašně spokojená...

15.06.2017 4 z 5

Faktótum Faktótum Charles Bukowski

Vcelku zbytečné čtení.Henry Chinasky byl línej vůl,kterej neuznával autority a jen chlastal a š...l.Jeho příběh mě spíš naštval,než potěšil.Ale abych zase nebyla tak zlá,bylo tam pár kousků,kdy jsem trošku zvedla koutky v úsměvu..

10.06.2017 2 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Nádherné čtení,které mi bylo líto dočíst.Pani spisovatelka opravdu umí a já jsem ráda,že mi byla doporučena.

07.06.2017 5 z 5

Bivoj válečník Bivoj válečník Juraj Červenák

Musím říct,že jsem si Bivoje neskutečně užívala..Je to neskutečně čtivé.Paradní děj,úžasně popsaná historie ohledně naší víry v pohanské bohy,které doteď sama uznávám.Výborně vykreslené postavy,boje, prostředí.Nechybí tomu ani humor i když jde do tuhého.A ten konečný souboj,na ten nikdy nezapomenu..Prostě jsem naprosto spokojená.

03.06.2017 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Tak tohle bylo dokonalé.Napínavé,krásná chemie mezi nimi,zajímavý děj.Ukojilo to mou touhu po historicko romantických románech.Jsme opravdu mooooc spokojená..

26.05.2017 5 z 5

Prořezávání zoubků Prořezávání zoubků Julia Fierro

Nebylo to špatný.A už vím,proč nepatřím do žádné maminkovské skupiny.

19.05.2017 3 z 5

Totální válka 1. část Totální válka 1. část Robert Kirkman

Čím dál tím lepší..Fakt paráda,šílená akce.Uz se těším,co nás čeká dál..

12.05.2017 5 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Zase další příjemné pokračování bratrů Maddoxů.A bylo velmi příjemné,i když mě oba hlavní hrdinové často dosti štvali.. Samozřejmě na Abby a Travise to nemá,ale bylo to milé.Byli tam i staří známí a nové tváře,které měli zase něco do sebe a vedli příjemné a vtipné rozhovory.Nakonec jsem byla zase spokojená..

05.05.2017 4 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

Krásné.....Zase jsem našla spisovatelku která umí psát úžasné romány a tohle stálo opravdu za to...Mělo to vše,co mají historické romány mít.Naprostá spokojenost.

01.05.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Úžasnej rozjezd..Myslela jsem,že když už je to čtvrtý díl,že budu zklamaná,ale bylo to perfektní čtení..Tucker byl senzační,i když z předchozích dílů jsme o něm v podstatě nic moc nevěděli,ale o to víc se vybarvil.A Sabrina jako ledová královna nakonec roztála a oni byly úžasný pár.Jsem nadšená,že jsou tam páry z předchozích knih a hlavně úžasné dialogy,kde je spousta vtipu,pošťuchování mezi kamarády a prostě je to celkově úžasné čtení.A já bych ho tu mohla vychvalovat tak na deset stran.Takže jedním slovem ÚŽASNÉ!!!!

25.04.2017 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Asi nejlepší díl.Hezky to utíkalo,mělo to nějaký děj.Takže vcelku dobré..

22.04.2017 3 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Dalo se to..Víc nemám co bych dodala..

19.04.2017 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Noo,tak nějak nevím,co si o knize myslet..Obsahuje tedy spousty vtipných dialogů,ale hlavní hrdinka mi přijde trošku dětinská,na to,že ji má být 33let.A asi za mě mluví závist,ale aby za jednu noc vyvrcholila 17krát a pak už to přestala počítat,to mi přijde už trošku moc.A taky měla asi trošku víc sebevědomí,než je zdrávo...Takže za mě tak dvě a půl hvězdy a jednou a dost..

15.04.2017 3 z 5

BARF - Krmení psa přirozenou stravou BARF - Krmení psa přirozenou stravou Kateřina Novosádová

Člověk se dozví i spousty nových věcí,co by ho ani nenapadly..

13.04.2017 5 z 5

Bivoj běsobijce Bivoj běsobijce Juraj Červenák

Tak tohle byla luxusní jízda..Pan Červenák je borec a jeho knihy mě zatím vždycky naprosto pohltily..Už se těším na pokračování a věřím,že to bude stejná paráda..

10.04.2017 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Naprostá spokojenost.Zase jsem se dostala k úžasné spisovatelce.Krásně se to čte,hezký příběh,napínavý děj,příjemné postavy,hodně lásky a romantiky a erotiky.V podstatě vše,co mám na těchto knihách ráda..Už se těším na další díly..

02.04.2017 5 z 5