Barabora Barabora komentáře u knih

Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše Anna Novotná

Celkem dobrá knížka, ale málo čtení?:(

03.04.2021 3 z 5

Planeta Země je úžasná Planeta Země je úžasná Lisa Regan

Super mně se to líbilo

03.04.2021 4 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Od této autorky, jsem čekala lecos. Nebylo to tak špatné.

25.03.2021

Moje první zahrádka Moje první zahrádka Martina Drijverová

Nic zvláštního, zajímavého, ano nic co by mně přitahovalo. Odpad nedám, ale tahle kniha, mně fakt v ničem nepomohla. Nedočetla jsem, a ani nedočtu.

25.03.2021 1 z 5

Sláva naší královně Sláva naší královně Erica David

U této knihy, to bylo trochu komplikované. Četla jsem ji totiž první
Tuhl jsem považovala, za první díl, a první důl, že druhý díl. I tak se to dalo zvládnout. A vlastně jsem to ani nepoznala.

22.03.2021 5 z 5

Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Miloš Kratochvíl

Super kniha. Vtipná, milá, prostě super. Ale protože, to není úplně nejlepší kniha, pro děti, kterou jsem poslední dobou četla, tak dávám 4*. Každopádně dej byl vymyšlený dobře, a dobrý nápad. Tohle, by mě asi nenapadlo.

18.03.2021 4 z 5

Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Thomas Brezina

Brácha to četl, a super.

16.03.2021 5 z 5

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Thomas Brezina

Brácha to četl, a moc si to pochvaloval. Za něho můžu zhodnotit 5*. Chtěla jsem si to také přečíst, ale už by mě to nebavilo.

16.03.2021 5 z 5

Nauč mě písničky Nauč mě písničky Edita Plicková

Noty super, všechno super, já jsem spoko.

24.02.2021 5 z 5

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Super knížka, hlavně pro milovníky koní.

31.12.2020 5 z 5

Příhody kocourka Zrzečka Příhody kocourka Zrzečka Tereza Davídková

Moc pěkné příběhy.

Kniha vypráví o kocourovi Zrzečkovi, který bydlí se svojí paničkou.
Kocourek se však nikdy nepoučí a vždycky musí něco provést.

Vtipné příběhy pro menší děti.
Dobrá knížka pro první čtení.

Doporučuji

31.12.2020 5 z 5

Neviditelná Zuzanka Neviditelná Zuzanka Eduard Petiška

Moc hezká knížka kterou jsem četla jako malá. Bohužel jsem jinikdy moc nepochopila.

Kniha vypráví o zuzance která si představuje různé věci.

Tuhle knížku úplně nedoporučuji, protože mi přijde že je to těžší na pochopení.

30.12.2020 3 z 5

Na vlásku Na vlásku Lisa Ann Marsoli

Pro menší děti ideální.

30.12.2020 5 z 5

Takhle se na koni neskáče! Takhle se na koni neskáče! Tanya Stewner

Moc pěkná kniha ale za tu nejlepší ze všech dílů bych ji nepovažovala. Každopádně doporučuji

30.12.2020 2 z 5

Šimpanzi nejsou ledajaké opice! Šimpanzi nejsou ledajaké opice! Tanya Stewner

Nádherná kniha

29.12.2020 4 z 5

Delfíni v ohrožení! Delfíni v ohrožení! Tanya Stewner

Nádherná kniha opět musí lili využít svou schopnost mluvit se zvířaty. Tentokrát pomůže delfínům kteří jsou ve velikém ohrožení

29.12.2020 5 z 5

Co? Proč? Jak? Co ještě nevíte o přírodě Co? Proč? Jak? Co ještě nevíte o přírodě kolektiv autorů

Z této knihy jsem se lecos dozvěděla je to super

29.12.2020 5 z 5

Počítačový démon Počítačový démon Thomas Brezina

Super knížka četla jsem ji už před dvěma roky a moc se mi líbí čte se rychle ale očekávala jsem od ní více. Ale všechny knihy od Thomase Breziny jsou super. A každý tento díl má něco jiného. Dávám čtyři hvězdy. Nemůžu jinak než doporučit.

29.12.2020 4 z 5

Hubert a přátelé - Dobrodružství u lesního jezera Hubert a přátelé - Dobrodružství u lesního jezera Gaby Scholz

Hezký příběh o třech kamarádechmedvědu Hubertovi, králíkovi Hanušovi a tučňáku Prokopovi. Knížku jsem četla už třikrát a i když je to spíše pro menší čtenáře, pořád mě knížka baví. Čte se rychle a jednoduše. Doporučuji

28.12.2020 4 z 5

Vilma běží o život Vilma běží o život Naďa Pažoutová

Moc hezká knížka. Doporučuji.

27.12.2020