Barticek Online Barticek komentáře u knih

Northangerské opatství Northangerské opatství Jane Austen

Kdyby to nebyla součást letošní čtenářské výzvy, dávno bych to odložila. Byla to první knížka od Jane Austen, co jsem četla, a určitě taky poslední.

22.02.2023 1 z 5

Posilování stresem: Cesta k odolnosti Posilování stresem: Cesta k odolnosti Pavel Kolář

Pro mě příliš odborné. Navíc jsem podle názvu čekala něco jiného. Zůstalo nedočteno.

18.03.2022 2 z 5

Únosně výstřední: 77 příběhů ze života cestovatele Únosně výstřední: 77 příběhů ze života cestovatele Vladimír Váchal

Mě se knížka líbila, skvělé fotky! Jediná výtka by asi byla k tomu, že každá kapitola je jiná země, jiny zážitek - že to nemá nějaký řád.

04.10.2021 4 z 5

Metodika činnosti průvodce cestovního ruchu Metodika činnosti průvodce cestovního ruchu Ján Orieška

Dobře zpracovaná učebnice včetně praktických cvičení. Četla jsem aktualizované vydání z roku 2019.

03.01.2021 5 z 5

Řešení modelových situací v cestovním ruchu Řešení modelových situací v cestovním ruchu Mirko Melichárek

Kniha by byla přínosná, ale je nutné ji zaktualizovat.

02.01.2021 3 z 5

Brno Brno Dana Chodilová

Někde si autorka protiřečí, např. v kapitole, kdo byl/nebyl vězněn na Špilberku. Tím pro mě lehce ztratila na důvěryhodnosti informací uvedených v bedekru.

31.12.2020 3 z 5

Fenomén Dáda Fenomén Dáda Petr Macek

Knížka je až na závěrečný rozhovor s Dádou pouze slepenec chronologicky seřazených článků z různých novin a časopisů.

05.04.2020 2 z 5

Dominika mě bavila stejně jako princ Ládík - velké plus pro Dominiku jsou krásné okomentované fotografie na konci kapitol.

05.07.2018 5 z 5