Bella09 Online Bella09 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem přečetla dá se říct jedním dechem (kdybych mezitím nespala, tak doslova). Vůbec nevadilo, že jsem tušila kdo co udělal. Stejně byl děj napsaný tak, že docházelo k překvapení. Ale nevím co si myslet o konci. Přišel tak najednou...

23.04.2017 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha na mě silně zapůsobila. Ani závěr knihy se mi nezdál uspěchaný, jak to často bývá. Oba příběhy mě občas nutily se zastavit ve čtení a přemýšlet o vlastních bolestech a starostech. Líbilo se mi,že jsem se dozvěděla podrobnosti o nemoci, o které jsem nic nevěděla. U této knihy jsem přečetla i poděkování(což běžne nečtu).

19.02.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila, lehce se četla. Ale některé technické detaily se zdají nereálné. Jako třeba klička na okně-ventilátor-ramínko na šaty.

28.01.2017 4 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Nádherná kniha, úžasně napsaná. Často jsem se přistihla, že místo čtení se toulám ve vlastních myšlenkách a vzpomínkách ke kterým mě kniha vedla. Občas jsem v očích ucítila pálení a pak horkou kapku kutálející se po tváři.

30.10.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Opravdu bezva kniha. Bavila mě od první stránky. Během čtení mě sice tak trochu napadlo jak to vše mohlo být, takže to pro mě nebylo tak úplné překvapení. Ale stála za přečtení.

14.09.2016 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Pěkná kniha, dobře se četla. I když námět není originální,vůbec to nevadilo.Je pravda, že mezi thrillery bych knihu nezařadila.

20.07.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tahle spisovatelka mi prostě nesedla. Nedokázala jsem přečíst ani 50 stran.

28.06.2016 2 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Výborná kniha. Ani chvilku jsem se nenudila, nemusela přemýšlet kdo ke komu patří atd. Zkrátka 5 *

24.06.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Kniha splnila mé očekávání. Byla výborná, stejně jako 2 předešlé. Těším se na další díly.
Ale je pravdou, že konec je takový uspěchaný. Jako kdyby autorka zjistila, že má posledních 20 stran a tam se musí vejít.

25.11.2015 5 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Nádherná kniha. Než jsem knihu začala číst, tak jsem nečetla žádné recenze, takže jsem ani netušila o čem kniha bude. Když mi to konečně došlo, měla jsem obavy jak toto téma zvládnu. Ale proti očekávání to bylo milé čtení, které mi pomohlo projít náročným obdobím.

12.01.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

Nádhera, úžasná kniha. Nejraději bych vůbec nepřestala číst. Pouze bolest očí a to, že jsem už na písmenka ani neviděla mě donutilo si od knihy na pár hodin, ve spánku odpočinout. Tato kniha nepotřebuje žádné zlaté a stříbrné pečetě aby se prodávala. Ta se bude prodávat sama. Moc se mi líbilo, že jsem se dozvěděla něco o životě v Nigérii. O samotném příběhu psát nemůžu, i pro mě je to velice bolestivé téma.

25.03.2019 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Bohužel jsem knihu nedočetla. Nevydržela jsem tolik násilí a perverze.

01.12.2018 1 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Autorka udělala velký pokrok. Úžasná kniha, napínavá od začátku.

14.06.2018 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Chvílema mě kniha bavila, ale po stránce 200 jsem usoudila, že je to škoda mého času a můžu si přečíst knihu která se mi bude líbit. Hvězdičky dávat nebudu abych nekazila hodnocení knize pro kterou evidentně nejsem cílová skupina.

11.02.2018 2 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Byla to moje první kniha od autorky. Moc se mi líbila. Byla od začátku až do konce napínavá. Vraha jsem sama neodhalila. Uvítala bych nějaké indicie podle kterých bych se mohla k vrahovi alespoň trochu přiblížit. Už se těším na další knihu.

05.11.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Z této knihy jsem na rozpacích. Rozhodně to není thriller a moc psychologický podle mě taky ne. Většinu knihy se neděje nic zajímavého a na konci, jakoby se to snažila autorka dohnat a naplácala jednu akci za druhou. Konec je nesmyslně překombinovaný. Ale jako prvotina je to dobré. Původní nápad špatný nebyl.

15.10.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Úžasná, nádherné napínavé čtení. Hned když se mi kniha dostala do ruky a koukla jsem na anotaci, věděla jsem, že to bude jízda.

27.07.2017 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, moc dobře se četla. Setkání Terryho a Vince Fleminga mi přišlo až nepatřičně komické.

15.05.2017 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem vnímala jako takové pohlazení po duši. I když osudy postav nebyly lehké. Každý den cestou z práce jsem se na knihu těšila. Byla to má první kniha od autorky a určitě si přečtu další.

23.04.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Knihu jsem vzala do ruky ve chvíli, kdy jsem se potřebovala rozptýlit a odpočinout si od detektivek. Byla jsem nadšená, bylo to přesně co jsem potřebovala.Při čtení jsem se neustále usmívala a bylo mi dobře na duši.A pak najednou zvrat i když už z náznaků jsem věděla, že se něco pokazí. Ale nakonec příjemný pocit z knihy zůstal i když s hořkou kapkou.
Kniha mě zklamala po technické stránce, na str 107 "Zbytek soboty" měl být zbytek pátku. Mám ve zvyku číst knihy velmi opatrně, i přesto se mi ke konci knihy vysypaly stránky.

15.07.2016 5 z 5