berila berila komentáře u knih

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Úžasný román, nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Nebudu se více rozepisovat, abych nic neprozradila z perfektního děje. Doporučuji k přečtení.

22.11.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Takže výborný thriller, napínavý, bohužel až na ten konec. Hlavní postavě jsem pořád nějak nemohla přijít na chuť a konec vše dovršil. Přesto to nic neubralo na čtivosti a všem milovníkům dobrých thrillerů doporučuji k přečtení.

22.11.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Hezký román, sice smutný, ale s dobrým koncem. Určitě zkusím další román od této autorky, styl psaní mi moc vyhovuje. Stojí za přečtení.

07.11.2021 4 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Autora mám moc ráda, ale tenhle příběh mě moc nenadchl. Řadím ho mezi jeho slabší díla.

05.11.2021 3 z 5

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Tahle autorka mi opravdu sedne. Přečtené mám všechny její knihy a všechny se mi líbily.
Takže maximální spokojenost.

05.11.2021 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Tak tento romám, stejně jako předešlý od této autorky, se mi velmi líbil. Vyhovuje mi styl psaní a vůbec všechno. Naprostá spokojenost a všem ženám doporučuji.

05.11.2021 5 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Dala jsem autorce po dlouhém váhání ještě jednu šanci. Bohužel, další už nedám. Stejně jako první díl to byla nezáživná nuda a beru to jako ztrátu času, když kolem je spousta daleko lepších knih.

05.11.2021 1 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Moc dobrý thriller. Na konci jsem se zděsila, že takhle to přeci nemůže skončit a hned jsem letěla na databázi a sláva, bude pokračování. Všem vřele doporučuji k přečtení.

22.10.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Tohle tedy vážně stojí za přečtení, prostě paráda. Napínavé od začátku do konce.

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Výborný thriller, i když jsem trochu váhala kvůli "uvěřitelnosti" , zda nedám jen 4 *.
Ale je to výborně a čtivě napsané, takže dávám plný počet.

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Tak tohle byl hodně povedený thriller, i když od určité doby jsem tušila, kdo je pachatelem, ale na čtivosti to nic neubralo.

12.10.2021 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Určitě thriller, který stojí za přečtení, takže doporučuji.

12.10.2021 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Protože jsem čekala detektivku, které autorka moc dobře umí napsat, tak jsem trochu zklamaná. Detektivka to tedy není, spíše taková sonda do mezilidských vztahů. Čekala jsem trochu více.

12.10.2021 3 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Opravdu velice dobře napsaný thriller. Všem doporučuji.

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Jako vždy u této autorky jsem maximálně spokojená.

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Velmi zajímavé téma a jako vždy dobře napsané. Určitě doporučuji k přečtení.

12.10.2021 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Stejně jako první díl se mi i tento moc líbil.

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tahle autorka psát umí, moc se mi thriller líbil.

26.08.2021 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Jak jinak, než opět výborný thriller. Určitě doporučuji k přečtení.

26.08.2021 4 z 5

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Tahle série mi prostě "sedne". Opět výborná detektivka. A už jen opět musím pochválit obálku knihy.

26.08.2021 5 z 5