Bishi Bishi komentáře u knih

Pasažéři Pasažéři John Marrs

PAN AUTOR :) jeho knihy jsou prostě skvělé a s nápadem.

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Callanach je prostě dobrej, celé série mě neskutečně baví. Někdy mě rozčilují osobní problémy, kterých je až až, ale jinak pecka.

06.08.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších krimi sérií, která má spád, je napínavá a stránky pěkně odsýpají jedna za druhou.

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Kniha z nové série se mi líbila, až na Ninu, ta mi někdy pila krev. Ale jako celek povedená krimi, případ zajímavý. Dobrý start.

06.08.2020 4 z 5

Modrá smrt Modrá smrt Dylan H. Jones

Originální příběh bez zbytečných průtahů a vaty v textu. Všechno pěkně odsýpá a člověk těžko odhadne, kdo to má všechno na svědomí. Manx je dobrák i když má své mouchy a tajemství. Takové krimi jsou podle mého gusta.

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Na knihu mě nalákala obálka a musím říct, že jsem koupě nelitovala. Zajímavé, napínavé, jednání postav uvěřitelné. Promyšlený příběh.

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Zajímavé, originální, místy malinko utahanější, ale konec to dorovnal, takže celkový pocit z knihy - jo, stojí za přečtení :)

06.08.2020 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Ačkoliv jsem milovník krimi a psychothrillerů, sáhla jsem po něčem jiném a musím říct - wow! Skvělá kniha i příběh. Čtivé, k zamyšlení...Za mě výborné čtení.

Sucho Sucho Neal Shusterman

Skvělá a nadčasová kniha, která mě bavila od začátku do konce.

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Na léto ideální kniha. Prostředí, postavy - vše mě bavilo. Hvězdičku ubírám za mírně pomalejší tempo na začátku a některé trošku nudnější vzpomínky, které neměly na děj vliv. Jako celek ale velmi naprůměrná kniha.

06.08.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Skvělá a originální kniha, celá série mě velmi baví a na další díl se vždy velmi těším. Toto se opravdu povedlo.

06.08.2020

Travič Travič Sharon J. Bolton

Zajímavá, originální, nápaditá knihy. Chvíli mi trvalo, než jsem si všechno v ději spojila, ale super čtení. Jsem zvědavá na další díl!

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Pro mě nejlepší ze všech dílů. Série mě bavila a mohu doporučit všem milovníkům krimi. Rozhodně ale doporučuju číst od začátku, kdo nečetl, asi by nepochopil :)

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Kniha mě bavila od začátku do konce, Johna Marrse mám hodně ráda a jeho knihy jsou velmi originální. Doufám, že další se už chystá!

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Jedním slovem skvělé. Kniha mě bavila a měla jsem ji přečtenou za dva dny. Konec jsem nečekala a musím říct, že někdy jsem se i trochu bála, jak to všechno dopadne. Emoce se u mě střídaly jako na houpačce, Billy byl skvělý vypravěč.