Booky84 Booky84 komentáře u knih

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Čtivá a pohodová detektivka, ale mně se zdála nudná. Dočetla jsem ji jen abych si potvrdila vraha. Z knihovny už mám půjčený i druhý díl, tak uvidím zda mu dám šanci...

05.07.2022 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Krásné zakončení celé série. Opět čtivé, milé a romantické, ovšem některým postavám jsem chtěla dát pohlavek za jejich chování. Škoda, že není další díl ze studia vysoké školy...

04.07.2022 5 z 5

Nové bylinkové pohádky Nové bylinkové pohádky Jana Burešová

Opět krásné, poetické a poučné pohádky s pěknými ilustracemi. Čteno jako ekniha.

04.07.2022 5 z 5

Ze života hmyzu Ze života hmyzu Karel Čapek

Skvělé, čtivé a rozhodně nadčasové dílo.

03.07.2022 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Pohodová a lehce čtivá kniha, která je vhodná pro všechny romantické duše nebo jen na chvilkové vypnutí od starostí.

02.07.2022 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Čtivá kniha určená pro všechny romantické duše. Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce a jsem ráda, jak se příběhy jednotlivých postav hezky uzavřely. Určitě se k celé sérii někdy vrátím.

29.06.2022 5 z 5

Povídky ke kávě VII Povídky ke kávě VII Hana Hrabáková

Opět večerní čtivá jednohubka. Bohužel nemám ráda nemocnice a úrazy, takže jsem povídky rychle přečetla a ani se moc nepobavila, spíše jsem cítila lítost k těm zraněným.

25.06.2022

Bylinkové pohádky Bylinkové pohádky Jana Burešová

Krásné poetické pohádky s roztomilými ilustracemi a poučením. Opět čteno jako e-kniha.

25.06.2022 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Jonas Jonasson

Příjemně čtivá kniha plná zajímavých postav a absurdních situací, což jsem přesně od autora očekávala a měla postaráno o zábavu na několik večerů. Šaman Ole je naprosto boží a vždy jsem se těšila co zase vyvede a řekne. :-)

24.06.2022 4 z 5

Květinové pohádky Květinové pohádky Jana Burešová

Krásné pohádky o květinách, které pohladí po duši a k tomu nádherné ilustrace. Četla jsem jako e-knihu.

22.06.2022 5 z 5

Pohodová a humorná kniha. Člověk se v něčem i vidí a pobaví se.

22.06.2022 4 z 5

Pohodová romantika, stejně jako první díl. Líbilo se mi vzájemné poznávání hlavních hrdinů, mini "drama" a opět Shakespearovi citáty. Jsem zvědavá, co přinese poslední díl a čekám samozřejmě romantiku od začátku až do konce. :-)

22.06.2022 4 z 5

Doktore, šťastný a veselý! Doktore, šťastný a veselý! Patrick Taylor

Milé a vtipné pohlazení po duši. Číst si o dalších příhodách z irské vesničky je jako vracet se k prarodičům na prázdniny.

19.06.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

(SPOILER) Další skvělý detektivní příběh. Postava Dawsona mi chybí, ale doufám a věřím, že nová posila v týmu Penn bude taky zajímavý a do týmu zapadne. Jsem moc zvědavá na další díl.

13.06.2022 5 z 5

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Na plán jsem byla zvědavá, ale bohužel nic moc. Přijde mi, že je nevyvážený a jídla se stále opakují.

12.06.2022 3 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Nejlepší kniha ze série - plno receptů jsem si založila a těším se, až si je uvařím a vyzkouším.

12.06.2022 5 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Kniha je o něco lepší než první díl (druhý mne minul) a tentokrát jsem si i nějaké recepty opsala a vyzkouším je.

12.06.2022 4 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Řekla bych, že kniha je určena hlavně začátečníkům, kteří chtějí zhubnout a jíst zdravěji a hledají pomoc či inspiraci. Bohužel se mi ani jeden recept nelíbil a nezaujal mne.

12.06.2022 3 z 5

Jíme zdravě v pohybu s prof. Vítkem Jíme zdravě v pohybu s prof. Vítkem kolektiv autorů

Jedinečná kuchařka i vzhledem k uvedeným informacím u jednotlivých jídel a zajímavému čtení na začátku před recepty. Už při listování v knihkupectví jsem si říkala, který recept hned vyzkouším. Nádherné obrázky jsou samozřejmostí.

12.06.2022 5 z 5

Jíme zdravě pod jednou pokličkou Jíme zdravě pod jednou pokličkou kolektiv autorů

Další skvělé recepty, hned po koupi jsem musela vyzkoušet a sklízí úspěch.