dancadragneel dancadragneel komentáře u knih

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

No nevím... tato kniha byla svým způsobem zajímavá, ale v určitých směrech i nezáživná. Prostě nevím co si o tom mám myslet...

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Pro mě nejlepší díl, poněvdž byl Edward vyměněm za úžasného Jacoba, který se v polovině knihy začal měnit. Rozhodně krásný díl, který byl zkažený příchodem Edwarda. :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Rozhodně krásná kniha pro patnáctileté dívky, které milují upíry a k tomu ještě žhavé sexy upíry. Nevím co k tomu dodat. Prostě je to klasika co asi nesmí chybět v seznamu dospívajících děvčat.

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Příběh je velmi poutavý, zajímavý a rozhodně nemá chybu. Jen teď někde najít pokračování :)

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Rozhodně originální nápad, ale v polovině mě přestala kniha nudit. Bylo toho na mě asi nějak moc...

Muka Muka Lauren Kate

Překrásný druhý díl, který konečně nebyl zklamáním jak to u některých sérií bývá. Rozhodně se mi líbilo, že tam většinu času nebyl hlavní hrdina a hrdinka si musela na vše přijít sama. Skvělá kniha, rozhodně doporučuji.

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

No čekala jsem hodně od pokračování a bohužel se ke své smůle nedočkala. První díl byl opravdu pěkný a napínavý, no druhý už mi přišel o ničem. Škoda...

Železný král Železný král Julie Kagawa

Velmi originální kniha s velmi napínavý dějem, která teda končí velmi zajímavě až překvapivě.

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Nadherná poslední kniha, která překrásně shrnula celou knihu. Rozhodně vřele doporučuji.

Označená Označená Kristin Cast

První díl si mě dostal asi tím, že to byla úplně první fantasy kniha, kterou jsem kdy četla a vícekrát se nedostala k pokračování. Nevím zda se k němu vůbec dostanu.

07.03.2017 3 z 5

The Death and the Strawberry The Death and the Strawberry Tite Kubo (p)

Bleach jsem znala převážně jako anime, tak proč si nepřečíst i mangu když se naši čeští překladatelé pro ni rozhodly? ROzhodně vřele doporučuji, poněvadž se u toho hodně nasmějete.

07.03.2017 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Kniha je krásná poutavá a pro děti rozhodně jednou z nejkrásnějších. Rozhodně doporučuji. Nemohu se dočkat až si přečtu další díly.

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

Když už člověk zná anime tak proč si nepřečíst skvělou mangu? Rozhodně vtipná a svým způsobem i lepší v jedné věci než anime. Nejsou zde žádné fillery. :D

Osud Osud Aprilynne Pike

Překrásné ukončení krásné série. Rozhodně jsem ráda za to, že jsem si tuto sérii knih mohla přečíst.

Iluze Iluze Aprilynne Pike

No popravdě tento díl byl ze všech asi nejslabší. Yuki jsem moc nemusela a přišla mi divná a vadilo mi chování k Taminovi, kterého jsem si vážně zalíbila. No konec byl ale přesto nejkrásnější.

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Druhý díl jak to bývá je vždycky slabší, ale i přesto se mi tato série tolik líbila. Kniha se mi líbila díky tomu, že jsme se dozvěděly něco nového o tom krásném světě víl a upřímně život tam by se mi hodně líbil. Rozhodně doporučuji přečíst. Ten zážitek stojí za to...

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Krásná dívčí kniha jejiž konec asi předvídal každý kdo knihu četl. Rozhodně doporučuji pokud si potřebujete odpočinout od složité četby. Je to rozhodně výborná kniha.

07.03.2017 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha má ukázat na hrůzu, kterou naskytují drogy a vše okolo tohoto světa, ale upřímně znám i lepší knihy. Během čtení mě to nijak nezaujalo. To už radši doporučuji Memento pokud máte zájem o takovou četbu.

07.03.2017 2 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Pokud se někdo chce dozvědět o tom jak vlastně vypadal svět během 2. světové války očima židovského dítěte, tak doporučuji tento deník přečíst. Není to nijak zábavná četba, ale je v ní poukázano na krutost a absurditu války. Po přečtení této knihy se hodně člověk zamyslí nad tím jak se v dnešní době máme docela dost dobře.

06.03.2017 3 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Krásné poutavé dílo, které rozhodně doporučuji. Myšlenka této knihy se hodí do jakékoliv doby a rozhodně vás donutí se nad vším tím zamyslet.

06.03.2017 3 z 5