Dendulka118 Dendulka118 komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Toto byla moje první kniha od autora, ale musím říct, ze me opravdu pohltila a nadchla. Hltala jsem každou stránku a těšila se co bude dal. Knize nechybělo napětí a moment překvapeni. Jako milovnice thrilleru mohu knihu jedině doporučit. Kniha je ctiva a moc hezky napsana. Rozhodne si od autora ještě další knihy přečtu.

22.02.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Ke knize jsem se dostala náhodou díky společnému čtení skupiny Knižní zavislaci. Knihu jsem četla jedním dechem. Opravdu me upoutal příběh a okolí. Postavy byly zajímavé a dej plynul. Zjistila jsem, ze musím porad číst bez prestavek, to už se mi dlouho nestalo. Knihu doporuciju. Autor má ještě další dvě knihy, které se chystám přečíst. Hodnocen 5 z 5

07.08.2023 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Musím říct, ze tato kniha pro me byla milým překvapením. Líbil se mi zajímavý příběh a dej. Něco takového jsem ještě nečetla. Kniha je velice hezky napsána. Jako vášnivý čtenář jsem se u čtení nenudila a hltala další a další stránku. Téma je rozhodne zajímavé pro ty co mají radi únikové hry. Ale ani milovníci thrilleru nebudou zklamani. Knihu velice doporučuji.

09.03.2023 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Toto byla moje první kniha od autorky, ale musím říct, ze me nadchla. Kniha je psaná z pohledu více lidi což je zajímavý styl, který se mi poslední dobou dost líbí. Nechybělo napětí a zvraty. Knihu jsem četla jedním dechem a těšila se na konec. Opravdu skvělý příběh s promyšleným propojením a překvapením na konci. Hodnotim jako 5 z 5

07.03.2023 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tato kniha byla první co jsem četla od tohoto autora. Po přečtení této knihy jsem pak četla autorovy díla postupně a žádné me nezklamalo. Kniha byla pro me napinava a zajímavá. U knihy mám rada moment překvapeni, když je vrah člověk někdo o kom uz se psalo a člověka by to třeba hned nenapadlo. Naprosto skvělá kniha se zajímavým příběhem.
Postavy byly charakteristické a hezky popsány.
Moje hodnocení knihy je rozhodne 5 z 5. Kdo má rad zajímavé thrillery tak at neváhá přečíst další díla zmiňovaného autora.

21.02.2023 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tato kniha me nadchla jako i ostatní knihy od této autorky. Knihy ze série vyšetřovatele Toma Douglase jsou vždy napínavé a velmi hezky napsané. Musím říct, ze me kniha držela v napětí a nemohla jsem ji skoro odložit. Kniha se velice hezky četla a dej se nevlekl. Zajímavé rozuzleni a zakončení knihy. Tuto knihu mohu jediné doporučit. Rozhodne to není poslední kniha co jsem od autorky četla.

23.02.2023 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Knihu neslo dočíst. Kniha byla pro me zkamanim. Jako první jsem četla od autorky knihu Milé dítě a ta me uchvátila. Poté jsem se těšila, ze si se stejným nadšeným přečtu toto knihu, ale neslo to.

22.02.2023 odpad!

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M. W. Craven

Kniha byla skvělá jako zatím doposud všechny knihy od toho autora. Musíme, ale říct, ze předchozí díl Kurátor se mi četl lépe. U této knihy mi chybělo větší napětí, které bylo u předchozích knih. Na závěr musím říct, ze kniha skončila zajímavé a překvapivě. Rozhodne stoji za to si ji přečíst. Hodnocení dávám 4 z 5

28.02.2023 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Naprosto skvělá kniha. Musím říct, ze kniha se mi četla velmi hezky. Konec byl pro me úplně nečekaný a hezky popsány. Líbilo se mi gradovani situaci a vývoj postav. Kdo má rad napětí tak myslím, ze nebude litovat. Knihu opravdu doporučuji.

22.02.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Tato kniha mě naprosto pohltila a hltala jsem každou stránku až do konce. Velice se mi líbilo, ze byla kniha psaná z pohledu muže a ženy (pro me to dalo úplně nový rozměr knihy a příběhu). Pro me jako milovnici thrilleru byla tato knížka hezkým čtením. Vývoj postav byl zajímavý a některý mnohdy nečekaný. Já tuto knihu hodnotim jako 5 z 5. Rozhodne doporučuji ostatním aby knihu přečetli. Za me kniha nebyla zklamáním.

21.02.2023 5 z 5

Poslední opuštěná dívka Poslední opuštěná dívka Lisa Unger

Kniha byla zajímavá a pro me první kniha od této autorky. Na můj vkus mohla být o kousek kratší. Milovníci thrilleru nebudou určitě zklamaný. Kniha je zajímavá a příběh odhaluje skryté vazby postav. Mohu říct, ze jsem knihu přečetla velice rychle a zakončení mi nepřineslo zklamání.

14.03.2023 4 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Na začátku jsem měla trochu problém se zacist, ale trvalo to opravdu jen par stránek a pak jsem rozhodne nelitovala. Je to opravdu skvělá kniha. Úžasný thriller se zajímavou zápornou postavou. Nechybělo napětí ani postupne odhalování pravdy. Až do konce jsem hltala každé strany s napětím. Tuto knihu mohu jediné doporučit.

13.03.2023 5 z 5

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

Když me oslovila autorka s nabídkou spolupráce tak jsem neváhala ani minutu. Paní Holčíková má ve svém vyberu samé krásné a zajímavé knihy.

Toto bylo první dílo co jsem měla možnost si přečíst a byla jsem příjemně překvapena. Styl psaní me hned vtáhl do děje. Kapitoly měly vždy dostatečnou délku v závislosti na ději.

Už od začátku je viditelné napětí mezi postavami (Nela a Ben). Líbilo se mi postupné budování pouta, které vznikalo i přes překážky. Příběh je opravdu zajímavý a nemohu se dočkat až si přečtu pokračování. Knihu jsem přečetla za dva dny, jelikož to jinak ani neslo.

Moc dekuji za tento skvost. Knihu rozhodne doporučuji dalším ctenarum.

Hodnocení:4 z 5

31.07.2024 3 z 5

Dvě prázdná místa Dvě prázdná místa Zuzana Holčíková

Toto je moje druhá kniha od autorky. Jelikož jsem byla nadšena z prvního díla tak jsem se do čtení pustila s velkým nadšením a očekáváním.

Dvě prázdná místa nás přesunou v čase o rok a půl od prvního příběhu. Objevíme zde pouze par novych postav, ale naši staří dobří hrdinové z první knihy zůstávají.

Opravdu oceňuji jak dej plyne nenásilné a pro me o to víc uvěřitelně. Autorka má tak vytříbeny styl psaní, ze čtení je opravdové potěšeni a jedna velká rychlovka.

Velice se mi líbí vývoj a růst postav a následně zakončení celého příběhu.

Dekuji moc autorce za toto potěšeni. Knihu rozhodne doporučuji dalším ctenarum.
Hodnocení 4 z 5

07.08.2024 4 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Knihu jsem sice docetla, ale čekala jsem více. Kniha me nezaujala a byla vcelku nudná. Nutila jsem se číst dokonce protože jsem chtěla dat knize šanci. Musím říct, ze pro me kniha byla zklamanim a naprostou ztrátou času. Rozhodne nedoporučuji.

22.02.2023 1 z 5