Dep8 Dep8 komentáře u knih

Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví kolektiv autorů

Tenká, přehledná učebnice.

04.01.2013 3 z 5

Český jazyk pro 1. ročník středních odborných škol Český jazyk pro 1. ročník středních odborných škol Vlastimil Styblík

Celkem lehká učebnice, ta se musí líbit každýmu. :D

04.01.2013 4 z 5

Somatologie - pracovní sešit studenta Somatologie - pracovní sešit studenta Zuzana Turková Adamová

Přehledné, pěkně se v tom pracuje.

04.01.2013 4 z 5

Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy Somatologie - Učebnice pro střední zdravotnické školy Markéta Křivánková

Podrobná, poučná učebnice.

Klinická propedeutika - pro SZŠ Klinická propedeutika - pro SZŠ Marie Nejedlá

Je to opravdu hodně podrobné...

04.01.2013 3 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou 100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou Conti Giulia

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

Správná pětka jede tábořit Správná pětka jede tábořit Enid Blyton

Četla jsem v dětství všechny díly, co jen se daly vyšťourat v naší městské knihovně, prokládané Stopami hrůzy, Tajnou sedmou a Dívkami v sedlech. Dneska už s jistotou nevím, které díly to byly, ale každý z nich byl skvělou dětskou detektivkou.

03.01.2013 5 z 5

Správná pětka a prázdniny v maringotkách Správná pětka a prázdniny v maringotkách Enid Blyton

Housle pro Bennyho Housle pro Bennyho Enid Blyton

Záhada opuštěné jeskyně Záhada opuštěné jeskyně Enid Blyton

Sedma a tajemný pan Q Sedma a tajemný pan Q Enid Blyton

Zločin na železnici Zločin na železnici Enid Blyton

Eustach Eustach Catherine Jinks

Narozdíl od prvního dílu je tento příběh slabší, ale dá se číst.

03.01.2013 3 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si užít párty 100 čarodějných způsobů, jak si užít párty Conti Giulia

03.01.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole 100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole Conti Giulia