DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Trapný kydance o tom, kterak bylo před děckama vše nej a teď je po děckach všechno v.
Zas jeden prototyp neschopné matky, která nezvládá nic a pak se diví, když si manza odběhne no.
Trapas, ale pro dnešní slepice to je mantra, už to hromadně objednávají.
(jo a pokud nemaj sexlajf tak pak nechápu, kde přicházejí pořád k novým děckám s novýma chlapama...)
Ufňáganá trotlovina

01.07.2022 odpad!

Nebýt jako máma Nebýt jako máma Věra Řeháčková

Strašně mi vadila ta jihomoravština...nevím no, divný takový...

02.02.2022 1 z 5

Zumba Zumba Beto Pérez

Zajímala mě ta jeho mega dieta, po který ubydu 4,5 kila.. v průběhu knihy se zjistilo, že 2,5...hm tak je to stejný jako všude, půl šálku cottage, hnědé rýže, 12 mandlí...Ježíš než se s.at s půl šálkem něčeho, to to raději nebudu vůbec. Hrstka rýže vám fakt nic nedá.
Takže tipy a rady k ničemu. Hvězda za dvd s tou hudbou.

16.01.2022 1 z 5

Hroši nepláčou Hroši nepláčou Halina Pawlowská

Jak píše kap-není to první kniha, kde je tuna chyb v i/y...nezaujalo, suché, furt dokola...

13.01.2022 1 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Stačí mi už začátek, je s děckem na rentgenu a je hysterická a řve, že JI NEOPUSTÍ a za plentu nepůjde. Raději se nechá ozarit. Děcko tím pádem řve taky. Twl je to jen rtg!!!

Prebal hezkej , anotace lžou, jasný dopředu oč šlo...je to zvláštně hnusná a protivná knížka...i tím koncem...vážně by jí vše proslo jo?! Divný, hořký, hnusný.

08.05.2021 1 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Stmívačka počesku, i když zasazená jinam. Ježíši, trapas. (to, že se Stmíváním inspirovala, fakt nemusí být uvedený jako ZAJÍMAVOST).

31.03.2021 odpad!

Skrytá slova Skrytá slova Alex van Tonder

Hm, taková...ufňáganá knížka o napůl sexici nadržené, o napůl utahané matce, která má děcka, i když nechtěla...co si z toho vybrat, když jde o jednu osobu?

Ta "aféra" na střeše žádná hrůza nebyla, za to si může sama, žádný znásilnění, protože zapotřebí násilí nebylo.
Prostě mladá a blbá no, co na to říct, takových je víc. Divný mi jen bylo, jak to, že panna nezabřezla...

Já myslela, že se celou dobu mluví o tý její matce, která byla tak protivná...a ne, že ona-odstrkovaná knižní tlustá "chudera"-je vlastně stejná bůůů...hm, nezaujalo. Spíš odpuzovalo.

19.03.2021 1 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

No, jako...čtivost tam jakási je, ale... zatímco v prvních vteřinách zmírá bolestí, během nějakého půl roku až roku už tančí po kuchyni v šatkách, maluje si hubu leskem pro cizí lidi a tahá si je do bytu i do života a je happy.Já mám kolem sebe lidi, co si tím taky prošli a můžu vám říct, že ještě přes půl rok s tím nejsou sžití, natož aby si užívali nových vztahů nebo "zapomněli".
Takže to mě naštvalo.
Že jako "život bez nich jde dál, však tu budou další lidi".

Dál mě štvalo neustálé "přemáhala vzlyk". Chápu bolest, ale číst o vzlykání i ze spaní už bylo otravný.

A co mě dostalo do třetice, byla typicky ženská hláška jí, lékařky k její sestřičce, která děcka doposud nechce: "...jednou LOGICKY zatouží po vlastním dítěti...koneckonců loni oslavila třicítku, ideální věk na těhotenství a dítě..."
TWL A co když ne??? Takže mít děcko je logické, KAŽDÁ ho musí chtít a běda jak ne??? Na takový kydy jsem alergická proto sorry, nemůžu tady dát ani hvězdu za obálku.

04.03.2021 odpad!

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

Hvězda za nice ilustrace, ale samotné pohádky mi nic neřekly. Byl děj, něco se dělo...a najednou useknutý konec.

02.03.2021 1 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Moc přehnané, nahuštěné a přitom o ničem, divný hlášky typu TĚLESNÝ POČITEK (?) a prostě ne, tohle bylo celý prázdný a o ničem.
Uplně nejvíc mě štve, že to mají vést dvě děcka ve věku DVANÁCTI LET a velet celým gardám vojsk a ti se před něma klaní.
PROBOHA PROSTĚ !!!!!!!!!
SPoILER: Cala mi líto nebylo, neměl tam vlastně roli a jen obtěžoval.

04.01.2021 1 z 5

Chrt na vřesovišti Chrt na vřesovišti Lucy Daniels

SPOILER
Book o psékovi, kterej umře žalem? To snad nepatří do ruk děckám, fakt že ne.
Smutný, děcka takový neslaný nemastný, přebal fajn.

26.12.2020

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Zprvu se mi líbily obtíže Světlany, pak ale byla protivná...a pak kavárnická rodina, ale tam zase baby byly taky nepříjemný-matka a Hilda.
Jinak psáno dobře.

13.12.2020 4 z 5

Modlitba za Černobyl - kronika budoucnosti Modlitba za Černobyl - kronika budoucnosti Světlana Alexandrovna Alexijevič

Bude to obsáhlý koment. Já totiž vždy měla dle článků tu nehodu za hrůznost a lid za chudáky oběti. Jenže se díky týhle knize a údajně teda reálných výpovědím ukázalo, jak se to vlastně mělo. Že to ve skutečnosti na těch vsích byli ožralí burani neposlouchající nařízení a příkazy. Že vláda dala info, ochranu a poskytla co mohla, ale oni na to doslova s*ali. Za bednu vodky vás na seznam pásma buď zanesl dozimetrista, nebo z něj vyškrtl a vy jste mohli zůstat.
Jak říká jeden: "Mnoho z pracujících v Č. byli vesničani." Aha, já měla za to kde vzali tolik povolaných lidí, a oni to byli hnojníci od vepřů z, jak to sám ten člověk nazval, doby kamenné ... tak to se pak ničemu nedivím.
Věty se opakovaly v těch výpovědích. Tak, co mi nesedělo:

Kočky že žraly svý koťata? Proč, když okolo lítaly krysy a myši?!
Krysy zakously a sežraly ženskou, do rána ohlodaly chlapa s kolem, že z něj zůstaly jen dvě kostičky a to kolo??

Babka - chodili jsme pro semena 30-50 km a ostatní nosili 15 kg, já 50. Hrdinka prostě!
"Jakápak radiace, když tu lítaj motýli a bzučí čmeláci? Moc jsme se té radiace nebály."

Ignatěnková: Byla jsem v 6. měsíci těhotenství a byla jsem hubená, naštěstí to na mě tedy nebylo vidět. - To asi těžko, o to víc by to poznat bylo, to se paní buď plete, nebo chybnej překlad, asi chtěla říct právěže tlustá. Pak by to smysl dalo.

" Z úst mu lezly plíce a JÁTRA" - kudy tudy z břicha játro krkem ven...? Možný to je, přijde mi to ale zas jak výmysl.

Chrápe u něj 14 dní na pokoji, sestry v nemocnici ji nechaj a pak se diví, že porodí ozářený děcko. Rodit už nesmí, přesto porodí zas i za cenu, že by to bylo bez ruky- prostě NO A CO, TAK BUDE. Prostě sobecká k*áva, sorry.

Nepochopila jsem, proč tam jsou články o útěky z Kyrgyzstánu a o Tádžikské válce, fakt ne.

Voják výpověď: "Listy měly černé dírky, i rajčata...neměli jsme to jíst...stejně jsme je jedli.
Čepici jsem dal synovi... Za 2 roky mu našli nádor hlavy. Dali nám plynové masky a respirátory, ale nikdo to nenosil. Kočky a psi jsme stříleli, ale prasata se pouštěla na svobodu.
(co si jako uloví domácí prase v lese twl ??)
Když kulka psa jen zranila, nedobíjeli jsme ho, ale srazili zpět do jámy a zasypali hlínou. Předpisy se nedodržovaly, dole igelit nebyl."

Mně to přišlo jak dnes s tím covidem a rouškama - vláda nám je sice nedodala, ale něco nám nařizujou a lidi to nedělaj. Oni na to taky vyloženě s*ali na těch vesnicích, zůstali na sílu a žrali ty zamořený věci tam. Mají x operací, infarkty, padaj mrtví k zemi na silnici, takže čemu jako unikli, co vyřešili, že nechtěli odejít, protože "ti ve městech pochcípali taky??"
Litovala jsem ty, co uklízeli že nebyli dostatečně ochráněni oděvama. No teď když vím, že si je ani nenasadili, už se nedivím.

Některý věci nesedí - Ignatěnková tvrdí, že čistili chodníky práškem a pak že vyšli ven a brodili se pěnou po kolena. Já četla že to čistili mejdlem, protože nic jinýho neměli a věřili, že to stačí, tak kde je pravda ? Že něco vláda tajila a nebyli chráněni jak měli, to je jasný, ale oni na to skutečně sr*li. Ignorovali, vysmívali se. Jak mladí, tak staří. Hlavně že měli chlast.
Odporní burani. Ani chovat se neuměli v tu chvíli, ty ženy se furt někam sraly, ječely jak krávy hysterický, cpaly se do těch nemocnic i přes zákaz, napadaly někoho, ta Ignatěnko taky furt někde stála pod oknama a ječela a babky se na vsi taky na vojáky rozkřikovaly...no odporný. Ale ve svých výpovědích jsou všichni hrdiny. Skutečná Krása Nesmírná - všichni jsou Bivoji Udatní.

Ten odpad proto dávám jim. Jejich demenci, ne těm, kteří schytali tu první dávku a rozpadli se na lůžku v nemocnici.

23.08.2020 odpad!

Skrýš Skrýš Anna Simons

SPOILERY.
Lékařka mající pravomoce a rozkazující bachařům, za co jí vězni uznale tleskaj a hvízdaj? Tak určitě twl... aha já zapomněla-ona je přece tak třeskutě SEXY...
No namyšlená, odporná, otravná.

Na druhé straně věčně roztřesená, pořezaná a třesoucí se blond troska s věčným MÁM TO NĚKOMU ŘÍCT? - JO NE JO NE? byla taky na ranu.

Otravný, nezaujalo.
Vážně by se dala oblouznit JÍM jak psychouška, tak i tady lékařka a jeho skvělou snahu o dobro a lásečku by mu uvěřily a bily by se za něj? Vždyť to řve i přes mříže, že lže!

Takže jak jste psaly- naivní, ženské, ukecané a přitom nereálné. Nevím, nemyslím si že by přednostně brali baby na mužskou část.

20.08.2020 1 z 5

Poslušná Poslušná Ema Toulavá

Bejt domácí slípkou, která byla ráda, že se o ni otřel pohlednej chlap a nechala si rychle za sebou nabouchat tři děcka, a byla ráda, že zakotvila v manželství s podnikatelem, znamená bejt POSLUŠNÁ ??? Tak to pak jo.

Že si chlap s někým píše? Normální. Že se zpil a někoho poznal? Normální. Že si volaj? Normální. Že jí dává peníze? To už tak normální není, ale pokud k ní neodejde a ta rodina to nepocítila, nedělala bych z toho humbuk. Kdyby se v tom nezačala rýpat a byla ráda že je ráda, ušetřila by si to.

Co chtěla, věčně vykojená, poblitá, ucouraná rodilko-těhulo-matka?! Takový baby maj v palicích furt jen děcka a pak se divěj, když jde ten chlap tam, kde děcka nejsou.
Takže mě neskutečně iritovala ona a překvapovalo mě, kde ONA, jakási socka bez rodiny, vůbec brala tolik sebevědomí.

A co si budem ...podnikatel by jí buď jednu práskl ať drží hubu, nebo by prostě odešel za mladší a hezčí žejo, a neplazil by se před zrzkou a ještě jí dával svý hesla a piny k messengerům apod. Příliš sweet end.

A pokud autorce přijde, že živelná lvice znamená pohazovat si vlasama v ordinaci, tak na to nemám slov vůbec. Já čekala otroka dle anotace, a ne uječenou slepici...to ne totok.

23.07.2020 odpad!

Rituál Rituál Adam Nevill

Sorry, ale -SPOILER!- severský minotaur z lesíku mi přijde spíš trapný a dětinský, než strašidelný.

Pořád popis lesa, choděj, čuměj, kecaj o ničem, pak se z jednoho snu všichni poch*ijou strachy?...to fakt ne.
Chtěla jsem atmo, jenže jakou atmo chcete v lese žejo, než právěže pořád jen ten nudnej les a uhádaný blbce, kteří si tam řešej svý podělaný životy...hm.
(nechápu proč je to nahlašováno a žádá to označení SPOILER, když to tam já sama píšu!)

30.06.2020 1 z 5

Když nejste v pohodě Když nejste v pohodě Jill Stark

Já vám nevím, ale rady, jsem-li zcela v haj*lu, typu "když nechcete, z postele prostě nevylézejte, lenošte v pyžamu a s kýblem mátové zmrzliny doma" a naproti tomu o pár stránek dál "určitě neváhejte a z postele prostě vylezte! Nelenošte v pyžamu" jsou poněkud o ničem, jednak už kvůli protiřečení a pak, co si budem... tohle váš problém prostě nevyřeší žejo.

Nebo nějaký zapisováníčko si pocitů do deníčku, ležení vedle kocoura na sluníčku, milování svýho těla a poslouchání bušení deště do střechy a mobil v letadlovým režimu.

Chce to v těch sračkách prostě nebejt. Päk můžete klidně číst zprávy na facebooku a debatovat s idiotama a budete v pohodě.

29.06.2020 odpad!

Dospíváte v muže Dospíváte v muže Josef Hynie

Pro tu dobu odpovídající.

05.01.2020 5 z 5

Pozor na to, co si přeješ... Pozor na to, co si přeješ... Robert Lawrence Stine

To né, to je naivní a přiblblé až příliš.

25.11.2019 odpad!

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

No...v podstatě to lže. Je to o týpkovi a jeho práci v pekárně a snaze změnit karmickou zátěž, což odkazuje na seroš Earl. Lisy a seznamky je tam velmi málo, zato práce a jeho vnitřních pocitů a dělání krávovin požehnaně.
V podstatě tam ta seznamka skoro žádné místo nemá, končí to však díky ní. (já ale měla problém pochopit kdo to je).
Ten týpek je životní zmatkář, kterej si ale 90% věcí dělá sám, hlavně mě ale dostala dvě místa, která jako by patřila k dnešnímu MeToo.
SPOILER
Ptá se v areálu školy neteřině kamarádky zda neví kde ona je a je z toho sexuální skandál. Skoro totéž se děje, když dá dárek sousedčině dceři nebo nabídne ve frontě dvěma kupujícím lístky do kina zdarma- "dívaly se na mě tak vyděšeně, jako kdybych jim nutil předplatné pornočasopisu."
Chudák chlap.
KONEC.

Čtivý to je, ale stačilo by nenazvat to něčím, co je o seznamce a poznávačce.
Pokud anotaci uvěříte, tak vás to jedno jejich políbení asi zklame.
Pokud vás zajímá pekárna a počet desetinných míst za 3,14, jděte do toho.

17.06.2018 3 z 5