DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Druhé manželství Druhé manželství Marie-Louise Fischer

Čekala jsem drama ale ono to bylo samý komorní ach, och, posaď se prosím, oh Mario prosím to nemůžeš, holt mega vznešenost no...i tak to končí růžovoučce.
Poněkud trapásek, fujky blujky.

27.05.2023 odpad!

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

(SPOILER) Trapárna. Nuda. Jako o puboších, ne dospělých

Ona mu neumí říct že děcka prostě nechce??No ten by jel, takhle na mě furt tlačit...pochybuju že by se rodiče a celý okolí furt jen zajímalo kdy konečně zabřezne ... vážně by jí nedošlo že ňou chlap manipuluje, tlačí ji, neuměla by mu říct NE i když propíchal kondomy??
Věřila by kámoškám že mít fakáně=dospět??
Jsou spolu 4 roky manželé a chrápou spolu jen s kondomem??
A ex, kterej ji vyměnil, po ní teď po letech začne šíleně toužit???
Stupidní.
Fakt nesnesu tyhle kydance jak ve filmech tak knihách.

23.05.2023 odpad!

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

No jak píšete povětšinou, O NIČEM.
Klouzající na povrchu, jakože dobové fotografie taky o ničem.
Prostě nikde NIC.

05.02.2023 odpad!

Zázračný léčitel Marie Terezie Zázračný léčitel Marie Terezie Hademar Bankhofer

Bože...zas přehnaný, ač podle reálu.
Zaprvé je úchylný, že se nejeden chlap 40+ zamiluje do 11letýho děcka.

Zadruhé že ona v 11 mluví, jedná a koná jako dvacítka znalá všeho okolo a zákonů, ač k nim neměla jak přijít nebo kde se jim učit když dělá jen klavír.

Zatřetí nudná red knihovna.

Začtvrté nesedí zas ani historické popisy osob s obrazy atd.

Za páté - jak se může slepý otočit ke dveřím, vyrazit z nich a energicky klusat komnatama?? Pro mě nepochopitelný, nemám orientaci ani jako vidící...

A hlavně za šesté - zrak jí nevrátil, jen jaksi polovičatě obnovil, když viděla jen šedý stíny...tak proč je propagován jako ten, jež VRÁTIL zrak??

Takže ve finále laciné.

31.01.2023 1 z 5

Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo

Jen vyšťavila první díl
Opravdu tuhle hysterii nechápu.
Lidi vážně neumí skládat ponožky do sebe??
Víc dobrých tipů už dostanete na netu propána

30.01.2023 odpad!

Tonoucí Tonoucí Paula Treick DeBoard

Lol. Čekala jsem popisy povah a vztahy, ale tohle?? Krapet naivní. Ne nereálný, ale naivní.
Konec se vlastně nekonal, není.

Jinak fantasie-chlap tam dostane práci,(něco jako domovník té čtvrti) jistě ne málo placenou, barák, nájem a cca 45000 na opravy každej měsíc. Nice.

14.01.2023 1 z 5

488 pravidel pro život 488 pravidel pro život Kitty Flanagan

Příliš mnoho jsem čekala od člověka co se jmenuje Kitty.

Asi to měla být snůška stand-up funny postřehů a kydů, ale je to trapný rýpání do VŠEHO kolem.

Podle anotace jsem myslela, že to bude výčet všeho otravnýho okolo, dějů a dennodenních známých věcí, a ne kydy jedné staré rašploviny, co fakt vtipný nejsou.

Jí může být vážně u pr. jak velký fotky na stěně mám, jestli myju nádobí ručně, sama přiznává že je línej bordelář a ne, umývat dokola něco myčkou raději než rychle rukou NENÍ dobrá rada.

Prostě odpornost.

13.01.2023 odpad!

Ohnivé ženy Ohnivé ženy Hermína Franková

Hnůj film i knížka.

13.10.2022 odpad!

Tíha Tíha Liz Moore

Námět zajímavej, ale provedení děsný, suchý a nezajímavý.
Nic citovýho tam nespatřuju jak druzí, prostě ne.

13.10.2022 odpad!

Jsem žena! Ale jak to přežít? Jsem žena! Ale jak to přežít? Carmen Rico-Godoy

Humorný?? Vůbec.
Spíš furt dokola uřvané kydy jedné labilní stárnoucí hysterky, které se přitom nic neděje. Toť vše. Nuda, hnus.

11.10.2022 odpad!

Spalte tuky správným jídlem! Spalte tuky správným jídlem! Ulrich Strunz

Týpek je krapet mimo, dost si protiřečí...
Napřed udává jako základní ukazatel BMI, poté ihned poté v tabulce hláška, že BMI je nespolehlivý údaj protože nemluví o poměru tuku a svalů.

Poté říká že se má hubnout vynecháním sacharidů aby poté o stránku dál radil, že mezi deset základních pravidel stravování patří jezení hodně sacharidů. (Bod dvě)

Doporučuje přílohy nahradit bramborem pečeným, ten že nevadí aby poté napsal že i brambor je zlo, že se už v ústech rozpadá na pouhé prázdné cukry. On je jimi totiž posedlej, prý vedou k diabetes, "jsou HORŠÍ NEŽ CUKR a za to zjištění vděčí ženské z Harvardu." WTF?!
Takže největším zlem jsou brambory, i když se ví o jejich prospěšnosti a schopností odvodňovat twl :))))))) Sorry, tohle odborník nenapíše.

A takhle bych mohla pokračovat donekonečna. Plný nesmyslů.
Bůhví kdo tento "odborník" zas je. Tehdy ta doba byla plná takových lidí, takže za mě odpad.

12.09.2022 odpad!

Málo místa na poznámky. Chci tam psát svý věci ohledně těch knih, ne nějaký info o autorovi...takže tohle do příštího roku doporučuji vychytat.
Taky by mě zajímalo proč cosi jako "kapsa" je hlavou dolů-aby to snáz padalo ven??

Mám ho jen jako takový koukadlo, zápis knih dělám do toho od Chaukiss

31.08.2022 3 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Tohle se dá popsat jen jedním slovem:
Šišmarja...

28.08.2022 odpad!

Řídících Márinka - 2. díl Řídících Márinka - 2. díl Felix Háj (p)

Opět to samý co první díl - děcka úplně nesmyslně parchantí, takže jsou za vše biti, vše prohnáno tunou trapných zdrobnělinek a neustále věty totožné jako z Káji. Trapný prostě.

23.08.2022 odpad!

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Stejně jako Veru.nku i mě Kvido štval, a to jak ve filmu, tak hlavně tady. Jeho kydy prostě nebyly funny, ale ve filmu to tomu děcku nějakej čas aspoň sedlo...tady holt ne no. Tady je to celý suchý...a tatův boj o lezení do Šperkovy ři*ě byl už děsnej.

23.08.2022 odpad!

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Je tu dost puritánů zdá se, pokud jim tohle přijde enormní, přehnaný a nereálný.

Ne, takhle opravdu lidé mluví, když jsou nas.aní a, Kamiliano, představ si že i kuřačky přemýšlí o světě a řeší ho.

Takže ne, při tu vulgaritu to až tak není. Bohužel mě nebavilo číst jak se furt někde válí a jak hodí tunu věcí do košíku a diví se, že to fakt odešlo a objednala to .. předvídatelný situace no.
Trapný.

17.07.2022 odpad!

Divnovlásky Divnovlásky Irena Obermannová

První řádky a už nechápu..
"Frčela ve své STODVÁCE...dcera se ZAHEMŽILA vzadu.. "
Co to sakra je? Jak se můžete hemžit když jste sami? Hemží se snad dav!
Super takže sotva jsem začala už mě to štve.

02.07.2022 odpad!

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Sexy romance?? To ze které strany? Otravné tlusťošky nebo Korejce, který je takový, jací už bývají- slušný na všechny strany a nekonfliktní?
Nuda a šeď.
A jen tak mezi námi- Park je příjmení, tak proč je v názvu, proč je mu tak říkáno, vám snad někdo říká Šlechtová, Hrazdile nebo Nováčku?

26.01.2022

Ať zešílí láskou Ať zešílí láskou Halina Pawlowská