ErikaBendova ErikaBendova komentáře u knih

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Podle to kolik je kolem tehle knihy propagace, jsem cekala fakt bombu. Nakonec se z toho vyklubal igor neverny herec, Tereza matinka protiva a vypecena dceruska Vanda, ktera ten pribeh uplne dodedala. Dej je na dve linky pred zivotni katastrofou a po ni. Tou obrovskou katastrofou je pad Vandy na stavenisti, kdyz byla mala a pak o mnoho let pozdeji se k tomu na krete vraci po smrti jeji babicky. Nic moc. Autorka se asi minula datumem vydani. Tohle je spis jednoducha oddechovka k vode. Stranky ubihaji rychle, ale to pribeh nezachrani. Neurazi, ale ani nenadchne.

16.10.2020 2 z 5

Smečka Smečka Tomáš Polenský

i když je to předloha na film a je tak smutně krátká, přesto si mě získala. charaktery postav jsou tak skvěle popsaný. vykreslit to lépe už nemohli. David bojující s cukrovou terčem šikany, který miluje hokej celým srdcem. Ještě jsem českého nic takového nečetla takže se mi to líbí. Překvapila mě Karol tím co udělala a jak se úplně změnila. Bohužel je to smutná realita dnešní mládeže.

09.10.2020 4 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

je mi líto, ale já se mezi příznivce nepřidám

27.09.2020 1 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

nechápu co se každému na tom líbí. za mě nejzajímavější a jediné stránky, které stály za to byly 64-65 a 144-148

22.09.2020 1 z 5

Slepičí polévka pro duši: Co ten pes zase provedl? Slepičí polévka pro duši: Co ten pes zase provedl? Amy Newmark

Příběhy jsou krátké maximálně na 4 stránky, takže to krásně ubíhá. Všechny příběhy jsou naprosto kouzelné. U některých Vám ukápne slza. Opravdu mě hladila po duši a stoprocentně si ji ještě přečtu. Když budete mít blbou stačí zabodnout prst do knihy, přečíst příhodu a hned máte veselejší den.

05.09.2020 5 z 5

Drobeček Drobeček Nathalie Jomard

Pobavilo me to

28.08.2020 5 z 5

Automobily: Jména, značky a znaky Automobily: Jména, značky a znaky Jiří Fiala

je to trochu cihla, ale je tam všechno co každý milovník aut potřebuje znát od historie až o současnost

26.08.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Přečteno za 3 hodiny. Vypadalo to ze začátku jako klasický eroticko-romantický příběh, ale postupem zjišťujete, že to tak není. Jak spěla kniha ke konci pokaždé mě to překvapilo až k samotnému neočekávanému konci. Nečekejte knihu plnou děje. Je to jednoduchá kniha, ale vůbec ji to neuškodilo. Zbytečně to nepřitahovala za vlasy a ani neubírala.

21.08.2020 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tahle se mi libila vic nez trhlina. Neni to pro slabe zaludky.

21.07.2020 5 z 5

Historie pirátství Historie pirátství Peter Lehr

Jako vážně autor čerpal na 280 stránek knihy o pirátech na 65 stránek plný citací a zdrojů? Napsal z těch 280 stran něco vůbec on sám? Posuďte sami.

28.06.2020

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Některé komentáře mě absolutně odradili od čtení třetího dílu, protože psali, že to byl díl naprosto zbytečný. Po dvou letech jsem se ke knize vrátila a jsem ráda, že jsem to udělala. Rozhodně stojí za to si přečíst pořádně i něco z vypořádáním s Danielovou minulostí a podívat se, jak to dopadlo i s dalšími postavami.

11.06.2020 5 z 5

Špinavá práce Špinavá práce Christopher Moore

teda ten děj se tak strašně táááhne to je hrozný. nic podobnýho jsem zatím nečetla. všechny ty vtipné části byly skvělé. určitě si autor mohl odpustit ty pasáže o betasamcích. nejsem z ní nijak nadšená ale ani mě neurazila.

13.03.2020 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

To je taková správná blbost :-D Lehce parodie příběhů na všechny erotické knihy.

11.03.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

tak tohle je odpad....

14.02.2020 odpad!

Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí Místa, která musíte navštívit, než navždy zmizí Jasmina Trifoni

Chvilkami jste omráčeni krásou, kterou dokázali kdysi lidé vytvořit a zároveň vám vhání slzy do očí, že mizí. Nic netrvá věčně a tady je to znát.

23.12.2019 5 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

dlouho jsem přemýšlela, zda dát tři nebo dvě hvězdičky. nakonec srážím tři hvězdičky. Jednu za to, že byla kniha zbytečně dlouhá a nic moc se tam vesměs nedělo. Druhou srážím za ten moderní teenagerský jazyk, který mi lezl krkem + Obama´s b-day. Třetí hvězdičku srážím za ten nápad s nejlepšími kamarády a chození navzájem. Ti co četli, tak vědí o čem mluvím. Jak už bylo zmíněno několikrát, bylo vidět kdo psal jakou postavu.

06.12.2019 2 z 5

Zabloudila jsem ke knize, protože mi to přišlo, jako skvělý nápad, ale po třiceti stránkách jsem to musela uzavřít následujícím: Přeskakovat a chvilku něco číst a pak zase přeskočit o něco víc. Tohle mě zklamalo.

09.10.2019 odpad!

Zdravý životní styl Zdravý životní styl kolektiv autorů

I když se o takové věci příliš nezajímám, tak mě tato publikace natolik uchvátila, že jsem si ji hned pořídila. Je velice krásně po grafické stránce zpracovaná. Je velmi přehledná a najdete uvnitř i mnoho nového. Kniha obsahuje i různé návody.

26.09.2019 5 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Na tenhle styl humoru musíte být naladěni na správnou vlnu, jinak vám to bude připadat trapné a nic vám to neřekne. Pokud máte rádi černý humor a další podobné, tak je to velmi vtipná kniha. Skoro u všech příběhů jsem se smála a u některých mi ukápla slza. škoda, že poukazuje na lidskou blbost, chamtivost a nezájem jak mezi živými tak i mrtvými.

12.09.2019 5 z 5

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Ani tentokrat jsem se nezklamala. Miluju jeji knihy. Trochu vic me opravdu bavila. Urcite si ji v nejblizsi dobe prectu znovu.

10.09.2019 5 z 5