Evule * Evule * komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě dobrá česká detektivka. Kniha se mi líbila, byla napínavá a čtivá. Vraha jsem si myslela, pak myšlenku opustila a nakonec se k ní zase vrátila. Já si další příběh této detektivní dvojice určitě přečtu.

01.02.2022 4 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Skvělé, čtivé, napínavé stejně jako celá série.

02.08.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Skvělé, chvílemi jsem při čtení měla husí kůži. Napínavé do poslední stránky, rozhodně si přečtu i další knihy od autorky, kterou přidávám mezi mé oblíbené.

14.02.2023 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Velmi povedený úlovek z letošní dovolené. Za mě byla kniha napínavá a velmi čtivá a dostavilo se i ono "Cože, to jako fakt?" Těším se na další pokračování s touto sympatickou dvojicí.

06.09.2022 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Strhující, kruté ale tak odvážné.. posledních deset stran jsem dočítala se slzami v očích. Tento příběh ve mně bude doznívat ještě dlouho.

01.10.2021 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Sice spíše pro ženy, ale přesto čtivé a napínavé. Na konci první části jsem byla překvapená, že je vše vlastně úplně jinak.. Těším se na další příběhy od této autorky.

13.09.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Přestože mám raději autorčiny příběhy z našich luhů a hájů, ani tento díl mě nezklamal. Napínavý příběh a rozuzlení pro mě překvapivé. V knihovně, už na mě čeká další díl :)

11.06.2021 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Čtivé a napínavé, za mě velká spokojenost, moje druhá kniha od autorky a opět jsem si ji moc užila. Trochu jsem tušila a o to víc mě kniha bavila.

09.03.2024 5 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Čtivé, napínavé, překvapující a šokující. Prostě skvělé jako všechny předchozí díly.

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Čtivé a napínavé, závěr pro mě překvapivý a nepochopitelný. Díl od dílu lepší a lepší. Jsem moc rada, že je napsano tolik dílů a stále přibývají.

06.05.2023 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Napínavé a velmi čtivé. Autorku přidávám do oblíbených, mám od ní přečtené 3 knihy a tahle se mi zatím líbila nejvíc. Přeci jen jsem trochu víc fandila Lucy:) Příběh doporučuji k přečtení, i když jsem nakonec tušila..

11.10.2022 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Skvělé, napínavé, čtivé..perfektní série, můj oblíbený tým. Těším se na další díl s Kim & spol.

25.01.2022 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak tohle ano, kniha mě moc bavila. Napínavá na každé stránce, těším se na další díl a autora přávám k oblíbeným..

04.08.2021 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Celkem čtivé, ale za mě nereálné. Byla jsem zvědavá, co se z toho všeho vyklube. Přesto, je to přeci Bryndza, takže já čekala rozhodně víc. Hvězdička navíc za mé oblíbené Chorvatsko a teď už aby tu byla další Erika..

21.02.2024 4 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Napínavé, čtivé, smutné a místy tak bolavé téma. Další díl si samozřejmě ráda přečtu.

23.06.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Příjemný detektivní příběh, vše tak poklidně plyne a na jednou máte vraha, i když to vlastně mohou být všichni v okolí. Druhý díl série se mi moc líbil a určitě bych chtěla pokračování.

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Napínavé, čtivé, konec překvapivý, i když si myslíte, ze vlastně víte...velmi dobré čtení a já jdu hned na další příběh.

Slib Slib Sharon J. Bolton

Napínavý a čtivý příběh, konec pro mě byl překvapením.

28.12.2022 4 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Uff, tak to byla jízda. Skvělé, napínavé a čtivé, už teď se těším na pokračování.

27.06.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Dokonalé, dva propojené případy, jeden napínavější než druhý. Těším se na další dokonalost v mé oblíbené sérii :)

08.06.2022 5 z 5