georginaa georginaa komentáře u knih

Sfinga Sfinga Robin Cook

Trochu nepravdivé poznání, že by vystrašená archeoložka vypátrala vzácnou sošku na vlastní pěst a v zápětí po ní šli pašeráci, kteří se nezastaví před ničím. Je v hledáčku vládního úředníka, který se zajímá též o její činnost v Egyptě. Jenže to by nebyl zajímavý příběh, kdyby se tam neobjevil muž, který se jí zamíchá do života a zaujme natolik, že se citově angažuje.

27.09.2020 3 z 5

V Miláně se vraždí v sobotu V Miláně se vraždí v sobotu Giorgio Scerbanenco

Detektivka která je plná napětí a hrůzného činu spáchaného na ženách. Praktiky milánského podsvětí , prostituce mezinárodního byznysu.

27.09.2020 3 z 5

Smrtelný strach Smrtelný strach Robin Cook

Celá lékařská věda je o penězích, velkých penězích. Výzkum na lidech a jejich životy jsou ohroženy falešnou diagnózou. Vše vypadá v pořádku a najednou jsou mrtvý. Příčina neznámá. Doktor je z toho celý zoufalý, jelikož nechápe co se vlastně děje. To by byla divná náhoda, tolik pacientů po vyšetření přijdou o život. Musí tomu přijít na kloub i když je sám v ohrožení života.

27.09.2020 5 z 5

Jednou za život Jednou za život Danielle Steel

Jak je možné, že na jednoho člověka přijde tolik smutku a tolik ran za sebou. Přijít o svou rodinu a i když je naděje v lepší budoucnost, postaví se do života překážky v podobě neslyšícího syna. Osud však zakročí a Daphne se seznámí s ředitelem školy a časem si dovolí prolomit svou rozbitou mysl a vrhnout se do nového života.

27.09.2020 4 z 5

Já jediná jsem přežila Já jediná jsem přežila Lauren Elder

Tak to je masakr. Většina populace by určitě nevěděla jak přežít. Honí je pud sebezáchovy nebo propadnou šílenství, ztratí pojem o čase nebo realitě. To vše se nabízí v tomto příběhu a lezl mi mráz po zádech, co člověk musí překonat, aby nezešílel a dostal se do bezpečí. Já bych pěkně zpanikařila, jelikož se ztratím kdekoliv.

27.09.2020 5 z 5

Neviditelná pouta Neviditelná pouta Jayne Ann Krentz

Opět příběh plný testosteronu a namyšlenosti, to k těm chlapům asi patří. Někdy je to přes čáru, ale záleží na ženě, jak to psychicky zvládne. Přečteno za tři hodinky.

Montanské nebe Montanské nebe Jackie Merritt

Mám moc ráda knihy na ranči, Montanské nebe a když k tomu patří krásný chlap, není co dodat.

Tlukot srdce Tlukot srdce Danielle Steel

Někdy si myslíte, že máte toho pravého, dokud ovšem nepřijde nějaký problém. V tomto případě je problém nečekaného těhotenství. Egoista Steven nechce žádné dítě, opustit svůj pomyslný rádoby volný vztah a nepřijít tak o svou svobodu. Za to Bill vždy toužil po dokonalé rodině. Oba mají těžké období a není zrovna náhoda, že si padnou do náruče. Musí však překonat své démony minulosti.

26.09.2020 2 z 5

Zaříkávání duchů Zaříkávání duchů Jayne Ann Krentz

Krentzová píše nádherné příběhy, plné lásky, tak i akčnosti, dobrodružství a tajuplnosti. I tento příběh byl moc pěkný.

Zeke Zeke Annette Broadrick

Akčnější příběh agenta FBI a pašeráka drog, který má nádhernou neteř. Bohužel se Zeke musí zamilovat zrovna do ní. A ne se jen zamilovat , ale rovnou si ji vzít. Jak teď spojit úkol , přijít na obchod s drogami a zároveň ochránit svou ženu?

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Četla jsem ji v r. 1996 a hned se stala mojí oblíbenou knihou a autorkou. Po letech jsem si ji znova přečetla a neztratila nic na dramatičnosti. Příběh vtáhne do děje, fandíte Jane, aby se dostala od toho hrozného chlapa co si říká manžel.

26.09.2020

Sabrina a Stephanie Sabrina a Stephanie Judith Michael

Pokračování podvodů opět začíná po roce. Každá našla to co chtěla a žijí život té druhé. Dokud se nestane neštěstí a aby se lži neprovalily, musí najít jedna druhou. Je to napínavé jak to vše dopadne. Moc pěkný příběh.

Podvody Podvody Judith Michael

Kdo by si nechtěl pro jednou vyzkoušet život toho druhého. Každý by chtěl to, co má druhý, přitom někdy stačí změnit svůj styl a nebát se neznámého. Ovšem dokud se něco nezvrtne, jako v tomto příběhu. Najednou se ocitnou ve spoustě lží a intrik. A jak to dopadne se asi dozvíme ve druhém díle.

Něžná past Něžná past Beverly Barton

Co se týče názorů, je jasné, že se musí oba naučit chápat toho druhého. Občas udělat ústupek a občas si stát za svým. Když se takové nedorozumění vyřeší, nestojí nic v cestě k velké lásce a pochopení.

Slečna a svůdce Slečna a svůdce Anne Marie Winston

Thada neskutečně přitahuje naivní nezkušená dívka Chloe. Je úplně jiná, než dámy které se mu věčné podbízejí. Za každou cenu ji musí získat.

24.09.2020 3 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Virginia Dove (p)

Zajímavé, že srdce touží jen po jedné osobě, i když ho zraní. Po letech se opět setkají až se dokonce vezmou. To, že si Matt říká, že se nenechá opět vtáhnout do pasti, stejně krásné Perri neodolá.

Noci s nepřítelem Noci s nepřítelem Nancy Price

Knihu jsem hltala a nechala se uchvátit příběhem. Někdy musíte utéct od despotického manžela, jinak se z toho člověk buď zblázní nebo bude trpět stále víc a víc. Naplánovaný útěk je to nejlepší řešení i když minulost vás opět může dostat. Kniha sice skončila jinak než ve filmu, ale i tak jak kniha i film byly moc pěkné.

24.09.2020 5 z 5

Nezdařené přepadení Nezdařené přepadení Vicki Lewis Thompson

Akčnější příběh s detektivní zápletkou a samozřejmě spojený s romantickou láskou. Není to jen sladké ale i dobrodružné, což se mi líbí.

24.09.2020 5 z 5

Hvězdy svítí z výšky Hvězdy svítí z výšky Sidney Sheldon

Od tohoto autora jsem četla pár knih a i tato se mi docela líbila. Když si člověk určí cíl, co od života chce, s úsilím sobě vlastním to může dokázat i když je to někdy hodně těžké. O co těžší, tím je sladší odměna v podobě úspěchu, ale v životě jen o úspěch a bohatství nejde. Musíte někoho milovat a být milován, aby byl život naplněn.

Polib mne a zemřeš Polib mne a zemřeš Ira Levin

Je to osud, který je bohužel špatně napsán. Proč musí naivní mladé dívky zrovna se nachomýtnout k takové zrůdě a přijít zbytečně o život. Proč nemůže přijít o život ten vrah dívek. Proč je to tak nespravedlivé. Je fakt, že nikdo nevidí do hlavy toho druhého a někdy je to opravdu nepochopitelné, co se odehrává.

24.09.2020 2 z 5