georginaa georginaa komentáře u knih

Princ Princ Nichole Chase

Příběh je sladký, smutný a většinou poklidný. Celý příběh se točí kolem pohřbu dědečka a i v těchto těžkých chvílích je vidět, že život jde dál. Rozvíjí se vztah Mere a Maxe, který si oblíbil jejího syna a pociťuje svou ochranitelskou povahu. Zároveň se zamilovávají do sebe a neví co s těmito pocity mají dělat.

30.01.2020 3 z 5

Rychlé šípy ve Stínadlech (komiks) Rychlé šípy ve Stínadlech (komiks) Jaroslav Foglar

Vrátila jsem se do vzpomínek mládí, knihu jsem četla snad tisíckrát, viděla ještě černobílý seriál a film a sbírala sešity rychlých šípů. Vše je stále čtivé, vtipné, dobrodružné a vůbec nevadí že to byla jiná doba. Mám radost, že se stále drží v žebříčku oblíbených.

16.01.2020 5 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

V první části mi to vzalo dech. Jak výše postavení lidé schovávají svou pravou tvář je až děsivé. Plný strachu a násilí, přetvářky a bolesti. V další části se rozvíjel vztah mezi Darby a Zanem. Bylo to vzrušující a jako vždy skvělý příběh.

15.01.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Tak to jsem zvědavá na pokračování Francise a Marni. Něco málo bylo řečeno o její minulosti, ale je to tak záhadné i s bývalým manželem a jeho bratrem, že jsem zvědavá zda v dalším díle se napíše něco víc. Jinak to byl velice poutavý a zvláštní příběh. Uvidíme co přinese další díl.

06.01.2020 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

První díl se mi zdál o hodně lepší, tady se nijak zvlášť nic moc nedělo. Mohlo to mít více vtipných dialogů, což tady nebylo vůbec a že by hlavní postavy něčím vynikali to taky říct nemůžu. Prostě průměr na jeden večer.

28.12.2019 3 z 5

Mám tě v hrsti Mám tě v hrsti J. D. Robb (p)

Chválím každý díl od Robb, Eva je jen jedna a pořád mě baví. Každý díl je originál, nic se neopakuje a má to pořád grády. Jako vždy se těším na další díl.

17.12.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious se za každou cenu snaží chovat jako hajlz, všechny od sebe poštvat, jen aby nikdo nepronikl k jeho srdci. I když Em se to povedlo, aniž by to věděla. Po letech konečně přizná co se mu dělo v dětství a přiblíží se k srdci Em nejvíc jak mohl. Příběh byl velice emotivní jak z jedné strany tak i z druhé. Každé dětství je v rodině jiné a záleží, jak rodiče se dětem věnují a pokud je nemají, je to o hodně těžší.

05.12.2019 3 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Asijské autory nemám vůbec v mém repertoáru. Jelikož jsem viděla horor zfilmovaný, tak jsem si knihu vypůjčila a šla do toho. Co člověk nepřečte kvůli čtenářské výzvě :-) jinak bych na tyto autory asi nikdy nenarazila. No na tu dobu byl horor dost strašidelný, ale kniha mi tak nepřišla. Spíše nádech detektivního žánru.

03.12.2019 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

To byl nádherný příběh hasičů. Hned ze začátku mi to vzalo dech. Jak člověk na pokraji smrti začne buď panikařit, nebo jednat. A Anne která to měla o hodně těžší než muži, jelikož byla jako jediná hasička mezi chlapy a stále si musela dokazovat, že je stejně dobrá jako oni, učinila v nejtěžší chvíli svého života důležité rozhodnutí. Co potom musela prožívat je věc druhá, hlavně že žila. Její parťáci se se vším též musí vypořádat, vždyť každý den nasazují životy pro druhé neznáme lidi, aby jim zachránili život, majetek, zvířata. Je to fakt nelehká práce a velký obdiv všem, kteří tuto profesi vykonávají.

30.11.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Je zvláštní, že skoro všechny ženy fandí gay chlapům, milují je i když ví, že oni jsou nedostupní pro ženy a přesto jsou v našich očích nej.... Zatímco chlapy to nedokážou skousnout a myslí si, že chlap není chlap když miluje chlapa. Ale když jsou dvě holky tak to jim nevadí. Prostě mají nějaké divné myšlení v tomhle. No v každém případě opravdu opět skvělý zážitek, doufám, že bude pokračování....řekla bych že tato série je letos TOP mezi všemi knihami.

29.11.2019 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Mě se náhodou tento díl líbil, byl jednoduchý, rychlý, možná toho boxu by tam taky mohlo být. Láska na první pohled se stává a je úžasná. Fandila jsem oběma, aby to dopadlo dobře.

26.11.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Dlouho jsem otálela se seznámit s tímto autorem až nakonec jsem neodolala a koupila si první díl. Jsem potěšena, že se tak stalo. Od první kapitoly mě příběh vtáhl do děje a nemůžu říct, že by to bylo nějak překombinované. Jsem už plno let od školních lavic a skoro polovinu spolužáků, jsem už zapomněla též jména. Prostě jak ztratíte kontakt, po letech si opravdu na všechny nevzpomenete. Tak chápu i Fabiána, že někteří mu unikly z mysli. Rozhodně budu pokračovat dalším dílem a autora přidávám do oblíbených.

24.11.2019 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a vůbec nejsem zklamaná. Miluji detektivní náměty s přídavkem erotického napětí. Spojení Kerry a Johna bylo opředené tajemstvím z minulosti. Musejí čelit nepřátelům, ale neví kterým. V půli knihy jsem si tipla kdo by mohl mít takový prospěch z vraždy majora a byla jsem blízko...tak napůl. Dala jsem dva kandidáty a jeden to byl a to mě na těch detektivkách baví. Trefit se do černého :-)

24.11.2019 5 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Trochu mystiky tomuto příběhu přidalo na něco výjimečného. Celý život každý čeká toho vysněného (vysněnou) a když se to povede je to ohnivý žár lásky. Teď jen záleží, zda to oba ustojí. Vztahy jsou vždy na dlouhou trať. A Julianovi a Grace se to povedlo. Doufám, že druhý díl bude zrovna tak žhavý, jako tento.

21.11.2019 3 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Pátý díl byl zase plný vtipných narážek, hádky a usmiřování, tajemství a lásky. Najít opět důvěru stojí nemalé úskalí, ale když se to povede , najdou k sobě nejen důvěrné kamarádství, ale i respekt, zmizí zahořklost z minulosti. Další díl, který se sám četl.

18.11.2019 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Zdá se mi, že s tímto tématem se roztrhl knižní pytel. Jedna kapitola s pohledu jí a další s pohledu jeho a k tomu ještě pohled do minulosti a současnosti. Čtu již několikátou takovou knihu i když zápletka je jiná. Tyto knihy bohužel zanechají jen pocit, že jsem je někdy četla, ale nikdy nenechají nějakou trvalou stopu. Chyběla mi spousta nevyřčených otázek a odpovědí.

16.11.2019 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Colter je zvláštní chlapík, takový stopař, který hledá unesené oběti a modlí se, aby tam byl včas a zachránil ještě žijící lidi. Bohužel někdy se to nedá zvládnout. Příběh odskakuje i do minulosti a splétá se tím tak poznání Coltera. Trochu mi vadilo, jak se stále poukazovalo, jak si vše píše krasopisným písmem do notesu, že si tak třídí myšlenky. Myslím, že to stačilo napsat jednou a čtenář to vzal na vědomí. A tolikrát to připomínat v knize bylo zbytečný. Jinak to byla docela zábava. Uvidíme co přinesou další díly.

14.11.2019 3 z 5

Jen ty a já Jen ty a já J. D. Robb (p)

Kolik Eva dostala lidí za mříže? Hodně. Kolik lidí ji nenávidí, pronásleduje....hodně. Kdo je jí posedlý???....jeden, a ten zrovna ji předhazuje vzkazy případů, které se již stali a Eva s tím měla co do činění. Teď se musí babrat v minulých případech, aby dopadla vraha. Což je velice zapeklitá věc...těch případů bylo mraky. No jenže Eva by nebyla tak dobrá , kdyby nakonec na to vše nepřišla. Proto je jedinečná a já se vždy těším opět na nový díl.

11.11.2019 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Tak z mého pohledu musím říct, že jsem měla ze čtení rozporuplné pocity. Nejdříve jsem nevěděla kdo ke komu patří. Ani jsem nepochopila, zda svědkyně znala ty holky osobně, aby mohla rodiče informovat, jak chtěla. Bylo to takové divné. Postupně se odkrývaly další a další skutečnosti, a nakonec to mělo smysl. S každou kapitolou se odkrylo něco málo a docela se ten příběh táhl. Každý z tohoto příběhu měl tajnosti, které vlastně pak udělaly příběh jako takový. Na konec jsem byla zvědavá jak to vše dopadne.

08.11.2019 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Napsat celou sérii o partě lidí, kteří spolu tráví čas, seznamují se a padnou si do noty, je skvělý počin. Vždyť seznámení a i kdy přeskočí pomyslná jiskra je vždy ta nejlepší vzpomínka z celého vztahu. Tu si snad pamatuje každý. Poznávat protějšek, jeho nálady, sny, radosti a strasti, to je pro vztah nejdůležitější. A tak to bylo i divoké Pipp a vážného Jensena. Každý si z toho druhého uvědomí, že protiklady se můžou jak přitahovat, tak i najít společné řešení.

07.11.2019 4 z 5