hanap hanap komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tato kniha není pro mě.

10.11.2021 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Zajímavě napsaná detektivka, napínavá, postupně odkrývá co se stalo s Annou. Jsem spokojená.

24.08.2021 4 z 5

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Můžu jen napsat, že jsem ráda, že jsem nežila v roce 1793 a také jsem ráda, že jsem si mohla přečíst tuto knihu, je to zajímavé a napínavé čtení. Těším se na 1794.

03.04.2021 4 z 5

Loučení k panně Loučení k panně Ludvík Vaculík

Audio v podání samotného autora pana Vaculíka, to byl literární zážitek.

21.02.2021 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Detektivní příběh který je splétán z několika vláken. Zprvu do sebe nezapadají, ale nakonec vytvoří příběh.

19.02.2021 3 z 5

Nevídáno - neslýcháno Nevídáno - neslýcháno Josef Kainar

Nádherná verše pro děti , které jsem si s velkou chutí přečetla.
Diky eknihy zdarma.

23.12.2020 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Roald Dahl

Kniha se ke mně dostala na doporučení mé vnučky, knihu hltala, tak jsem byla zvědavá o čem čte. Byl to pro mě zajímavý návrat k dětským knihám. Hezké čtení.

10.12.2020 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Diky společnému čtení jsem se dostala k této knize a nelituji. Ještě jsem nic takového nečetla, ale libilo se mně to. Ze začátku jsem měla trochu zmatek mezi živými a duchy. Časem zkusím i další díly.

19.09.2020 4 z 5

Železný kruh Železný kruh Karel Nový (p)

Poslouchám jako audio na pokračování v rozhlase. Je to zajímavé vyprávění, líbí se mi sledovat osudy obyvatel na Křetinsku.

11.08.2020 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Čtivé, napínavé, výborná zápletka, nejde se od knihy odtrhnout.

11.08.2020 4 z 5

Nonstop Eufrat Nonstop Eufrat Veronika Bendová

Knihu jsem četla na doporučení a nelituji.
Člověk je složitý, život se s námi někdy pěkně zamotá.
Osudy hrdinů v knize jsou uvěřitelné a je o čem přemýšlet. Doporučuji k přečtení.

20.06.2020 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Milé čtení pro dospívající divky.

06.06.2020 1 z 5

Vražedná akademie Vražedná akademie Martin Olczak

Velmi dobře napsaná detektivka. Má to to spád, napětí, včas ukončené, aby se to nerozplizlo.Vyšetřovatelka Claudie a přítel knihovník Leo sympatičtí a uvěřitelní. Knihu doporučuji.

28.03.2020 4 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Prožila jsem víkend se Sárou a Jeffrym při hledání vraha mladé dívky. Výborně napsaný krimi příběh. Vyhledám ještě další příběhy teto dvojice.

08.03.2020 4 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Tak to byla pecka. Nechci si ani představit, že má někdo takový život, rodiče, kteří mají děti chránit a vychovávat jim ubližují. Těžké čtení, ale stojí to za to.

03.07.2019 4 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Kniha se mě líbila, měla vcelku spád. Parta detektivů sympatická. Vrah potrestán.

26.05.2019 4 z 5

Váha inkoustu Váha inkoustu Rachel Kadish

Krásné, náročné čtení. Dvě dějové linky současná a historická se proplétají.

03.05.2019 4 z 5

Mrtvý ze Zlaté stoky Mrtvý ze Zlaté stoky Jiří Svejkovský

Kniha se mě moc líbila. Nedávno jsem město navštívila a v knize jsem našla mista kde jsem se procházela, byla na večeři, projížděla na kole. Doporučuji si knihu přečíst a navštívit Třeboň.

17.08.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha zajimavá, napínavá, překvapující rozuzlení.

14.06.2017 3 z 5

Krvavá pomsta Krvavá pomsta John Sandford (p)

Výborná krimi, nic nechybí, zápletka, napětí, charizmatický vyšetřovatel Virgil Flowers a jeho vztahy.

14.06.2017 4 z 5