hanap hanap komentáře u knih

Předloha pro vraždu Předloha pro vraždu Eva Mašková

Výborná česká detektivka. Mám ráda tuto edici.

27.08.2023 4 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Vyposlechnuto v interpretaci Báry Hrzánové. Hodně dětský námět I přednes.

02.08.2023 3 z 5

Suďte spravedlivě Suďte spravedlivě Emma Riedová

Poutavé vyprávění tři detektivních příběhů zasazených do středověké Prahy. Zajímavě popisuje život, ale i neřesti obyvatel. Poslouchala jsem audio četbu a byl to zážitek.

02.06.2023 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Milé čtení o vánocich a přípravách na ně, také o soucitu s chudými a hlavně o lásce.

10.12.2022 3 z 5

Přímo před nosem Přímo před nosem Jeffrey Archer

(SPOILER) Detektiv Warwick v druhém díle je už platným členem policie. Je povýšen a přeložen do proti drogové jednotky.

02.11.2022 3 z 5

Kdo neriskuje... Kdo neriskuje... Jeffrey Archer

Poslouchám jako audio v podání Václava Knopa.
Příjemná společnost k práci. Detektiv Warwick je sympatický mladý muž a jeho práce u policie mě docela baví.

02.11.2022 3 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

Příběh Mary Broadove, je o negramotné, ale bystré a podnikavé dívce je napsán podle skutečné události. Kdysi, hodně dávno jsem viděla film a to mě přimělo přečíst si knihu. Hezky strávený čas s touto knihou.

13.12.2021 5 z 5

Dívej se, jak zemře Dívej se, jak zemře Anna Bagstam

Mně se to moc líbilo,

16.10.2021 4 z 5

Dáma z komparzu Dáma z komparzu Inna Rottová - Mirovská

Kapitánka Hronová vyšetřuje vraždu bývalé tanečnice, mnoho podezřelých postav podivně spolu propletených. Trochu "ukecaný" příběh.

24.09.2021 3 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Občas vtipné, dost odborné

02.09.2021 3 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Krásně dojemný příběh lásky, bolestí a hledání.

27.08.2021 4 z 5

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Barbora Walterová Benešová

Kniha mě pobavila a toho si cením. Kladně hodnotím vtipnost a lehkost textu.
Protože váhu řeším celý svůj život, tak jsem ji fandila, že to dokázala.

15.08.2021 4 z 5

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

Opět chytrá a neúnavná Tora. Pro mě překvapivé rozuzlení.

01.05.2021 3 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Knihu jsem četla velmi dávno a nyní mně ji připomněla četba na pokračování v Č.rozlhase. Příběh znuděné Lady Chatterleyové a jejího manžela z kterého se díky válce stal mrzák...
Audio je výborné v podání Petry Bučkové a Jiřího Dvořáka. Poslouchám při práci a děkuji jim za společnost.

03.02.2021 4 z 5

Žena tří mužů Žena tří mužů Anna Beatrix Bártová (p)

Krásná kniha provedením, za to dík nakladatelství, ale i příběh paní Jitky z Bubna se mě líbil. Autor příjemným způsobem popisuje těžký úděl Jitky, její boj o postavení, rodovový majetek, o právo na lásku. Mně se kniha velmi líbila.

29.12.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Třetí díl mě už moc nebavil, přemýšlela jsem i tom knihu odložit a nebýt Elisabeth , která mě byla nakonec nejvíc sympatická, udělala bych to. No, ale nakonec všechno dobrý

28.09.2020 3 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Kniha má zajímavý námět. Žena při porodu dvojčat o jedno dítě přijde a druhé zemře na rakovinu ve třech letech. Rozbije to její manželství, utápí se v žalu a jednoho dne najde ve své kuchyni chlapce a on se ji zeptá jestli je jeho maminka,...
Příběh se dobře čte, nechybí napětí, nutí to čtenáře dovědět se víc.

15.08.2020 4 z 5

Vražda pro zlatého muže Vražda pro zlatého muže Václav Erben

Klasická detektivka s kapitánem Exnerem z prostředí archeologických výzkumů.

14.06.2020 3 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Třetí, posledni díl o bohaté a náhle zchudlé rodině Bradfordových.
Každý v rodině má nějaké tajemství, lásky ambice. Autorka udržela moji zvědavost i ve třetím díle a já jsem si to užila

02.06.2020 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Pokračování "Králové bourbonu " dále rozplétá složité vztahy rodiny Bradfordových.
Kniha drží úroveň minuleho dilu, čtu dál.

02.06.2020 4 z 5