havrmoni havrmoni komentáře u knih

Včerejší noci Včerejší noci Mhairi McFarlane

Mě se to líbilo. Sice trošku moc rozvláčné a depresivní, ale četlo se mi to celkem dobře.

23.02.2023 4 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Vyšetřování bylo hodně okrajové. Jako vždy spousta erotiky, ale je tam celkem pěkná i ta romantická část. Silas velmi sympatický oproti Raven, ta mi moc nesedla. Prostě erotická kniha.

23.02.2023 3 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Jak se tady píše v jednom komentu, že knihy těchto autorek jsou jak horská dráha. Tak to souhlasím. Kolikrát si říkám už nikdy, to fakt byla hrůza a pak jdu koupím novou a jsem nadšená. A to platí i o této knize. bavila mě. Připomněla mi knihy od Lowell, které mám ráda i když tady to bylo proti nim o dost slabší. Přesto jsem spokojená. Napětí, dobrodružství, tajemství a láska, co víc si od tohoto žánru přát.

22.02.2023 5 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Na knihách tohoto autora se mi líbí, že se s ničím moc nepáře. Vyskytne se problém a hrdinové se k němu postaví čelem a vyřeší se to a hlavně si to vyříkají i mezi sebou. Bohužel to je asi vše co mě v této knize bavilo. Na mě tam bylo málo dialogů a toho všeho kolem. Připadalo mi, že se v podstatě jen probírám myšlenkami jednoho či druhého a omílané stále dokola.

21.02.2023 3 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Tak jak je mým zvykem jsem to vzala od začátku, hlavně když nové díly vychází za dlouhou dobu. A jako vždy mě to bavilo.

18.01.2023 5 z 5

V ohrožení V ohrožení Julie Garwood

Opět pěkné čtení a co se mi líbilo, že byla celá rodinka pohromadě.

01.01.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Chtěla jsem si jí syslit a počkat na další díly. No po vánočním úvodu do této série jsem neodolala. Je to opět nádherně oddechové čtení. Jsem v příbězích této autorky hrozně ráda a moc ráda vklouznu i do této nové série. Vůbec mi nevadí, že je to sladké, nostalgické a tak podobně. Je to prostě laskavé a hezké čtení (jiná slova mě nenapadají).

28.12.2022 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Miluju tuhle rozvětvenou rodinku. Dalo se čekat, že se ještě více propojí a pospojuje. Tenhle úvod do nové generace je krásná krátká oddychovka.

28.12.2022 5 z 5

Začiatok niečoho dobrého Začiatok niečoho dobrého Jennifer Probst

A už se těším na další díl. Opět pěkná a pohodová kniha.

26.12.2022 5 z 5

Tajemný pan Frost Tajemný pan Frost Sylvia Day

Teprve po dočtení vám bude celý příběh dávat smysl. Tedy, alespoň mě . Moc mě to nebavilo a Teagan mi nebyla dvakrát sympatická. Teprve jak příběh pokračoval, tak se odkrývaly slupky zdánlivě jednoduchého příběhu a začalo to do sebe zapadat.

21.12.2022 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Vždycky když je na začátku nějaké tajemství, čekám celou dobu kdy praskne a jak se s tím poperou. Jinak hezké čtení.

21.12.2022 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

(SPOILER) Mě se to teda moc líbilo. A jelikož se nedá hodnotit bez prozrazení, alespoň nečeho budu muset spoilerovat. Začnu o komentech vedlejších osob o ději. Bavily mě, na nich bylo vidět, že nic a nikdo není černobílý a hodně věcí bývá jiných než se zdá. Malachy byl přesně takový jací jsou hrdinové této autorky. Na zabití, k milování někdy spíš záporáci než klaďasové. Rory naproti tomu i přes tu .. věc, byla spíše kladná postava . Zajímavá postava Richarda tedy pro mě, tak tam mi bylo smutno. A to je to co mě baví, příběh, který vyvolává pocity. Jasně, že nekomplikovaný mám taky ráda, ale tyhle víc. Takže za mě naprostá spokojenost.

20.12.2022 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Něco mi tam chybělo. Jakoby to klouzalo jen po povrchu a nešlo do hloubky. Bylo to čtivé což ostatně bývá vždy, ale něco mi tam chybělo. Ta druhá část byla na můj vkus prostě moc rychlá.

19.12.2022 4 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

(SPOILER) Tak já nějak nevím. Na 5* jako Archer to není, tak jsem dala 4. Ono i přes minulost hl.postav je to takový sladký. Hlavně ta schůze připomínalo mi to Gilmorovky, ty sice miluju, ale tady? Já prostě nevím. Já tyhle veřejné vyznání apod. moc nemusím ani ve filmu, kde v podstatě skoro vždy následuje potlesk. Vzhledem k tomu, že je to první díl, tak se dá čekat, že tohle šťastné městečko nebude mít o podobná ,,dramata" nouzi.

18.12.2022 4 z 5

Vše, čím jsme nikdy nebyli Vše, čím jsme nikdy nebyli Alice Kellen

(SPOILER) Teda tyhle rozdělený díly nesnáším, teď čekat bůh ví jak dlouho na zbytek. Moc pěkné čtení. A fakt jsem se bála toho co se nakonec stalo. Nechápu to, ona do toho v podstatě nemá co mluvit, oni rozhodnou za ní. Nakonec vlastně udělá poslušně co jí bratr řekne a Axel je ten nejhorší. To je jediný co mi hlava nebere.

16.12.2022 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Tak tohle se jim fakt povedlo. Romantika jak blázen. Čtivé, milé a přitom vůbec ne nijak přeslazené.

14.12.2022 5 z 5

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Tak já nějak nevím. Hrozně se vždycky těším na další knihu této autorky a vždycky jsem spokojená. Teď mám pocit jakoby tam něco chybělo. Četlo se to dobře, postavy sympatické i téma bylo fajn, jen mi to přišlo takové moc rozvláčné.

12.12.2022 4 z 5

Zachráněná pověst Zachráněná pověst Eloisa James

Tohle bylo taky moc pěkné čtení. Tuhle rodinku jsem si oblíbila.

10.12.2022 5 z 5

Řekni ano vévodovi Řekni ano vévodovi Eloisa James

Tohle se mi moc líbilo. Nevím jestli to bylo tou zmíňkou autorky o Lise Kleypas , ale měla jsem tu a tam pocit , jakoby z ní tam něco bylo. Jo, hezký díl to byl.

08.12.2022 5 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Je úplně jiná jakoby spíše odnož této série. Zatím to byla spíše krátká dobrodružství lady O a jejich vnoučat. Toto už je celý příběh jedné z vnuček a pokračování její mladické lásky. Mě se to líbilo a bavilo mě to. Jenže já mám styl psaní této autorky prostě ráda.

06.12.2022 5 z 5