havrmoni havrmoni komentáře u knih

A žili šťastne až naveky A žili šťastne až naveky Julia Quinn

Miluju tuhle sérii a vůbec knihy této autorky, takže tyhle epilogy byly nádhernou tečkou k úplnému zakončení.

04.12.2022 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Tak tohle bylo za mě nejlepší ze série.

03.12.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Takové relaxační, sladké, romantické. No zkrátka pohodové čtení pro předvánoční čas, zapomenout na stres a vůbec celý svět. :))

02.12.2022 4 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

(SPOILER) Jsem knihomol a miluju pohádky, takže na tento relaxační romnticko-erotický žánr nemám nijak vysoké nároky. Nic méně, tohle mě moc nebavilo. První půlka nudná a cudná pak spousta erotiky, po té jakýsi ,,zvrat" kdy se Sarah se sestrou chovají jak nezralé puberťačky. Ke konci se stydlivka přestane stydět a oba narukují. Epilig a po letech bylo lepší než celá kniha.

01.12.2022 2 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Tak jó, přiznávám, že toto mě vždycky zajímá po skončení jakékoliv série. Co bylo dál. Takže za mě úplná paráda. A při Tuckerově loučení se svobodou mi ukápla nejedna slza. Samozřejmě, že než jsem se pustila do tohoto dílu, přečetla jsem všechny hokejové série. No a tohle byla ta pověstná třešínka na dortu.

30.11.2022 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

S odstupem po druhém přečtení přidávám hvězdičku a vztah k Sabrině je teď úplně jiný. Má mé sympatie.

23.11.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Knihy této autorky jsou vždy o emocích a tragédiích a smutných osudech. A jak jsem psala u jiné její knihy i tady toho bylo na mě moc. Brogana jsem celkem chápala tedy zpočátku pak se choval jako každý zamilovaný, který pro tu svou udělá všechno možné i nemožné. To s Lydií jsem měla větší problém, stále mi připadala naivní a taaák hodná až jsem jí měla plné zuby. O chování k bratrovi a přehlížení jeho chyb a o té omílané větě ,,je to přece můj bratr" , ani nemluvím. Víc mu tím ublížila než pomohla. Sice jsem neměla pocit, že tu knihu nedočtu a odložím, ale ani jsem jí nezhltla jako ty ostatní od této autorky.

14.11.2022 3 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

U poslední přečtené knihy této autorky jsem psala že je to asi nejlepší co jsem od ní četla a ani tato jí nepřekonala. Stále jsem měla pocit, že jsem to už četla. Ne téma, ale situace a dokonce i to ,,polidštění" chladného šéfa. A to rozuzlení na konci plus podobnost osudů? s otcem, to bylo i na mě trochu moc. Jako oddychovka ano a autorka umí čtivě psát to zas jo, ale tentokrát to u mě na žádné wow nebylo.

12.11.2022 3 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Bylo to lepší než první díl. Hlavně napínavější díky té krimi vložce. Tak teď jsem zvědavá co bude dál.

10.11.2022 3 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Opět taková milá eroticko- romantická jednohubka. Dlouhé tak akorát. Už se těším na další.

09.11.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Je to teda úplně jiné než ty předchozí knihy co jsem četla, ale čtivé. Na to, že je to ze středoškolského prostředí, tak je to dost vážné a celkem silný příběh. Ráda si přečtu i další knihy od této autorky, má jich dost.

09.11.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Norah byla upovídaná, upřímná, rázná a vůbec, za mě jedna z nejsympatičtějších hlavních ženských postav. Škoda, že Patrick byl trochu v pozadí. Příběh spíše kratší, ale než ho natahovat nějakými rádoby dramaty, tak radši ať má o pár stránek méně. Tohle téma už jsem četla xkrát a lépe zpracované, proto jen 3*, ale rozhodně to neznamená, že tohle je špatné. Za přečtení to stálo.

07.11.2022 3 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Nebylo to špatné, ale trošku mi vadilo, že Kate se v tom moc plácala a vlažně hledala pomoc. Umocnilo to ještě rozhovor s Rachel, která utrpěla ,,větší" trauma a pomoc vyhledala. Jinak taková oddychovka na relax.

06.11.2022 3 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Další hezké, laskavé oddechové čtení. Jasně, že je trochu sladké, ale tohle se dá.

04.11.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

To rozhodně stálo za přečtení. Doufám, že budou další. Sice není napsáno, že se to série, ale nabízí se pokračování s Rebeckou.

03.11.2022 5 z 5

Seznam přání Seznam přání Sylvia Day

Je to erotika s náznakem příběhu což mě u třech epizod dost vadilo. Ten první byl jak sladký epilog v příběhu z právnickéhi prostředí. Druhý byl něco jako poslední třetina příběhu o velké lásce co pokračuje po letech. No a ten třetí potencionální příběh by mě vzhledem k minulosti hl.hrdiny bavil asi nejvíc, ale bohužel jsem dostala zase pouze sladký epilog. Jo a spoustu sexu. K té čtvrté blbině se snad ani netřeba vyjadřovat, to bylo fakt trochu mimo. Jako vibrující protéza, to fakt nee.

02.11.2022 3 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Na první to nemá, ale lepší než dvojka. Stále mě ty jejich ,,hrádky"neberou, ale to je můj limit, abych to vyjádřila jejich jazykem. Jinak se to četlo dobře. Sice mě Em trošku zklamala svým názorem a postojem po tom všem co s J dělala, ale na druhou stranu byla mladá a ještě naivní.

01.11.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Milé, čtivé, romanticko- erotické oddechové čtení. Dlouhé tak akorát na relax od všedních starostí a domácích prací. :-))

31.10.2022 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Strašně nerada dávám tak málo *, páč jsem celkem nenáročný čtenář tohoto žánru. Tohle, ale bylo nebo spíš nebylo. Začíst se mi nepodařilo vlastně vůbec. Nevím co mi vadilo více, jestli postavy nebo těch strašně moc myšlenek, pro mě leckdy chaotických.

30.10.2022 2 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Krásné zakončení série. Za mě stále nejlepší třetí pak první s druhým,tenhle a nakonec předposlední díl.

30.10.2022 5 z 5