havrmoni havrmoni komentáře u knih

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Tak jako je to celkem čtivé, ale ty postavy. Tru naprosto nesympatická ženská a její chování no škoda mluvit. Jake byl o něco lepší, ale jeho závislosti, které ,,zvládá" mě taky nebrali.

27.09.2022 3 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

To je třetí kniha ve slovenštině od této autorky a zase budu jen chválit. Moc se mi líbila, bavilo mě to, postavy byly sympatické. V češtině už to číst nebudu, jednou jsem to udělala a bohužel jsem byla českým překladem velmi zklamaná.

26.09.2022 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Tak tohle bylo opravdu povedené. Moc pěkná romantika.

25.09.2022 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Tohle bylo rychle čtení, stačil delší epilog v předchozím díle. Tohle bylo zbytečně dlouhé. Chápu autorku, že chtěla popsat, že život zrovna této dvojice není stereotypní a že se drželi svých snů, ale tohle mě prostě nebavilo.

25.09.2022 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Do půlky jsem jí četla snad půl roku a pak během pár hodin dočteno.

23.09.2022 3 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Tohle se povedlo.

23.09.2022 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Po přečtení knihy Dej mi království, která nebyla nic moc, jsem příjemné překvapená. Příběh hezky plyne, má to švih a je to vtipné. Pohodové čtení, které mi připomíná Moreland. Fakt mě to bavilo.

21.09.2022

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Tak tohle se povedlo, čtivé, děj pěkně plynul a postavy byly sympatické. Navíc to sbližování a jiskření bylo hezky popsané a pozvolné.

20.09.2022 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Pěkná pohodová kniha. Mám ráda film Láska přes internet, takže za mě spokojenost.

18.09.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Tak mě se to líbilo. Sympatické postavy a celkem ze života.

17.09.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Autorka má několik knih s podobným ne- li stejným tématem, ale tato, je za mě nejlepší. Hezky se to četlo, mělo to švih, vtip, romantiku se špetkou erotiky, co víc si přát.

17.09.2022 5 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Zhodnotím všechny díly dohromady. První díl mě nenadchnul nicméně dost dobře se to četlo a navnadilo mě to na další díl. Docela bych se obešla bez té tragédie z minulosti, bylo toho už tak nějak moc. Jinak z toho chlapa bych asi zešílela a z té ženské plus mínus chvílemi taky. :)) Takže když to shrnu, je to pěkné, pohodové čtení a má to příběh není to jen bezduchá erotika .

16.09.2022 4 z 5

Vyprahlé srdce Vyprahlé srdce Elizabeth Haran

Opět příběh ve kterém vše dobře dopadne. Takové příjemné čtení.

10.09.2022 4 z 5

Planoucí eukalypty Planoucí eukalypty Elizabeth Haran

Napìšu oddechová i když Abby neměla zrovna na růžích ustláno. Byla naivní, ale dokázala se poprat s tím co přišlo. Celkově nenáročné čtení. Kdysi jsem si jednou přečetla nějaké ty Večery pod lampou, co četla babička. Tak tohle mi to připomnělo.

08.09.2022 4 z 5

Opálová poušť Opálová poušť Elizabeth Haran

Za mě byla Jonathanova dějová linka zajímavější. Erin byla fajn než odjela, jak byla v Austrálii vůbec jsem jí nepoznávala.

07.09.2022 3 z 5

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Budu se opakovat, ale tuhle rodinku miluju.

04.09.2022 5 z 5

Když tě miluje Skot Když tě miluje Skot Hannah Howell

Tak mě se to líbilo. Zas trochu jiné, ale opět rodinná pospolitost , přátelství a láska prostě stará dobrá Howell.

02.09.2022 5 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Trošku jiné než ty ze středověku a přesto stejné téma. Dívka v nesnázích a chrabří Skoti. Jak já to miluju :). Opět hezký příběh od mé oblíbené autorky.

31.08.2022 5 z 5

Vykoupení Malcolma Sinclaira Vykoupení Malcolma Sinclaira Stephanie Laurens (p)

Mě se líbilo i tohle. Co mě mrzí jsou ty mezery mezi díly a tudíž nám unikl příběh Malcolma, tedy jeho minulý život a vůbec začátky a možná i pokračování této série.

29.08.2022 5 z 5

Spletitý případ pana Montaguea Spletitý případ pana Montaguea Stephanie Laurens (p)

Za mě pěkná detektivka. Akorát nějak stále nechápu to vydávání na přesjáčku. Toto je 3.díl, kde jsou první dva? Ten další je pátý a čtvrtý taky nikde.

27.08.2022 5 z 5