havrmoni havrmoni komentáře u knih

Osudový návrat Osudový návrat Eloisa James

Pěkné čtení. Víc není co dodat.

20.07.2022 5 z 5

Nesnesitelný vévoda Nesnesitelný vévoda Loretta Chase

Nejprve opět vyjádřím svůj nesouhlas s tím jak málo a napřeskáčku se u nás tato autorka vydává i když je mi to prd platný :)) Vedlejší postavy v tomto díle, které dle poznámky autorky známe z jiných knih, proto vysvětluje použití jména či dobu jaká uplynula a pod. my tady bohužel neznáme. Jinak když se vrátím k příběhu tam není co vytknout. Líbil se mi a postavy mě bavily.

17.07.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tuhle autorku jsem objevila teprve nedávno a už jsem přečetla co je tady k mání v čj a potřebuji více. :) Další příjemné čtení. Moc se mi příběh Jasmine a Ivana líbil.

16.07.2022 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Mě se to líbilo. Rockeři se zastydlou pubertou a holka vyrůstající s klukama. Fakt mě bavilo to jejich pošťuchování a srandičky. Autorka nezklamala.

15.07.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Lepší než první díl. Postavy této autorky měli opět pěknou nálož na svých bedrech a opět příběh plný emocí. Už se těším na další .

13.07.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Docela pěkná oddechovka. Líbila se mi.

13.07.2022 4 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Asi hodnotím dost přísně, ale tentokrát to bylo utrpení číst. Přišlo mi to strašně povrchní a přitom je tam tolik situací a hlavně charakterů, které by si zasloužily víc rozebrat. Tate , o které se mluví jako o silné ženě se podle mě jen stále za někoho schovávala a nechala, aby to vyřídili za ní. Žádná chemie mezi hrdiny a sexuální scény , o kterých víme že je autorky umí, tak ty byly tak cudné a tak divné, jak málokde. Popis jak se filmuje a čtení scénáře mě taky nenadchlo.

12.07.2022 2 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Bylo to pěkné a svižné a humorné. Bylo to smutné a plačtivé. Téma moc hezky zpracované a popsané. Ráda si přečtu další knihy.

11.07.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Přidávám hodnocení až na konec série. Ještě, že si syslím díly než vyjdou všechny a pak čtu najednou. Opět pěkné čtení, erotika spolu se zločinem.

08.07.2022 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Páni, to byla jízda. Tuhle autorku mám ráda a její knihy čtu opakovaně s každým novým dílem. Tohle, ale bylo snad nejlepší co jsem od ní četla.

07.07.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Tady není co dodat. Moje oblíbená autorka nezklamala.

26.06.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

No to byla teda blbina. Nejvíc se mi líbila babča. Ještě, že to nebylo dlouhý.

25.06.2022 1 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Druhé setkání s touto autorkou a opět nezklamala. Opravdu se mi její knihy moc hezky čtou.

24.06.2022 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

To bylo tak hezký čtení. To pozvolné sbližování, sympatické postavy. Tatínek byl úplně úžasný. Tohle tedy fakt stálo za to.

22.06.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak tohle byla jízda. Lanu jsem si natolik oblíbila, že ve druhé části místo, abych jí odsoudila, jsem hledala výmluvy proč to dělá. Jedna byla tak praštěná, že jsem si až říkala,, už blázníš, dej pokoj" . No a ejhle ono to tak opravdu bylo :)).
Jasně, že to bylo trochu ,,praštěný", ale dobře se to četlo, příběh rychle ubíhal a udržel mě v napětí - co a jak bude. Takže ano, za 5* mi to stálo.

21.06.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Dá se to číst. 50 odstínů mě nebavilo díky Anně, takže tady jsem měla strach po přečtení poslední věty v recenzi. Zbytečně. Tady měla hrdinka seběvedomí až na půdu a ty její hrátky( koketování) ??Se divím, že to fakt neodskákala. Sexuálním fantaziím se meze nekladou pokud je to pro všechny zůčastněné v pohodě, takže tohle i přesto, že to jde mimo mě( tyhle trojky apod.) mi nijak nevadí. Pokud je to čtivě napsané, tak je to taková oddychovka na pár hodin. Takže jo, pokud bude druhý díl, tak budu zvědavá jak to Julia zvládá.

20.06.2022 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Jako četlo se to dobře , takové.. no ...zajímavé. Celou dobu jsem si říkala kam až Nathan chce Candace dotlačit a co všechno si ona nechá líbit. To mě asi zajímalo nejvíce, protože bylo jasné jak to dopadne.

19.06.2022 3 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Takové nenáročné čtení.

19.06.2022 3 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

Takový průměr,má i horší knihy. Za mě je nejlepší série Cocktail.

18.06.2022 3 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Celá série je moc fajn. O DJ bratrovi by bylo zajímavé čtení.

17.06.2022 5 z 5