havrmoni havrmoni komentáře u knih

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Tak tohle se mi líbilo hodně. Možná nejlepší co jsem od této autorky četla.

24.03.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Je to moc hezky napsané, citlivě k tématu. Jen se neubráním pocitu, že je to moc dlouhé nebo spíše zdlouhavé. To je, ale můj pocit a nikterak to neubírá na čtivosti. Zatím nejlepší ze série.

22.03.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to šlo. Hazel byla zpočátku vykreslená jako bláznivka, ale postupem času z ní byla jen spontánní holka. Za mě méně těch sáhodlouhých myšlenek a bylo by to za 5*.

21.03.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Taková nekomplikovaná jednohubka. Žádný sáhodlouhý úvahy a myšlenky, opravdu relaxační čtení.

20.03.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Jelikož je mi tento pár věkově nejblíže, tak jsem si ho i náležitě užila. Tedy ne, že bych si neužila i ty předcházející, ale tohle mi bylo bližší. Celá série je prostě nádherná a jak to píše autorka na začátku této knihy, rodinu netvoří jen pokrevní svazky......atd. Právě to je to krásné, to je proč mám tuto autorku ráda. Taky se mi nestalo, abych u nějaké knihy byla celou dobu tak na měkko a v jednom kuse slzela. A epilog jsem prořvala, no co, konec konců už mám na to věk, brečet u něčeho takového :)) Opravdu moc hezké zakončení celé série, Moreland patří právem mezi mé oblíbené autory.

18.03.2022 5 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Mě se líbila celá série. Hezký epilog.

17.03.2022 5 z 5

Tajemství lady Gwyn Tajemství lady Gwyn Sabrina Jeffries

(SPOILER) Konečně mám všechny, tak je čtu najednou a znova. Poprvé jsem si nějak nevšimla, že se tam mluví o Heywoodovi a jeho ženě Cass a hlavně co jim provedl Malet. Je tam párkrát o tom zmíňka jen tak okrajově, ale stejně jsem měla pocit, že mi ušel nějaký díl.

14.03.2022 5 z 5

Lekce manželství Lekce manželství Victoria Alexander

Po druhém přečtení se mi bohužel kniha už tak moc nelíbila. Hrdinka mě tou svou touhou po dobrodružství docela štvala. Hodnocení nechávám ,bylo po prvním čtení a zřejmě jsem byla nadšená :)

26.02.2022 5 z 5

Dokonalý hřích Dokonalý hřích Kat Martin

Líbila se mi i po několika letech.

12.02.2022 5 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Tuhle autorku mám taky ráda, tady není co bych krom 5* napsala. Snad jen , že se těším na další díly.

31.01.2022 5 z 5

Zdivočelá dědička Zdivočelá dědička Laura Lee Guhrke

Nuda,nuda a nuda. Marjorii jsem nepřišla na chuť i když vyloženě nesympatická mi nebyla. Vadily mi ty sáhodlouhé opakující se myšlenky. Něco se mezi hrdiny odehrálo a pak o tom oba dlouze přemýšleli. Být to o větší třetinu kratší, mělo by to spád.

29.01.2022 3 z 5

Vychovatelka na scestí Vychovatelka na scestí Laura Lee Guhrke

I když jsem dala prvnímu dílu 5*, tak tohle se mi líbilo více. Mělo to spád, vtip a vůbec se to dobře četlo. Je to docela úsměvné, že v sérii Girl- bachelor mě bavil taky nejvíce třetí díl, první byl fajn, ve druhém mě hodně vadila hrdinka a to samé u čtvrtého.

27.01.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Opět taková relaxační oddychovka. Trošku mi vadí ty zvraty či konflikty nebo jak to nazvat. Přijde mi to zbytečné a takové jakože na poslední chvíli natažený příběh nějakou tou hádkou apod. Jinak příjemné čtení.

27.01.2022 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Takový nenáročný, oddychový a sladký příběh.

21.01.2022 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tady není třeba slov.

19.01.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Jo líbilo se mi to. Tyhle lidičky s příběhem, odvahou a láskou. To autorka umí. Jediný co mě trošku v tom tak nějak vadilo no spíš mi z toho trnuly zuby, to jsou takové ty proslovy a následné tleskání apod. To fakt nemusím.

19.01.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

(SPOILER) Nejdříve musím podotknout, že mi to zpočátku připomínalo Bridget Jones a tu fakt nemusím. Ale tohle bylo mnohem lepší.
Musím dát o jednu méně než předchozí knize. Jeden důvod proč to tak je, Joellen. Kdyby jí autorka ubrala věk, tak by to bylo více uvěřitelné. Totiž ta její sebelítost, sebekritika a vůbec. Jasně podepíše se na vás výchova, ale to jí za ty léta nikdo nenakopl nebo to neudělala sama ? Jinak mě bavili oba a čtení jsem si užila.

18.01.2022 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Vtipný, romantický a pohodový příběh. Fakt mě to bavilo.

16.01.2022 5 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Překlady nikdy nekomentuju, protože neumím aj, ale tohle bylo divný. Ty výrazy v angličtině mi vadily. Co se týče příběhu, tak ten se mi líbil. Nenaročné a pěkné zakončení série.

15.01.2022 5 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Tak jsem si dala celou sérii znova a musím přiznat, že se mi líbí čím dál víc. Co se mi nelíbí jsou velké časové prodlevy mezi díly. No s tím asi nic nenadělám, takže budu čekat na další.

03.01.2022 5 z 5