havrmoni havrmoni komentáře u knih

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Další hezky napsaný díl asi nejhezčí z těch tří. Dost jsem se nasmála při vyprávění AJ, jak si spletl podnik kde se měli sejít.

16.06.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

(SPOILER) Miluju Sebastiena ze všech nejvíc od první zmínky v Čekankách. Takže propojení s touto sérii mě nadchlo. Tak nějak jsem tajně doufala i v propojejí s Marcusovou rodinou a když jsemv jedné knize četla, že se jejich děti berou jako sourozenci, byla jsem zklamaná. A ejhle autorka to vyřešila takto. Sice bych očekávala a ocenila více akce, zápletka přímo vybízela k dobrodružnějšímu příběhu, ale i tak to bylo opět moc pěkné čtení. Přišlo mi to sice nějak více erotičtější než bývají od Lisy, ale co už, vždyť hlavní hrdina je Skot a syn svého otce

14.06.2022 5 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Když už jsem se prokousala těmi novými postavami a prostředím, tak je jako co?? Ustřižený konec?? To mě štve. Jinak na první díl to není tak špatný.

18.05.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Líbilo se mi to i přes to, že se příběh chvílemi táhl a říkala jsem si, tak už to hoďte za hlavu. Ale bylo třeba , aby bylo vše řečeno a tímpádem i vyřešeno.

16.05.2022 4 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

(SPOILER) Musím přiznat, že se kupodivu více líbila dějová linka z minulosti než ta ze současnosti.Současná Macy mi byla bohužel dost nesympatická. To její strkání hlavy do písku před problémy a předstíráním, že neexistují, protože tak je to jednodušší, neschopnost postavit se jim čelem , tak to mě fakt vytáčelo. Chyběl mi pohled Elliota. Taková průměrná romance, která se sice dá číst, ale nijak mě neohromila.

14.05.2022 3 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

(SPOILER) Jednoduchý sladký příběh na téma boháč a chudá dívka. Přečetla jsem a ta nenáročnost mi ani tak nevadila. Vadilo mi oslovení ,,milovaná a nejdražší", bylo ho tam až moc. Ke konci mě zarazila věta ,, známe se teprve měsíc", ten časový úsek mi tam nějak neseděl. Omluva v podobě rozdávání peněz, popis luxusního oblečení včetně značek mě taky moc nebralo.

13.05.2022 3 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Netřeba slov a ani je vlastně nemám. Opět to byla smršť pocitů. Moc pěkné.

10.05.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Tohle se mi líbilo více než první díl.

09.05.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Trochu rozvláčný, ale jinak fajn romantika.

09.05.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tak nějak nevím, takový průměrný oddechový příběh. Hodně o životě a památkách a stylu v Dánsku. Kate mě přišla nemastná, neslaná, moc se nebránila. Kdyby jí autorka nechala jednat a mluvit, tak jak jí běžely myšlenky v hlavně, tak by se mi líbila víc. Vlastně nejvíc ,,akční" byly postavy až v poslední třetině a pak šup a byl konec.

05.05.2022 3 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tak to nebyla relaxační oddychovka, to byla smršť pocitů. Víc jak polovinu příběhu jsem měla slzy v očích a jak by ne. Ve svém věku už jsem lecos zažila a tak bylo čtení některých pasáží dost emotivní. Je to celkem hezky napsané a dobře se to čte.

04.05.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

To bylo moc pěkné. Těším se na další díl. Povedená série.

03.05.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Opět taková milá jednohubka a ještě hezčí než předchozí. Tohle mě bavilo moc.

02.05.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Jak začít? Asi tím, že mám ráda historickou romanci kde se to modrou krví jen hemží a baví mě to. To samé v současnosti moc ne. Můj problém. Teď k příběhu, nebýt tam erotické scény byla by to sladká pohádka pro náctileté. A jak už to u takovýchto příběhů bývá přišel ke konci jakýsi zvrat podobný a za mě zbytečný jako u podobných romancí. Takže přečetla, ale jednou stačilo.

01.05.2022 3 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Byla jsem zvědavá jak to bude pokračovat a bohužel nic moc. První díl se mi líbil na to, že v kategorii erotika, člověk nic moc nečeká. No tohle mě moc nebralo. Asi, že tyhlety hrátky dom.a sub a sm mě moc neberou. Jako číst se to dá jen to není asi to pravé pro mě.

09.04.2022 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Do půlky jsem byla docela naštvaná s toho množství rozehraných osudů. Když mě zajímala linka jednoho, tak šup a byl jiný než se to všechno pospojovalo. Pak už to bylo fajn čtení. Já tohle bratrstvo prostě můžu

29.03.2022 4 z 5

Dokonalý náhradník Dokonalý náhradník Erin McCarthy

S trochou přeskakování jsem to přečetla, ale byla to dost hrůza. Melanie byla blbka jinam se to vyjádřit nedá. Hunter byl sympaťák , ale on sám tenhle příběh neutáhl.

27.03.2022 2 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Hledala jsem nějaké předchozí knihy vzhledem k tomu množství postav a jejich příběhů. A ono nic, samostatná kniha, do které je nacpáno jen spoustu lidí. Bylo to takové chaotické, že jsem se v těch jménech ztrácela. Samotný příběh hl.postav bez všeho ostatního byl na pár stránkách. Přečíst se to dá, četla jsem i horší, ale žádný zázrak to není.

27.03.2022 3 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Přečetla jsem, nebylo to sice až takové utrpení, ale bylo toho moc. Moc o ničem. První třetina paráda. Pak o ničem a pak rychlá slaďárna v poslední třetině. Ten prostředek o váhání a neúplné komunikaci byl v podstatě dost nudný a Molly byla trdlo. Za to ty části o Molly a jejím otci se mě líbily, ale i když to nebylo špatně napsané, tak i přesto, že se mě toto téma osobně týká, tady se nedotklo. Přitom v jiných knihám u podobných témat slzím. Bohužel mé pocity z této knihy jsou takové, že dobře se četla, postavy taky fajn, ale nevtáhla mě do děje. Prostě někdy vás to vcucne a cítíte smršť pocitů a tady nic moc.

26.03.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Lehká nenáročná a erotická jednohubka. Nejsem na to zvyklá od této autorky, ale co už. Když to budu brát jako povídku, tak si 5* zaslouží.

24.03.2022 5 z 5