havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vášně lorda Kita Vášně lorda Kita Stephanie Laurens (p)

Rozhodně lepší než první díl. Tohle mě bavilo. Mám tuhle autorku ráda a jsem zvyklá na její styl psaní. Někdy mi ta rozvláčnost a sáhodlouhé myšlenky hrdinů, u jejích příběhů vadí, ale tady to celkem šlo. Zajímalo by mě pokračování, jsou ještě dva sourozenci.

26.08.2022 4 z 5

Manželství bez chybičky Manželství bez chybičky Stephanie Laurens (p)

Tady mi vadila Antonia, tak nějak jsem měla chuť s ní čas od času zaklepat. Ale jinak se mi to celkem líbilo.

24.08.2022 4 z 5

Nevinná léčka Nevinná léčka Stephanie Laurens (p)

Takové pohodové čtení. Rozčiluje mě nedostatek komunikace a zbytečná svéhlavost., ale jinak nemám výhrady.

23.08.2022 4 z 5

Ideální manželka Ideální manželka Stephanie Laurens (p)

Líbila se mi o trochu méně než první díl.

23.08.2022 4 z 5

Důvody pro manželství Důvody pro manželství Stephanie Laurens (p)

Já jsem spokojená. Stará dobrá Laurens. Konec sice trošku natažený, ale což, vždyť v reálu zvlášť v dnešní době taky komunikace mezi páry vázne.

18.08.2022 5 z 5

Pět polibků Pět polibků Rachael Anderson

Pěkné, čtivé a vtipné. Žádné sáhodlouhé myšlenky a nudné pasáže.

17.08.2022 5 z 5

Navždy spolu Navždy spolu Elizabeth Haran

Někdy se to táhlo, ale jinak hezké čtení o rodině, přátelství a lásce.

16.08.2022 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Kdyby vynechaly tu zbytečnou časovou smyčku, která byla stejně nedotažená, tak by to bylo mnohem lepší. To platí i pro postavy. Opět mě přišlo, že nejsou dostatečně popsané, prostě jakoby odbyté. Chování ,,dětí" ( 2x 26 a 29.let) ani občas neodpovídalo věku a u Maelyn zvlášť. Tenhle příběh, tedy bez časové smyčky, s partou pohodových celoživotních přátel a romancí jejich potomků by vůbec nemusel být špatný, kdyby byl víc propracovaný. Mohl to být takový ten romatický vánoční příběh, který je sice přeslazený, ale k tomu vánoč. času se hodí.

15.08.2022 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nebylo to špatné to ne, moc dlouhé nebo spíš zdlouhavé to ano. Ale jelikož jsem před tímto četla cca 3-4 knihy, které byly na 5* a více, tak tady i když to bylo fajn, tak nemůžu dát víc.

14.08.2022 3 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Teda to zas bylo čtení. Celá série je fajn. Škoda, že není víc knížek od této autorky.

12.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tohle byla naprostá pecka. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. A dívala jsem se co všechno autorka vydala a jen doufám, že brzo u nás vyjdou i ty další knihy. Myslela jsem, že tady se budu jen usmívat na rozdíl od druhého dílu, ale chyba. Brečela jsem smíchy.

08.08.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Tahle byla ještě lepší než ty předchozí.Doslov autorky byl.... no chudák holka.:( I když jsem si během čtení říkala proč nedělá tohle a nebo proč..... no asi to tak mělo být, kniha se mi líbila a 5* má zaslouženě.

31.07.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Není to první kniha, kterou čtu a pak zjistím, že je spíš pro náctileté, ale tahle je takový průměr. Začátek zajímavý pak takové to nic moc a konec akční jako blázen. No a postavy celkem fajn jen Edie byla zvláštní. Ona se sebou vlastně nic nedělala. Jo, postavila se šikaně, ale pak vše obrátila ve vztek, všechno by řešila pěstmi a moc u toho nepřemýškela. A obálka, no tak to na sotva zletilého chlapce nevypadá.

30.07.2022 3 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Už jsem z pohledu chlapa četla a daleko lepší. Tohle je taková erotika se sladkou omáčkou okolo.

29.07.2022 3 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

(SPOILER) Taková nenáročná oddychovka a celkem slaďoučká. Přečetla jsem na jeden zátah, protože se to dobře čte a tak to nějak plyne až je konec. A jelikož jsem matkou již dospělého syna, který má víc než jen speciální potřeby, tak pro mě to téma bylo v podstatě okrajové byť hezky popsané.

28.07.2022 3 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Tentokrát mě to moc nebavilo. Je to sice dobrodružné a jsem vždy zvědavá, jak to dopadne. Jen mě prostě už nějak nebavilo to okolo a Margaret. Asi jsem na to neměla tu správnou náladu. I tak jsem zvědavá na dalších asi 7 dílů. Nyslím, že jich je 12 včetně dílu o Alfě.

27.07.2022 3 z 5

Zloděj stínů Zloděj stínů Elizabeth Hoyt

O kousek se mi líbil méně než předchozí díl.

26.07.2022 4 z 5

Řekni ne vévodovi Řekni ne vévodovi Eloisa James

Za mě, nejhezčí na konec. I když je tam naznačeno pokračování s Violou dle edičního plánu by měla vyjít kniha Zachráněná pověst, o Joan a Thaddeusovi. Tak se necháme překvapit.

25.07.2022 5 z 5

Smluvené manželství Smluvené manželství Eloisa James

Tenhle díl byl zatím nejhezčí.

24.07.2022 5 z 5

Nevhodná partie Nevhodná partie Eloisa James

Tohle mě bavilo méně než první díl.

24.07.2022 4 z 5