Ideální manželka přehled

Ideální manželka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486447/bmid_idealni-manzelka-Pwa-486447.jpg 3 32 32

Lesterovi série

Jack si musí najít manželku... Kde má však tu dokonalou ženu najít? Musí být přitažlivá, laskavá, dobrá společnice... a co je nejdůležitější, musí ho brát takového, jaký je – přitažlivý, okouzlující a… chudý jako kostelní myš! Kdyby se v londýnské společnosti přišlo na to, jaké má ve skutečnosti jmění, tu pravou pro sebe by nikdy nenašel. Když Jack poprvé spatří Sophii, srdce se mu rozbuší rychleji, protože ona je vším, po čem touží. Je však chycen do své vlastní pasti. Sophie, která si myslí, že Jack musí vyženit majetek, odmítá všechno jeho dvoření, protože si je jistá, že někdo takový si nikdy chudou dívku, jako je ona, nevezme. Zatímco spolu hrají hru na kočku a myš, dokáže Jack Sophii přesvědčit, že ona je pro něj stvořená a on bude manželem, kterého si ona zaslouží?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , HarperCollins Polska

A Lady of Expectations , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ideální manželka. Přihlašte se a napište ho.

kacenka6144
16.04.2024 3 z 5

Vzhledem k tomu, že se v knížce v podstatě nic neděje, je zbytečně dlouhá. V půlce jsem čekala nějakou zápletku, ale té jsem se nedočkala. Zbytečné opakované popisy vzhledu obou hlavních postav, žádné vtipné popichování. Ale abych jenom neplivala - pokud si chcete přečíst jednoduchou historickou romanci, tak jste tady správně.

Hypatia1010
18.01.2023 4 z 5

Druhý díl série je celkem příjemnou a čtivou historickou romancí. Oba hrdinové se mi dost líbili, ale většina nedorozumění mezi nimi byla zcela zbytečná. Stejně jako u prvního dílu i v tomto příběhu v podstatě chyběla pořádná akce a napětí, až na drobnou výjimku téměř na konci příběhu. To je u děl této autorky celkem nezvyklé a nemohu si pomoci, ale mě to tam prostě chybí.
Jack byl celkem imponující a Sophie mi byla hodně sympatická. Tahle dvojice by si však určitě zasloužila daleko napínavější a víc vzrušující příběh.

havrmoni
23.08.2022 4 z 5

Líbila se mi o trochu méně než první díl.

Knižní novinky (8. týden)

20.02.2022

Kniha Ideální manželka v seznamech